Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rozmo

Dziwny problem

Polecane posty

Czesc!

Mam bardzo dziwny problem! Podczas mojej rozgrywki w Counter Strike GO mam straszne lagi gdzie gracze mi sie teleportuja lub blokuja gdzie po chwili sie odblokowywuja ale niestety zaliczam jak to sie pisze "zgona". Jak patrze moje FPS to 300 , a ping nie przekracza 60. Ustawienia mam na maxa, a gre juz reinstalowalem i przelaczylem na dysk SSD i nie pomoglo. Mozecie mi poradzic co zrobic ? Myslalem ze to wina serwera ale to sie dzieje na kazdym serwerze.

Jestem zbyt leniwy by pisać jeszcze raz, więc przekopiuje z SB:

@Szwadron powiem tak, miałem podobny błąd w LoLu dziś na koncie kolegi, znaczy na moim drugim koncie (btw. identyczne ustawienia graficzne na moim i tym drugim, ale u mnie nie ma tego problemu). Pomogło (chyba) ograniczenie FPSów (w moim wypadku cap na 144fpsów).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez xem3
      SIemka, przychodze z zapytaniem co mam zrobić, gdy po włączeniu rozdziałki 4:3 pojawiają mi się czarne paski.
      Wiem, że jest dużo poradników oraz  wpisów ale żaden z nich u mnie nie działa.
      Moja karta to nvidia Geforce 750 TI a monitor ma rodziałkę 1440x900 (wiem stary ale nie potrzebuje lepszego).
      Próbowałem już zmieniać w panelu sterowania nvidii, w ustawieniach windowsa oraz oczywiście samej gry.

• Przez Konrad1368
      Cześć! Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia xbox'a do tego monitora ASUS VW223D, który nie posiada wejścia hdmi.
      Jedyne wejście jakie jest to vga. 
      Myślałem nad zakupem przejściówki vga na hdmi i tutaj właśnie zadaje sobie pytanie  czy to w ogóle zadziała? 
      Monitor ma już troche lat.
      Nie znam się na tym za bardzo dlatego wolę zapytać zanim wydam bezsensownie pieniądze  :/ 
      Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Himiodzio
      Zgodnie z tradycją, kolejny temat odnośnie IEM Katowice 2019.

//edit 12.07.2018

//

Obecnie na potwierdzenie imprezy nie musimy czekać, ponieważ została ona już potwierdzona przez Carmaca chwilę po zakończeniu ostatniego IEMu i niedawno podczas audycji Weszlo w Esport.

Obecnie największym znakiem zapytania jest status majora CSGO powracającego do Katowic po 4 latach przerwy - osoby mocno interesujące się sprawą zapewne już zdają sobie sprawą, że jedyne co jest niewiadome to data potwierdzenia tego info :).
      Na dniach powinniśmy dostać już pierwsze szczegóły odnośnie IEM Katowice 2019 - pierwsze informacje będą jedynie potwierdzać ostatnie plotki i prawdopodobnie poznamy też daty.
      Obecnie mówi się o dwóch weekendach (były plotki o trzech, ale to chyba za szybko nawet na Katowice), dużą niewiadomą jest kolejność, bo jest "mała szansa", że tym razem kolejność może lekko się zmienić.
      Kolejną rzeczą jaka może się zmienić to finał SC2, nie ma pewności czy zostanie on w całości rozegrany w spodku, możliwe jest przeniesienie go do MCKa (również była plotka o przeniesieniu do na inny weekend, ale wątpię, aby tak postąpiono). Oczywiście jest szansa na zobaczenie SC2 na głównej scenie, ale wtedy możemy liczyć tylko i wyłącznie na mecz finałowy (czyli bez półfinałów w spodku widzianych na ostatnich edycjach IEMa).

Wiele ciekawych rzeczy rysuje się wokół IEM Katowice 2019, ja sam nie mogę się już doczekać odpalenia machiny przez ESL.

Tak więc pozostaje czekać, "w lipcu będzie się dużo działo w naszym pięknym esporcie" jak to napisał Adrian Kostrzębski :).

• Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik