Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bizard

Jakie słuchawki do 400zł?

Polecane posty

W słuchawkach nie zależy mi ani trochę na mikrofonie. Słuchawki mają służyć do grania w gry, słuchania muzyki.

Na oku mam QPADY QH-90, wiem że są dobre, gdyż znajomych ich używał i miałem możliwość z testowania, jednak może znajdę coś lepszego? ;3

Nie znam się, to się wypowiem :P Rozmawiałem niedawno ze znajomym, który szukał słuchawek studyjnych do 5 stów i wybrał akg k 142 hd. Podobno jeden z najlepszych wyborów w tej cenie, ale trzeba kilka dych dorzucić. Sennheisery mają też niezłe modele w tej cenie. - e: chodziło o Sennheiser 280, też podobno warto.

Edytowano przez Talibowy

Niestety akg k 142hd bardzo grzeją w uszy, poza tym są rzeczywiście bardzo fajne, miałem okazje je testować, namyślę się nad nimi. :D 

Ja posiadam audio technica ATH-M20X i są świetne. Lekkie i bardzo wygodne a grają po prostu bajecznie. Nie mam co prawda porównania do ww ale ten model mogę polecić bez obaw.

Hyperx Cloud 1 lub Superlux HMC631, najlepsze słuchawki w cenie do 400zł na pewno jak nie powyżej. Hyperx wygodniejsze, Superluxy mają lepszy mikrofon. Oczywiście jeszcze potrzebna jest jeszcze dobra karta dźwiekowa

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik