Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rock

RUST SERIA

Polecane posty

Seria znajduje się tutaj: 

Odcinki będą publikowane w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.

Jak chłopaki wrócą z wakacji to liczę na to, że seria zwiększy częstotliwość. W tej chwili nie jesteśmy w stanie się zebrać.

Dzisiaj 31.07.2015 jest ostatni odcinek RUSTa i jakoś nie zapowiada się, że będzie więcej. Przynajmniej na razie. Jakoś chłopaki nie chcą się skusić, głównie dla tego, że podczas streama trudno cokolwiek zrobić. Natychmiast zlatuje się masa ludzi i albo nas zabijają, albo latają jak zombie koło tyłka.

Zawsze możesz zwiększyć opóźnienie albo po prostu nagrywać film i wtedy wrzucać :D Hitbox oferuje też opcję prywatnego streamu (dla osób z linkiem), więc możesz stream robić na Hitboxa, a potem takowy przerzucać na YouTube jako film i pomijać jednocześnie cały proces uploadu filmu. 

Zawsze możesz zwiększyć opóźnienie albo po prostu nagrywać film i wtedy wrzucać :D Hitbox oferuje też opcję prywatnego streamu (dla osób z linkiem), więc możesz stream robić na Hitboxa, a potem takowy przerzucać na YouTube jako film i pomijać jednocześnie cały proces uploadu filmu. 

U mnie to nie problem, ja nie streamuję, ale nagrywam ze streamerami, a oni nie mogą przecież tego robić prywatnie :)

Chyba że tak. Myślałeś o tym by spróbować zagrać w DayZ Mod? Oglądam twój kanał już z 5 lat i śmiało mogę powiedzieć, że byłaby to najtrudniejsza i najbardziej wymagająca gra, w jaką byś grał :D 

W dayz mod niema już sensu , lepiej poczekajcie i grajcie w Desolation Redux tj. to będzie takie Dayz ale na silniku Army 3. Jak coś zapraszamy na nasza stronę o tej modyfikacji "Desolation Redux Polska" kolega wcześniej wrzucal całe ogłoszenie tu na forum z wszystkimi linkami itp.

A ode mnie co do DayZ w Armie 3 - sorry chłopaki, jak dla mnie to tylko Exile :DNo i nie cierpię grać w takie gry z Polakami, których nie znam. W 99% przypadków zachowują się chamy i skończeni idioci...

Edytowano przez SoldierPL

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez XazzyStream
      Heja!
      Pozostawiam Wam materiał, w którym dowiecie się wszystkiego, chciałbym zaprosić Was do obejrzenia i wypowiedzenia się w komentarzach! Do zobaczenia!

• Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Tasaka
      Witam serdecznie,
      Pojawił się u mnie problem z grą Rust. Otóż zawsze grałem na jakości good i zużywało mi to około 5GB RAMu. Chciałem wczoraj pograć i gra się nie uruchamia ponieważ zużywa mi ponad 9GB RAMu... Musiałem zmniejszyć jakość grafiki na najniższą i zużywa mi na niej 6.5GB. 
      Co może być powodem takiego zwiększenia pamięci podczas grania? Zaznaczę że sam system zabiera mi około 1.5GB. Dodatkowo podczas grania wszystkie inne programy i aplikacje mam wyłączone by nie zjadały mi dodatkowej pamięci. 

Oto moja specyfikacja:
      Procesor - Intel Core i3-4130 
      Graphics - AMD Radeon HD 7700 Series 
      Motherboard - Gigabyte H81M-S 
      RAM DDR3 - 8 GB

• Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik