Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie mam dostępu do kodu ale żeby to naprawić to trzeba ustawić sztywną szerokość archiwum (nwm np width:500px;) i dodać takie coś jak word-wrap:break-word; do selektora, który obejmuje tekst w archiwum. I będzie łamać wtedy te długie linki.

Hmm, z tym archiwum. Poprawiłem szerokość, ale nie wiem czy nie lepiej by było po prostu zaimplementować tam BBCode, bo pokazuje surowy tekst. To już leży w mocy tych wyższym szczeblem. Oczywiście zaimplementuję tą stałą szerokość dzisiaj do swojej nakładki :)

Jako, że zjawia się trochę nowych ludzi, to zdarzają się też ameby umysłowe, więc mała prośba, można by to uczynić bardziej rzucającym się w oczy?

7a263750273a478bab9b4aacffe178be.png

Jakbyście to oznaczyli za pomocą klas, a nie jak ameby wsadzili inline CSS, to bym mógł zrobić w Stylishu coś, a tak to niebardzo :kappa:

EDIT:

Przy okazji, już wiem jak usunąć to podświetlenie klas ^^

Edytowano przez Wilkokłak

A macie możliwość edycji plików? Bo to nie jest arkusz dla wszystkich elementów forum, tylko uzupełnienie już istniejącego arkusza.
Trzeba by to było albo dodać na koniec arkusza z IPB, albo w jakimś globalnym pliku php z nagłówkiem dodać odnośnik do tego arkusza.

Co sądzicie, aby dorobić dział, który służyłby różnistym akcesoriom? Co jakiś czas ludzie pytają o to w dziale Twicha, ale to właściwie nie jest odpowiednie miejsce. Można by umieszczać w nim porady co do takich rzeczy. Bo do tematów technicznych tego też nie wkładam. 

Innym pomysłem jest dodanie w profilu użytkownika, miejsca do podania np. steama czy coś. Czasami się przydaje. 

Akcesoria? Masz na myśli wibratory, kuli gejszy, opaski wibrujące ect.?

Kto co lubi - tutaj już się nie mieszam :D

Nie, chodzi mi bardziej o myszki, stojaki, różne bajery dla graczy. Ani to nie problem techniczny, ani to związane z Twichem. Wszystko siedzi w ogólnych.

W giełdzie ta informacja o zakazie wymian kont powinna być popupem i powinien być checkbox, że użytkownik przeczytał i sie zgadza, a jeśli nadal takie coś zrobi, to ban na tydzień(lub więcej). Takie coś powinno zostać wprowadzone dla wszystkich nowych użytkowników i dla użytkowników, którzy mają mniej niż 70 postów

Czy mógłby ktoś stworzyć taką listę jak Fuzzik na początku tego wątku? Co zrobiono, co zostało do zrobienia.

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyż zaoszczędzi mi to czasu w nadrabianiu zaległości, a nadrabiam je nie tylko na jarocku

Co jak będzie z tym pluginem? Zostanie prowadzony? Trzeba się na niego złożyć? 

Inna kwestie z mojej strony

• miałem już kilka próśb o zmianę nicku innym użytkownikom. Czy można dodać moderatorom taką możliwość?
  • nie widzę zgłoszonych postów. Jako moderator niby powinienem wszystko widzieć, ale nie widzę :D Może to ktoś włączyć?
  • co z dodatkowymi ikonkami? Potrzebujesz grafik, czy nie masz czasu na ich wstawienie? 
  • trzeba uaktualnić zakładkę z ip do Teamspeak-a. Nie łączy się z jarockowym, tylko z podstawowym Mateusza. 

[...]

• miałem już kilka próśb o zmianę nicku innym użytkownikom. Czy można dodać moderatorom taką możliwość?
  • [...]

Przecież każdy może sobie zmienić nazwe wyświetlaną w ustawieniach...

Zmianę nicku możecie pozostawić mi i liptonowi, nie jest tego tak dużo i jak tylko dostaje informacje to reaguje. 

Dlaczego?

Ponieważ wymagało by to dania wam dostępu do panelu administratora, a nie wiem jak podzielić w tym panelu dostęp, żebyście mogli zmieniać konkretną rzecz. 

PS. Kubox wywaliłem dla twojego dobra screenshoty z ip twoim i osoby z którą rozmawiałeś. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik