Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Broda ty

Regulamin grupy Facebook "Ekipa JaRock"

Polecane posty

Dlaczego istnieje ta grupa?
Od kiedy istnieje inicjatywa, pomysł, portal pod nazwą JaRock postanowiliśmy uruchomić grupę na Facebooku gdzie Wy - widzowie poszczególnych youtuber'ów albo streamer'ów, użytkownicy forum albo strony - możecie wymieniać się informacjami, rozmawiać na najróżniejsze tematy, zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi  :jebaited:

Jednak, by to wszystko dobrze działało potrzebne są nam regulaminy, zasady oraz wyjaśnienie tego, jak ta grupa funkcjonuje. Wklejać możecie najróżniejsze dyskusje - czy to dotyczące nowych gier, czy coś zabawnego związanego z grami albo jeżeli chcecie się pochwalić fanartem lub własną pracą (gameplaye z CSa się nie liczą) ;)

Czego nie mogę tutaj robić?
Wystarczy przestrzegać tzw. netykiety - czyli zbioru dobrych zasad panujących w internecie, na forach, w grupach  :grbpapers:

Mówiąc wprost - nie spamujemy, nie wyzywamy, nie trollujemy i nie przesadzamy w tzw. kappie albo sarkazmie, który rozumie jedynie autor postu. Użytkownicy, którzy nadmiernie publikują posty ze swoich własnych stron internetowych, podejrzane linki, agresywne treści lub powielane tysiące razy pytania mogą być z grupy usunięci. Proste zasady i proste podejście do osób je łamiących :)

Dlaczego mój post zniknął?
A może w ogóle się nie pojawił? Ze względu na dużą liczbę postów, najróżniejszych spambotów szalejących po Facebook'u zdecydowaliśmy się na pełną moderację postów :strawbeary:  

Wszystkie nim zostaną opublikowane są weryfikowane przez moderację - z góry nie akceptowane są posty, w których ktoś pyta o to czy "ruszy" mu jakaś nowa gra, spam, zaproszenia na kanały live albo YouTube. Grupa służy rozmowom, wymianom zdań, poglądów, a nie reklamie lub sprawom technicznym.

Widzę zło! Spam! Złe linki albo obrazy!
To dobrze. Reaguj. Kliknij opcję obok komentarza i wybierz ZGŁOŚ, następnie takim buraczkiem zajmą się nasi "ogrodnicy"  :kappa: 

Dlaczego mój kolega nie został przyjęty do grupy?
Wejścia do grupy też weryfikujemy - najczęściej po to, by wyeliminować spamboty. Jednak nie akceptujemy podań takich osób, które posiadają konto na Facebooku od niedawna oraz którzy dołączyli do kilkudziesięciu grup na Facebook'u. Staramy się zminimalizować ilość osób niepożądanych w grupie, czasami niestety bywa, że ktoś zostanie zignorowany tylko ze względu na dołączenie do FB np. tydzień temu  :brokeback: 

Czy mogę zostać moderatorem?
Ciekawe, że o to pytasz ;) Znamy Cię albo jesteś kimś kogo wielu zna na JaRock'u? Nie? No to po co Ci moderator? ;) Szukasz władzy nad innymi i poczucia wyższości? To nie tutaj :P Rangę moderatora na grupie posiadają jedynie osoby zajmujące się JaRock bezpośrednio - strimerzy, członkowie redakcji, obsługa techniczna.

Dostałem bana na grupie. Sorry. Mogę unban?
Nie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować