Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mardax

Programy do nagrywania same się wyłączają

Polecane posty

Mam problem. Z racji że wyszło Pokemon Go postanowiłem pierwszy raz nagrać coś na androida... Problem w tym że albo to wina mojego telefonu, albo ostatnich temperatur bo z racji korzystania z aplikacji, mój telefon osiąga pewne temperatury i to jest ok. Gdy korzystam z programów do nagrywania te same mi wyłączają nagrywanie, czasami po chwili, czasami po paru minutach. Na chwile obecną najlepszy okazał się program Telecine ale i on ma te problemy że nagrywanie samo się wyłącza i nie ma żadnego sygnału itp, przez co czasami skapuje się o tym po parunastu minutach dopiero.

Czy ktoś zna patent na to? Albo chociaż powód?

Mój telefon to motorola moto g xt1039 (1gn)

Edytowano przez Mardax

Jeśli masz Androida 5.0+, to spróbuj program AZ Screen Recorder (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hecorat.screenrecorder.free&hl=pl).

Obstawiam, że przy uruchomionej grze, programie do nagrywania + masa programów i usług w tle, system zamyka programy do nagrywania, bo nie są one na pierwszym planie.

Inna sprawa, to na Androidzie KitKat (4.4) jest ograniczenie czasu nagrywania, bodajże 180 sekund (3 minuty). Jeśli Twoje nagrania mają tyle lub mniej, to chyba znaleźliśmy powód.

Rozwiązanie? Root albo aktualizacja Androida, jeśli Motorola wypuściła lub jakiś custom ROM.

Na Androidzie 5.0+ "Gry Play" mają wbudowaną funkcję nagrywania (minusem jest to, że widać przyciski play/pause etc. i max 720p)

EDIT:

Jeszcze jedno rozwiązanie - z tego co pamiętam, to na Androidzie 4.4 można nagrywać podłączając telefon do komputera z zainstalowanymi odpowiednimi sterownikami.

Dalej jest ograniczenie do 180 sekund, ale tu już otwiera się nam bramka do możliwości zautomatyzowania procesu - można napisać skrypt w Batchu/C++/Pythonie/whatever, aby po upływie 180 sekund automatycznie rozpoczęło się nagrywanie kolejnego pliku.

Edytowano przez Wilkokłak

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować