Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mardax

[YT] - Mardax

Polecane posty

Hej! W necie podpisuje się nickiem Mardax. Od ponad roku prowadzę sobie kanał youtube, a od niedawno dodatkowo bloga. Postanowiłem że w końcu pokażę wam moją pracę gdy będzie coś interesującego i nagrałem sobie pierwszy odcinek z Pokemon Go - styl filmu jest testowy, w drugim odcinku będzie trochę inaczej ale zobaczę, która opcja jest najlepsza :)

link do pierwszego filmu:
klik

Wreszcie po długim czasie i po zmianie komputera na taki który mi to umożliwia - Zaczynam nagrywać Xenoverse. Jestem dużym fanem serii DB i będę starał się by odcinki były coraz lepiej ... Początki zawsze są powolne no i 30 stopni w cieniu też swoje dawało mrgrin.gif Ale szykuje jeszcze coś ciekawego mrgrin.gif

Jako gracz Pokemon GO, spotkałem się w portalach społecznościowych z dużą ilością spamu, próbującego oszukać graczy i wyłudzić pieniądze od mniej świadomych użytkowników. Dlatego stworzyłem ten film jako ostrzeżenie przed tym syfem.
https://youtu.be/Jp3tU_LEilY

Pomóżcie go udostępnić i rozesłać do większej ilości osób, aby nikt nie był poszkodowany, a cały proceder tych ludzi po prostu im nie wypalił.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować