Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BeQGamePlay

Obraz zawiesza sie podczas uruchamiania komputera

Polecane posty

Witam wszystkich tutaj zebranych, kupilem wczoraj uzywaną kartę graficzna Gigabyte Hd 7970. Otoz gdy ja poprawnie zamontowalem podczas uruchamiania komputera obraz komputera zawiesza sie na pierwszym "slajdzie" wyswietlanym na ekranie monitora. Po podlaczeniu starej karty graficznej Hd 4830 problem nie wystepuje. Dodam, ze zaktualizowalem Bios do najnowszej mozliwej wersji. Karty nie moge sprawdzic na innym komputerze poniewaz mam tylko jeden.

Moje pozostale podzespoly komputerowe:

CPU core 2 duo e7500

plyta glowna Intel DQ35JO

zasilacz Coolermaster B600 600W

Ram 4GB DDR2

Czy to moze byc wina ze karta tak dziala ze pozostale podzespoly komputera sa takie slabe najbardziej mi chodzi o plyte glowna. Mam jeszcze jedna watpliwosc czy napiecia na zasilaczu sa poprawne, niestety nie mam tego jak sprawdzic bo nie mam miernika. Ale chyba gdyby te napiecia na zasilaczu byly zle to by moja starsza GPU tez nie pracowala poprawnie. Dodam ze nowa karta graficzna hd 7970 posiada zaslanie 6 i 8 pinowe. Dziekuje za opinie i licze na waszą pomoc.

Karta HD7970 generuje większe obciążenia dla zasilacza, więc może być tak, że poprzednia twoja karta funkcjonuje, a nowa nie. Czy ta stopklatka występuje podczas grania, czy dzieje się to losowo? 

Nie wiem też, czy PCI-e 3.0 jest wstecznie kompatybilne z 1.0. Ciężko ocenić, bez posiadania nowocześniejszej jednostki do testów. Może to być uszkodzona karta graficzna, może sterownik? 

Właśnie, odinstaluj sterowniki przy użyciu DDU i zobacz co będzie. 

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik