Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maxkg82

Nowa Płyta Główna i Procek

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam problem dla tego zwracam się do was o radę.

W tej chwili posiadam taki o to komputer:

Karta Graficzna - MSI R9 380 4GB

Procesor - Intel Core I5 2320  3GHz

Płyta Główna - MSI P67S-C43 (MS-7673)

RAM - Kingston DDR3 KHX1600C9D3 2x4GB

Zasilacz - TS 550 W

Niestety takie gry jak Wiedźmin 3, Total War Warhammer nie mogą nawet chodzić na ustawieniach wysokich bo wtedy FPS mam jak dobrze zawieje 25-35 a nagrywam filmy na YT i jakość jest dla mnie bardzo ważna.

Dla tego zastanawiam się nad wymianą płyty głównej, procka i RAM. Karta graficzna ma niecałe 7 miesięcy zasilacz to samo dla tego co do samej karty graficznej to muszę przynajmniej jeszcze przez rok ją trzymać.

Co do samego budżetu to płyta główna, procek i RAM to max 2tyś chyba że znajdzie się coś tańszego ale w miarę dobrego.

Proszę o pomoc i z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiam

Jeśli chcesz nowy sprzęt, to posprzedawaj aktualne części (CPU, mobo, RAM) i kup i7 6700k, do tego np. Asus Z170 Pro i 2x8 GB RAM DDR4 od HyperX :) Wyjdzie akurat cenowo i jeszcze ci zostanie trochę kasy po sprzedaży tych części.

Też by się zastanowił nad zostawieniem starej platformy, płyta jest ok, więc na luzie można wrzucić do niej i7 2600k. Do tego dwie kości 4GB takie jakie masz (albo chociaż o tych samych parametrach, tj. taktowanie, opóźnienie). No i żeby się za bardzo proc nie grzał to można dorzucić jakieś chłodzenie, np. Fere 3.

No proszę. Na każdym forum piszą coś innego i to jest najgorsze. Ten sprzęt jaki mam nie pozwala mi na granie w Total War Warhammer na ustawieniach wysokich bo przy bitwach z dużą ilością żołnierzy FPS dość mocno spadają a jak jeszcze mam uruchomiony program do nagrywania gry i dźwięku to już jest masakra. najbardziej to mi zależy na spokojnym składaniem nowego komputera bo tego co mam nie chcę sprzedawać. Więc jeśli chodzi o sprzedaż tego kompa co mam to nie wchodzi to w grę dla tego też bardziej interesuje mnie zakup nowego sprzętu z kartą graficzną wstrzymam się do listopada  gdy już będą mieć swojej premiery nowe karty od AMD. 

Ta gra po prostu katuje procesory w wielkich bitwach, taki jej urok. W niej przy topowych procesorach na wysokich ustawieniach są dropy do 40fpsów, a jak ty dodatkowo nagrywasz to odejmij jeszcze parę FPSów.

A widzisz to może jeszcze bys mi pomógł i powiedział dla czego nie moge tej gry nagrywać żadnym programem ??? bo jak nagrywam to nagrywa czarny ekran choć dzwięk jest normalnie ale gry grę włączę w trybie okienkowym to OBS nagrywa a jak w pełnym ekranie to nie nagrywa. Myślałem że to wina karty graficznej. 

Zobacz czy czasem nie ma konfliktu z żadnym anty cheatem. Mam tak samo z Battleye - zaznaczenie opcji zgodności z systemami anti-cheat nic nie daje - w przypadku DayZ Modu i muszę używać OBS i okienka lub xSplita na pełnym ekranie (ew. DXTory do nagrywania).

Mi akurat zaznaczenie zgodności aplikacji powoduje to ze mam obraz z dayz moda normalnie aczkolwiek ja używam wykrywanie gry a nie monitora więc może przez to ;)

A to jeszcze się zapytam czy jest różnica podczas nagrywania OBS gdy gra jest w okienku lub nie?? chodzi mi o jakość nagrywania samej gry??

Najgorsze jest to że ani OBS ani Mirillis ani żaden inny program nie może tej jednej gry przechwycić obrazu tylko jak otwieram w oknie. Jak rozumiem nie ma na to żadnej rady tak?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik