Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PoznanskaPyra

Po co ten dział?

Polecane posty

Jest to dział eksperymentalny, gdzie będę wrzucał testy sprzętu jakie przygotowuje dla jarocka i informował co jest testowane. Dodatkowo, jeżeli ktoś kupi jakiś sprzęt i samodzielnie będzie chciał napisać recenzje, będzie to mógł zrobić tutaj. 

 

Tyle wstępu, jeżeli przyjdą wam do głowy jakieś dodatkowe pomysły co można w tym dziale zrobić. Zapraszam do pisania w tym wątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie ma takiej opcji. Jednak pamiętajmy, że zaczynałem z tymi testami od zera i powoli sprawa się coraz to bardziej rozkręca. Co raz więcej tego sprzętu, szybciej po premierze, możliwe, że trzeba będzie rozbudować redakcje. Tylko trzeba aby ktoś błysnął, że potrafi i ma chęci. Dodatkowo, taki sprzęt jak myszki czy klawiatury, to dla mnie obca rzecz i na takiego testu nie będę wstanie przeprowadzić. No i najważniejsze chyba, rzadko testowany sprzęt zostaje u nas. W 90% wypadków, po testach rusza dalej w Polskę. 

 

Ten dział właśnie z taką myślą powstał, będę tutaj wrzucał wszystkie informacje na temat sprzętów jakie dojechały do mnie. Jeszcze przed premierą artykułu. Chętnie na jakieś pytania będę odpowiadał. Będą one też ważne w kwestii tworzenia artykułu, więc bardzo chętnie posłucham pytań dotyczących GTX1080. Mam jeszcze 3 inne testy, ale wszystkie są zakończone lub zaraz będą i one jeszcze w tą formę forumową nie będą wchodziły. 

 

Edit//

 

Każdy kto napisze arta na forum, może podkleić własny filmik (jeżeli nakręcił, linki do FB itp). Będzie też dopisany do podpiętej listy testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×