Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PoznanskaPyra

Po co ten dział?

Polecane posty

Jest to dział eksperymentalny, gdzie będę wrzucał testy sprzętu jakie przygotowuje dla jarocka i informował co jest testowane. Dodatkowo, jeżeli ktoś kupi jakiś sprzęt i samodzielnie będzie chciał napisać recenzje, będzie to mógł zrobić tutaj. 

Tyle wstępu, jeżeli przyjdą wam do głowy jakieś dodatkowe pomysły co można w tym dziale zrobić. Zapraszam do pisania w tym wątku. 

Obecnie nie ma takiej opcji. Jednak pamiętajmy, że zaczynałem z tymi testami od zera i powoli sprawa się coraz to bardziej rozkręca. Co raz więcej tego sprzętu, szybciej po premierze, możliwe, że trzeba będzie rozbudować redakcje. Tylko trzeba aby ktoś błysnął, że potrafi i ma chęci. Dodatkowo, taki sprzęt jak myszki czy klawiatury, to dla mnie obca rzecz i na takiego testu nie będę wstanie przeprowadzić. No i najważniejsze chyba, rzadko testowany sprzęt zostaje u nas. W 90% wypadków, po testach rusza dalej w Polskę. 

Ten dział właśnie z taką myślą powstał, będę tutaj wrzucał wszystkie informacje na temat sprzętów jakie dojechały do mnie. Jeszcze przed premierą artykułu. Chętnie na jakieś pytania będę odpowiadał. Będą one też ważne w kwestii tworzenia artykułu, więc bardzo chętnie posłucham pytań dotyczących GTX1080. Mam jeszcze 3 inne testy, ale wszystkie są zakończone lub zaraz będą i one jeszcze w tą formę forumową nie będą wchodziły. 

Edit//

Każdy kto napisze arta na forum, może podkleić własny filmik (jeżeli nakręcił, linki do FB itp). Będzie też dopisany do podpiętej listy testów

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować