Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid97

[YouTube] I Am Dawido - Kanał

Polecane posty

Witam Wszystkich :)

Mam na Imie Dawid, mam 19 lat :)

Obecnie jestem na etapie nauki :) (studia "Ratownictwo Medyczne" I Rok)

Uwielbiam bardzo grać w League Of Legends i tą właśnie gre prezentuje na swoim kanale, ale nie wykluczone że będą pojawiać się także inne produkcje :)

Na kanale pokazuje poradniki do różnych postaci oraz moje zmagania w grach rankingowych, gram również z innymi ludzmi z którymi wspólnie próbuje coś osiągnać ! :)

Zapraszam Was do oglądania, do oceniania, komentowania oraz do wspólnej dyskusji :)

chętnie wysłucham Waszych opini i zdań !

Link do Mojego kanału > https://www.youtube.com/channel/UCsY_cH491rBzLnhVUQKsk1Q

Edytowano przez Dawid97

Zapraszam do Oglądania Poradnika do Annie w którym możecie dowiedzieć się jak nią grać, jaki build składać, jakie combo wykonywać, naucze Was pare sztuczek i tricków dzięki którymi będzie Wam łatwiej nią grać !

Ponadto Zapraszam do subskrybowania, lajkowania i komentowania ! :)

Witam ! 

Zapraszam Was do oglądania kolejnego Poradnika tym razem do Gnara !

Są tam pokazane sztuczki, tricki, styl grania oraz moje doświadczenia odnośnie tej postaci !

Zapraszam Ponadto do lajkowania, subskrybowania, komentowania i udostępniania tego materiału jeśli się Wam spodoał !

Jeśli ktoś jest chętny współpracować to również jestem otwarty !

Edytowano przez Dawid97

Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z moimi zmaganiami w grze League Of Legends ! Gramy razem z KozaKE grę rankingową !

Oprócz tego zapraszam do komentowania, lajkowania, subskrybowania i udostępniana materiału !

Wszelkie propozycje współpracy prosze pisać pod tym postem !

Zapraszam !

Zapraszam Wszystkich do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends !

Jesli podobają się Wam moje materiały to prosze o komentowanie, lajkowanie, subskrybowanie i udostępnianie ich znajomym !

Jeśli ktoś jest chętny na współprace to zapraszam ! :)

League Of Legends !

Witam ! Zapraszam Wszystkich do Kolejnego z mojej serii Poradnik tym razem do postaci Vi !

Jest to poradnik dla osób które by chciały zacząć grać tą właśnie postacią i pokazuje w nim podstawy oraz troche bardziej złożone rzeczy które myśle że przydadzą się kazdemu !

Jeśli Podobają Ci się moje materiały to prosze o lajka, komentarz, subka i udostępnienie materiału. Pomagasz mi tym bardzo :)

Zapraszam !

Witam ! i Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends w którym gramy i uczymy się grać postacią Taliyah ! Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem i jak ta postać działa oraz jak nią grać to oglądaj :)

Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Witam ! i Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends w którym gramy i uczymy się grać postacią Kennen ! Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częściątego kanału ! Jeśli jest ktoś chętny to nie sie zgłasza !

Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Dzień Dobry Wszystkim ! Dziś mam dla Was kolejny odcinek w którym staramy się wbić Platyne II w League Of Legends ! Jak mi poszło ? Sprawdzcie Sami ! :)

- Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częścią tego kanału ! Jeśli jest ktoś chętny to niech sie zgłasza !

- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Zapraszam Wszystkich do oglądania kolejnego tym razem specjalnego odcinka z League Of Legends ! A dlaczego specjalny ? Bo jest to gierka z widzami na trybie "Jeden za Wszystkich !" Zapraszam ! 

-Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częścią tego kanału ! Jeśli jest ktoś jeszcze chętny to niech sie zgłasza !

- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Zapraszam Wszystkich na kolejny Odcinek tym razem nie z League Of Legends ! a jest to Vlog ! a o czym ? omawiamy Nowy Mikrofon Samson Go Mic, patrzymy jakie ma Tryby i jak mnie najlepiej słychać ! Zapraszam ! 

Zapraszam Na Kolejny Poradnik do Postaci Lux !

Przypominam że dziś od 14:00 prowadze streama z lola aż do wieczora, a o 18:00 będe streamował turniej 5vs5 w którym będe grał ! Więc zapraszam na filmiki jak i na stream !

Zapraszam Wszystkich na kolejny odcinek z League Of Legends w którym uczymy sie grać Vayne ! Zapraszam i przypominam że dziś o 17:00 Stream na Youtube ! 

-Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Zapraszam Wszystkich do oglądania nastepnego z odcinków z gry League Of Legends w którym gram na ... Supporcie Braumem ! Zapraszam ! 

Witaam !

Zapraszam do Oglądania kolejnego odcinka tym razem ćiwczymy sobie evelynn na jungli po tym jak na turnieju ciągle banują mojego maina Amumu ! :)

Witajcie ! Tym Razem mam dla Was Odcinek w którym gramy na Nowym trybie "Wyniesienie" i gramy tam Lux ! Zobaczcie Sami !

Witam ! Zapraszam na drugi odcinek z nowego Trybu Leage Of Legends "Wyniesienie" 

Siemka, Zapraszam na Kolejny odcinek z Gry Rankingowej w którym gram swoją najsilniejszą postacią czyli Amumu !

Zapraszam do oglądania !

Witajcie ! 

Dzisiaj Zapraszam na Gre z Widzami !

Jeśli chcesz ze mną zagrać i trafić na filmik to zaproś mnie do znajomych na Lolu ! 

Zapraszam !

Witajcie !

Zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka w którym uczymy sie grać postacią LeBlanc razem z Widzami ! 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować