Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adam

Konkurs Orange - Rock w Kinie [ANKIETA]

374 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy podoba Ci się taka forma konkursu?

• Tak (taka forma może być w następnych edycjach)
      302
    • Nie (nie chcę takiej formy w kolejnych edycjach)
      72

Polecane posty

Wszystkich proszę o dokładne przeczytanie zasad konkursu:

12. Pytania zostaną podane o godzinie 18:00 na podstawie tego* zegara.

Pytania nie są podawane w czasie forum tylko w czasie tego zegara, jeżeli forum jest spóźnione o kilka sekund to to nie ma znaczenia, bo w zasadach nie ma mowy o czasie forum.

Wszystkich proszę o dokładne przeczytanie zasad konkursu:

12. Pytania zostaną podane o godzinie 18:00 na podstawie tego* zegara.

Pytania nie są podawane w czasie forum tylko w czasie tego zegara, jeżeli forum jest spóźnione o kilka sekund to to nie ma znaczenia, bo w zasadach nie ma mowy o czasie forum.

ok moj blad wycofuje xD

Nie podoba mi się ta forma. "Kto pierwszy ten lepszy" to jak dla mnie marny pomysł, jest to wtedy tylko konkurs dla tych którzy akurat o 18 równo są na forum. Nie lepiej na przykład dać jakieś kreatywne zadane konkursowe i dać na nie dzień czy nawet dwa? Nawet "narysuj najlepiej rocka 9 kreskami" byłoby lepsze niż pisanie jak najszybciej odpowiedzi licząc na to że akurat będę miał dobre łącze, akurat będę w tej sekundzie co trzeba na stronie...
Nie mówię oczywiście że ma to być od razu jakiś wielki konkurs artystyczny, wolałbym po prostu żeby był związany z Rockiem, jakimś tematem (jak na przykład startrek zgodnie z minirecenzją) i dawał szanse wykazać się pomysłowością a nie szybkością stukania w klawiaturę.

Pozdrawiam,

Czy jedna osoba może wygrać konkurs kilka razy?

Pytam się, bo widzę, że udało się to już komuś: strogi96.

Jeśli nie wygrał tej samej nagrody, co wcześniej, to tak.

Nie podoba mi się ta forma. "Kto pierwszy ten lepszy" to jak dla mnie marny pomysł, jest to wtedy tylko konkurs dla tych którzy akurat o 18 równo są na forum. Nie lepiej na przykład dać jakieś kreatywne zadane konkursowe i dać na nie dzień czy nawet dwa? Nawet "narysuj najlepiej rocka 9 kreskami" byłoby lepsze niż pisanie jak najszybciej odpowiedzi licząc na to że akurat będę miał dobre łącze, akurat będę w tej sekundzie co trzeba na stronie...

Nie mówię oczywiście że ma to być od razu jakiś wielki konkurs artystyczny, wolałbym po prostu żeby był związany z Rockiem, jakimś tematem (jak na przykład startrek zgodnie z minirecenzją) i dawał szanse wykazać się pomysłowością a nie szybkością stukania w klawiaturę.

Pozdrawiam,

Jest pytanie, trzeba pomyśleć, trzeba napisać. Inne konkursy, konrketne, bardziej ambitne i kreatywne będą organizowane na oficjalnym kanale Rocka na YT bądź blogu..

Według mnie jest troche teraz ustawione. Pod wzgledem takim ze jak juz osoba kiedyś wygrała to juz wiecej razy nie moze. Chodzi tu o ten czas. Skoro pierwsza osoba napisala post wedlug forum o 17.59 a pytania sa w normalnym czasie podanie o 18. To dodajac jedna minute roznicy poprzez forum wychodzi ze ostatniaosoba wyslala gdzies to okolo 18:01.

Ja osobiście dziś wziąłem udział po raz pierwszy i udało się wygrać, dlatego forma konkursu bardzo mi się podoba. Ale pomijając fakt wygranej to forma jest moim zdaniem sprawiedliwa, a raczej adekwatna do nagrody, bo moim zdaniem w walce o nagrody o niewysokiej wartości powinien móc wziąć udział każdy bez względu na to czy ma jakieś dodatkowe zdolności czy też nie. Jak dla mnie głupotą byłoby coś bardziej ambitnego jak do wygrania są bilety do kina ( w przeciwieństwie do innych konkursów, gdzie nagrody są "większe" wtedy oczywiście należy bardziej się wykazać). Konkurs ten w fajny sposób zachęca do oglądania filmów Rocka, bo bez tego ciężko wygrać. Jeszcze jedna rzecz, która mi się spodobała to smak rywalizacji, może się to wydać głupie, ale po przeczytaniu pytań, pisaniu odpowiedzi i oczekiwaniu na wyniki adrenalina trochę mi podskoczyła.

Forma konkursów jest super jednak mam jedno zastrzeżenie-nie akceptujcie odpowiedzi w których ludzie bez szczelnie kopiują odpowiedzi z filmweb nie usuwając nawet hiperłączy. Co to za problem skopiować coś chamsko,większym wyzwaniem jest to przeczytać i przepisać ;)

Najlepiej do konkursu przygotować się, spisać coś na kartce a potem wpisać ewentualne odpowiedzi, proste :D forma konkursu może jest dobra ale nie wszyscy zainteresowani konkursem wpiszą szybko odpowiedzi. Przyczyna jest prosta nie wszyscy mają super szybki internet. 

Forma dobra! Ale mam pytania do tych co wygrali, długo czekaliście na jakiekolwiek informacje o odebraniu nagrody?

W regulaminie pisze, że do 7 dni się kontaktują, więc ile przeważnie czekacie na informacje o dalszym postępowaniu? :D

Ale mam pytania do tych co wygrali, długo czekaliście na jakiekolwiek informacje o odebraniu nagrody?

W regulaminie pisze, że do 7 dni się kontaktują, więc ile przeważnie czekacie na informacje o dalszym postępowaniu? :D

Kontakt następuje mniej więcej po 4-5 dniach. Na przybycie biletu poczekasz 2 do 3 tyg . Ale raczej bliżej 2 tyg :)

jestem troszeczkę wściekły bo z tego co wiem konkurs mówi że ma się odbyć w środy to dlaczego kurcze był w poniedziałek obejrzałem przed chwilą film rocka z jego wrażeniami i nie ma tam informacji o poniedziałku. Mógł ktoś choć o tym poinformować. Dopiero dzisiaj obejrzałem film rocka z kina byłem przygotowany na konkurs wchodzę i patrze że był 29.Moim zdaniem nie było to fer szczególnie jak zawsze jest w środę

Ja mam zastrzeżenie co do nagrody-nadruki na kuponach są chyba ze znikającego atramentu. Do mnie przyszły już nieco wyblaknięte,a jeden z nich po kilku dniach leżenia sobie spokojnie wygląda tak

23d7b7bfbe52.jpg

Oczywiście już z niego nie skorzystam :/

Hm, z tym już musisz pisać do Orange, my tych nagród nie wysyłamy,a tym bardziej nie produkujemy. Trudno mi tutaj coś zdziałać. Tak czy siak napiszę również w tej sprawie by to jakoś wyjaśnić:)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować