Skocz do zawartości
Myplouse

Myplouse Team - czyli wariaci bez granic!

Polecane posty

Nazwa kanału / nazwa konta: Myplouse Team

Tematyka kanału kanału: Gameplaye, vlogi, roleplaye

O kanale:  Witajcie! Chce Wam zaprezentować kanał który jest prowadzony przez dwóch szalonych przyjaciół których kreatywność i różnorodne pomysły czasami przerastają ich samych! Przedstawimy Wam różnego typu roleplay, vlogi, gameplaye, myplouse robiącego w portki przy horrorach oraz jokeramk mającego totalnie wywalone na wszystko co go otacza. Zawsze kochaliśmy youtube oraz to w jaki sposób on pomaga niektórym, marzyliśmy od dawna o tym abyśmy i my mogli pomagać inny naszym ciekawym poczuciem humoru! Teraz wspólnie z jokerem oraz Gońcem pracujemy na dosyć ciekawym projektem z Warhammera! Jesteście ciekawi? Zapraszamy!

Polecane filmy:

https://www.youtube.com/watch?v=hzNxrmSye_A - nasz projekt! Przygoda dwóch bohaterów w świecie fantasy! 

https://www.youtube.com/watch?v=tAI9znHMRoI - pierwszy odcinek z serii w której myplouse udowodnił sobie, że jednak jest wstanie sobie poradzić z strachem! (chociaż czasami joker mu pomógł)

I ostatni film! Który pokazuje nasze... poczucie humoru! Był to jeden z pierwszych filmów przez nas robionych!:

https://www.youtube.com/watch?v=ULM_kWE05Yw

Zapraszam Was bardzo serdecznie! Na kanale znajduje się wiele różnych ciekawych rzeczy! Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez FuZeR
      Witam,
      zapraszam na serwer Imperial Age RP-PvP do gry Conan Exiles.
      Serwer ten jest jest zwykłym serwerem PvP. Kładziemy nacisk na grę Roleplay (odgrywanie roli) głosowe lub pisane (z naciskiem na głosowe).
      Przeżyj przygodę w grze Conan Exiles tworząc własną fabułę... odgrywaj własną rolę w świecie Conan'a!
      Weź udział we własnej Grze o Tron!
      Żyj, buduj, zdobywaj !!!

Wbij na serwer => po spawn'ie Twojej postaci porozmawiaj z NPCami w Kaplicy dowiesz się co dalej.
      Najważniejsze cechy serwera:
      156 poziomów
      XP x4
      DROP x4
      PvB - tylko sytuacyjne
      PvP - włączone 24h/7 - pod warunkiem RP - bez CK
      CK - tylko na żądanie/RP/fabularne

P.S.
      PvB = Player vs. Budynek
      PvP = Player vs. Player
      CK = Charcher Kill (wymazanie postaci z całym dobytkiem)
    • Przez Archo
      Hej! Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Chciałbym zaprezentować wam mój pierwszy film jaki zrobiłem, mile jest widziana konstruktywna krytyka! Zapraszam do oglądania

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

• Przez TawernaGracza
      Hej,
      Jako osoba stawiająca pierwsze kroki w serwisie YouTube, chętnie wysłucham wszelkich rad i pomysłów dotyczących zarówno samej rozgrywki jak i prowadzenia kanału.
      Na kanale prezentuje moje poczynania z różnego typu gier. Czyli niektórzy powiedzą "nic nowego" ale cóż,spodobało mi się to na tyle, że nie zamierzam przestać   Zapraszam do zapoznania się z póki co skromną playlistą tytułów. Być może znajdziesz wśród nich gre, które Cię zainteresuje.
      Za wszystkie wskazówki będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję!
      Link do kanału: Tawerna Gracza

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik