Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie
Poszukuje telefonu w okolicy 1000 zł. Póki co mam na oku dokładnie 2 modele : LG G4 oraz Sony Xperia Z3 Compact. Póki co bardziej skłaniam się ku temu pierwszemu. Wiem dobrze, że z oficjalnej dystrybucji kosztuje one około 200-400 zł, więc, lecz z tego co pamiętam były już w okolicy 1000 zł dobre propozycje na allegro. Do rzeczy. Telefon nie musi być nowy, równie dobrze używka w bardzo dobrym stanie.  Koniecznie gwarancja. Musi być to  polski telefon (z polskiej dystrybucji, a nie naprawiane zza granicy). Ewentualnie jestem otwarty na propozycje chińskich telefonów, ale tylko i wyłącznie jeśli ich gwarancja jest możliwa do zrealizowania w Polsce. Sam na dniach planuję się porozglądać na allegro za telefon, bo najpewniej tam bym go zamawiał. Zakup planuje maxymalnie za miesiąc (z tydzień/2 przed nim muszę zacząć składać pieniądze). Jakieś propozycje modeli. Rady ?

PS Póki co mam HTC M7 i bardzo mi się podoba. Co sądzicie o M9 ?

tak jak już tu pisałem, moja dziewczyna ma xiaomi redmi3 z etui z klapką na dłuższym boku (tył tego telefonu jest specyficzny i łatwo się zarysowuje). Snapdragon, 2 gb RAM, 4100mAh! 720p ekran, Android 5 z przetłumaczoną nakładka na pl

I najważniejsze: kupiony z polskiej dystrybucji z gwarancją w Polsce (czekała 2 dni od zamówienia).

ogólnie mamy mibandy, kamerkę Yi, a ja pewnie też przerzucę się z hujałeja. Po prostu inne firmy oferują trochę inne ceny za towary tej samej jakości

co do g4, to wszystko jest super tylko ta skóra na klapce jest tragiczna, po pół roku zaczęła się zdzierać na rantach i wygląda to brzydko, nowa kosztuje ok. 130zł.

Czytałem recenzje na 1 czy 2 portalach o telefonach i pisano, że skóra się zdziera o ile się o nią nie dba. Jak ktoś bardzo dba o telefon to nie ma tego problemu. Ty jak go traktowałeś, że tak powiem :) ? (choćby mój aktualny trzymam non stop w pokrowcu w kieszeni)

tak jak już tu pisałem, moja dziewczyna ma xiaomi redmi3 z etui z klapką na dłuższym boku (tył tego telefonu jest specyficzny i łatwo się zarysowuje). Snapdragon, 2 gb RAM, 4100mAh! 720p ekran, Android 5 z przetłumaczoną nakładka na pl

I najważniejsze: kupiony z polskiej dystrybucji z gwarancją w Polsce (czekała 2 dni od zamówienia).

ogólnie mamy mibandy, kamerkę Yi, a ja pewnie też przerzucę się z hujałeja. Po prostu inne firmy oferują trochę inne ceny za towary tej samej jakości

Mówisz o tym http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redminote3/Xiaomi-Redmi-Note-3.html ? Kupowany na oficjalnej polskiej stronie Xiaomi i wtedy gwarancja również jest respektowana w PL? Bo nie mam nic przeciwko chińskim telefonom, o ile mają u nas gwarancje :)

on się zdarł na rantach od wyciągania z kieszeni, nie używam pokrowca bo nie po to kupuje "cienki" telefon, żeby potem robić z niego cegłówkę. Co do dbania o skórę to potraktowałem ją tym samym czym traktuje moje buty skórzane, czyli jakimś preparatem do skóry marki "XXX" za ok. 20zł.

on się zdarł na rantach od wyciągania z kieszeni, nie używam pokrowca bo nie po to kupuje "cienki" telefon, żeby potem robić z niego cegłówkę. Co do dbania o skórę to potraktowałem ją tym samym czym traktuje moje buty skórzane, czyli jakimś preparatem do skóry marki "XXX" za ok. 20zł.

Z ciekawości można fotkę jak to u ciebie wygląda? Te zdarcia.

Dokładnie to ma ten http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redmi3/Xiaomi-Redmi-3.html

kupiony na polskiej stronie xiaomi, która prowadzi polski dystrybutor i ma serwis itp w Polsce (patrz regulamin).

Kosztuje 650 więc za tysiaka znajdziesz mocniejszy/szybszy model.

Zwracaj uwagę na baterię, będzie sprawiać Tobie frajdę ładowanie co 3-5 dni. 4000 mAh > 2000 mAh:D

Edytowano przez Cortep

To 5 dni to chyba jak by telefon mial z 3 cale i byl używany do pisania sms-ów. 3tys ma lg g4 i laduje go co 24-32h. A nie gram w gry ani nie ogladam filmów.

Ps. Telefon od 20 do 100% laduje sie kolo godziny.

Fotki wysle z domu.

Edytowano przez muniek777

pytałem jak często ładuje. Wiadomo, że z transferem danych non stop, wifi, gry, apki i przeglądarka to 3, a mniej używane to dłużej. Mój telefon Honor holly lol jak zostawię na 2 tygodnie włączonego z wyłączoną kartą SIM to będzie miał z 90%. A jak przez godzinę coś oglądam to już połowa zjedzona, więc spokojnie:)

Tak do konca nie kumam, chciales profesjonalną sesję zdjęciową? Poza tym pisałem, że skóra zdarla sie na rantach co tez na zdjeciach widać. Jeśli dla Ciebie takie cos nie wyglada paskudnie to najwyraźniej mamy inne poczucie estetyki.
Ps. Jak klikniesz w fotkę to robi się większa.

Te fotki mają plus/minus 1500/2600 pikseli. Wystarczy oglądnąć zdjęcie w oryginalnym rozmiarze. Nigdy nie myślałem że tinypics może być dla kogoś wyzwaniem.

Edytowano przez muniek777

Tak do konca nie kumam, chciales profesjonalną sesję zdjęciową? Poza tym pisałem, że skóra zdarla sie na rantach co tez na zdjeciach widać. Jeśli dla Ciebie takie cos nie wyglada paskudnie to najwyraźniej mamy inne poczucie estetyki.

Ps. Jak klikniesz w fotkę to robi się większa.

Te fotki mają plus/minus 1500/2600 pikseli. Wystarczy oglądnąć zdjęcie w oryginalnym rozmiarze. Nigdy nie myślałem że tinypics może być dla kogoś wyzwaniem.

Przeglądałem te fotki na telefonie (już od 2 lat piszę, że 90% czasu na forum na nim spędzam), a na nim kliknięcie na obrazek nic nie dawało, zaś na samym forum nie były w jakiejś lepsze jakości (wręcz niska jakość+ pomniejszenie telefonu). Dopiero teraz na PC będąc widzę dokładnie i właśnie o to mi chodzi :)

Jeśli używasz chrome, to nie klikaj fotki, każ przeglądarce otworzyć ją w nowym oknie, w tedy otwiera się nowe okno w "oryginalnym" rozmiarze i można oglądać. Mam ten sam problem na androidzie. Pomimo ciągłych aktualizacji nie potrafią tego naprawić.

Fotki były robione tą g4 i pomniejszone o 50% żeby rozmiarowo na serwer wlazły. Największy problem był z trzymaniem jedną ręką obudowy a drugą telefonu tak żeby widzieć ekran a kciukiem kliknąć w miejsce gdzie telefon ma złapać ostrość.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.