Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakon13

Nowy telefon do +/- 1200zł

Polecane posty

Witam.

Postanowiłem że najwyższa pora wymienić wysłużonego już Soniaka SP na coś nowszego. Szukam telefonu do ok 1200 zł, wrazie coś to budżet mogę przekroczyć max o 100zł.

Widziałem na forum temat z lutego gdzie polecany był LG G3 i czy od tego czasu coś zmieniło się na rynku.

Również siostra powiedziała mi o telefonach firmy OPPO, szczególnie model R7 Plus który jak dla mnie jest za duży (6').

Co do wyboru telefonu:

Kwota przeznaczona na zakup: 1200zł +/- 100zł
Wymagany system operacyjny: Android lub coś opartego na tym systemie
Dodatkowe wymogi: Wielkość wyświetlacza: max 5,5', inne parametry dowolne, telefon wykorzystywany będzie głównie do przeglądanie internetu, oglądania YT i grania w mniej lub bardziej wymagające gry

Hmm to tak:Htc M7 lub M8, Lg g3 lub xiaomi mi4s(jeśli nic nie masz do chińskiego rynku, te telefony są dobre, tyle że szukaj z gwarancją w Polsce, żeby się nie bawić z ew wysyłka do Chin) :)

xiaomi.com.pl

nie mam, ale znam redmi3 z tego sklepu, na Allegro pewnie też są ale ci wgrywają polski soft i dają gwarancję (są niby oficjalnym dystrybutorem)

telefon super, logiczny interfest - spoko nakładka na andka, bateria kolos. Możliwe, że jakiegoś xiaomi sobie kupię. Recenzja nie jest sponsorowana.

to chyba zależy gdzie kupisz, co nie? każdy sklep czy aukcja powinna mieć taką informację.

Gearbest ma chiński i angielski.

Wgranie softu nie jest trudne, a na gwarancję na zakupy z Chin to nie ma co liczyć

Edytowano przez Cortep

Zależy z jakim softem ci sie trafi. xiaomi przewaznie ma chinski i angielski, samemu wgrywa sie MIUIPolska (https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ ) Która zawiera spolszczenie . Xiaomi to dobre telefony, tyle że pewnie nie bawiłeś sie nigdy recovery czy odblokowywaniem bootloadera. Decyzja należy do ciebie, czy chcesz poszukać z odraz wgranym menu polski, samemu wgrać czy zrezygnować i kupic inny :)

PS: Xiaomi ma dwie wersje softu china dev i global dev. Jesli w ofercie zaznaczone jest ze telefon posiada wersje global dev to tam juz bedzie jezyk polski :)

Edytowano przez Androjuspl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować