Skocz do zawartości

Polecane posty

Scena podobna jak rok temu.

Jest szersza (w samym środku) i podobno dużo więcej rzeczy będzie animowanych :). Zapowiada się ciekawie :P.

Przypominam, że jest to jeszcze szkielet, więc co do samego wyglądu, może się jeszcze trochę zmienić (chociaż zapowiada się, że scena w pierwszy weekend idzie bardziej w to co rok temu).

Najbardziej jestem ciekawe ile i co zostanie zmienione na drugi weekend.

Swoją drogą finał SC2 całkowitym przypadkiem jest przed CSem, wcale nie jest tak po to by podbić jego oglądalność, bo ludzie zajmują sobie miejsca na finał CSa :D

No niestety sc2 umiera :P

Nie wiem w sumie dlaczego, bardzo ekscytująca i dynamiczna gra chociaż nie oglądam bo wole csa :P

Ale w spodku zawsze bardzo fajnie się to oglądało :)

SC2 nigdy nie był ostatnią grą.

Wiadomo, fajnie kiedy cały spodek jest wypełniony, ale też  trzeba pamiętać, że nie jest to jedyny argument, dlaczego SC2 jest pierwsze.

Co do umierającej sceny - nie mogę się zgodzić.

Scena SC2 umarło już dawno temu, obecnie widzimy jej powolne zmartwychwstanie (niestety zapewne nigdy już nie wróci do swojej starej formy).

Trzeba też pamiętać, że SC2 posiada wsparcie jednej z najlepszych społeczności - Netwars.

Dzięki NW mamy tak barwne trybuny i nawet można napisać, że dzięki nim też esport się tam u nas rozwinął.

_._._________________________________________________________________________________________________ . _ . _

Kolejne zdjęcie sceny (wczorajsze):

--->Scena0,5<---

Siemanko.

Wraz ze znajomymi jesteśmy 4-ty raz na IEMie. Postanowiliśmy zrobić projekt "Spotted:", wiemy że było już kilka takich, niestety było ich parę i ludzie byli porozrzucani po różnych stronach. Staramy się skupić jak najwięcej ludzi przed i w trakcie eventu! :) https://www.facebook.com/SpottedIEM2017/ Jeśli macie jakiś znajomych którzy się wybierają, proszę o zostawienie like'a i podesłaniu dalej, a podczas trwania wydarzenia, podesłania pozdrowień! :D

Pozdrawiamy IEM Team :D

// zostawię Ci ten komentarz, ale jeśli pomysł po IEMie okaże się fejkiem, od razu wlepiam bana : P - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Panie i Panowie!
IEM pomału startuje! :)

Czas rozpocząć przygotowania, a niektórzy już teraz mogą przeżywać namiastkę głównego eventu.

Rozgrywki w LoLa czas zacząć!

Do głównego eventu pozostało 6 dni!

Ja chcę już tam siedzieć, chcę czekać na główny opening, chcę wypić tego red bulla IEMowskiego... Jak ja wytrzymam te 6 dni? :(

6 dni!

zVBPsuf.jpg

Od tyłu też jest ekran jak w zeszłym roku? 

Co do wielkości sceny to identycznie jak w zeszłym roku. Ciekawe co będą pokazywać na tych małych ekranach wkoło budki z zawodnikami.

Przy LoLu chyba nie ma, na głównym evencie na 100% będą po bokach i z tyłu.

Na tych ekranach małych będą sponsorzy - scena powinna na główny event troszkę się zmienić (tablice ze zdjęciami zawodników, kasą, bronią etc...).

Aj aj widzę, że frekwencja dopisała, ale kibicowsko trochę już gorzej :/ Trochę cisza tam jest :D

Trochę też brakowało tego "boom" przy otwarciu,ale to chyba się zmieni przy cs'ie. Oby..

Aj aj widzę, że frekwencja dopisała, ale kibicowsko trochę już gorzej :/ Trochę cisza tam jest :D

Trochę też brakowało tego "boom" przy otwarciu,ale to chyba się zmieni przy cs'ie. Oby..

Dlatego też LoL jest "jako lekko uboczny event". Nie jest to główny weekend, ale i tak jest dobrze :).

Główne atrakcje czekają już nas w następnym tygodniu :).

Też liczę, że opening CS GO zostanie zrobiony tak jak ma być :).

O publikę w przypadku drugiego weekendu, martwić się nie trzeba - zrobimy miazgę! :D

LoLowy opening IEM Katowice 2017

https://www.youtube.com/watch?v=FbjeX-an4bg

Ja się tylko modlę o to aby VP wyszło z grupy bo na prawdę mają ciężką grupę :D

A jak już to najlepiej z 2 miejsca co byśmy ich mogli oglądać 3 razy :)

Ogólnie dlaczego analyst desk jest w jakimś zamkniętym pomieszczeniu? Wiadomo czy się to zmieni na następny weekend?

Ogólnie dlaczego analyst desk jest w jakimś zamkniętym pomieszczeniu? Wiadomo czy się to zmieni na następny weekend?

Zamkniętym? Wydawało mi się, że są normalnie gdzieś na płycie "schowani lekko".

Niedługo się zbieram do spodka, to zwrócę na to uwagę i jak coś, odpiszę jeszcze ;).

Teraz znam już odpowiedź :).
Studio zostało przeniesione z bocznego wzniesienia w spodku, pod "prawy ekran".

Studio wydaje się jednak bardziej schowane (skraj lewej strony spodka będzie miał problem ze znalezieniem tego miejsca :D).

Na zdjęciu małe zbliżenie (w spoilerze):

gwpZGw8.jpg

________________________________________________________________________________________

Co do dzisiejszego dnia (tak od ok. 17).

Fajnie, że całość została oddzielona - więcej esportu w Kato nigdy nie będzie złe.

Z tego co zauważyłem i zapewne rzuciło się to większości - widać, że jest to poboczny weekend, który nie jest czymś głównym. Jak to mamy rozumieć? Widać to po całości.

Ten weekend jest mocno nastawiony na LoLa, nie możemy tu za bardzo szukać innej rozrywki - mamy tutaj kilka stoisk, jednak nie jest to nawet skala tego co było w 2013 (a o MCKu nawet nie wspominajmy). Ludzi tutaj nie musimy oczekiwać sporo, wieczorkiem spodek był w połowie zapełniony i całkiem spokojnie można było się poruszać po korytarzach - oczywiście trzeba pamiętać, że rano było masę osób i zapewne na finałach będzie tak samo :).

Nie mogę się już doczekać głównego weekendu, te tłumy, jeszcze "większa" atmosfera IEMa, MCK itp...!

Trzeba też pamiętać, że już za tydzień nie będzie takie łatwe wejście "z marszu" do spodka (swoje będzie trzeba odstać... chyba, że przyjdziemy na sam koniec :D).

Z ciekawostek:

- Na wyjściu/wejściu można dostać maszynkę od jednego z głównych sponsorów IEMa, maszynka jest porządna, nie jest to jednorazówka (zachęta do zakupu późniejszych końcówek). Przy "odbiorze" maszynki dostajemy pieczątkę na rękę - bardzo trudno ją zmyć, więc jak ktoś lubi cebuladeals/rozdajo (bez tagów, ha!) to musi zaopatrzyć się w pumeks :D

- Nie ma red bullów?!??!?! Sam nie wiem o co biega, ale liczę, że w drugim tygodniu się pojawią.

- O dziwo, w tym roku przy zakupie jakiegoś napoju, dostajemy go razem z nakrętką (więc nie trzeba brać już swoich :))

- Ekrany zostały lekko cofnięte do tyłu i nie są już przechylone (były wcześniej lekko) na boki

- Nie była puszczana oficjalna piosenka IEMowska stworzona na IEM w Kato :o (też liczę, że pojawi się w drugim tygodniu)

- Studio zostało przeniesione ze wzniesienia po boku spodka, pod ekran prawy :D

To chyba na tyle.
Zapowiada się fajnie!

W drugim tygodniu będzie miazguuuuuuunia :)

#IEM!

CigP4nU.jpg

Odpowiadając na Twoje pytanie to red bulli nie będzie raczej ponieważ sponsorem jest Gfuel który jest sponsorem IEM'u i zarazem konkurencją dla red bulla :)

Właśnie na wykopie gadałem o tym z jedną osobą.

Tak jest jak napisałeś, jednak cały czas wierzę, że może jakoś się pojawią.

Na zdjęciach z zaplecza technicznego często zespół gdzieś ma obok zgrzewki red bulli.

Jeśli niestety będę skazany na g-fuel, to zaryzykuję :D... Spróbuję te smaki jakie są, jeśli posmakują to kupie ten shaker za 20zł i będę się "zachlewał" przez 3 dni :D.

Czy posiadając akredytację dziennikarską mogę wejść na mecze rozgrywane 1 i 2 marca? 

Niestety nie mogę udzielić na to pytanie odpowiedzi - na identyfikatorach nie ma "pozwolenia" na to, a z tego co się dowiedziałem, jest osobna "lista" osób dopuszczonych na rozgrywki grupowe.

W tym wypadku trzeba pisać do przedstawiciela ESL lub obecnej firmy która objęła pieczę nad akredytacjami.

Niestety nie mogę udzielić na to pytanie odpowiedzi - na identyfikatorach nie ma "pozwolenia" na to, a z tego co się dowiedziałem, jest osobna "lista" osób dopuszczonych na rozgrywki grupowe.

W tym wypadku trzeba pisać do przedstawiciela ESL lub obecnej firmy która objęła pieczę nad akredytacjami.

Mógłbym prosić o jakiś kontakt mailowy / tel? Lub nazwisko osoby upoważnionej :)

Witam serdecznie,

Czy posiadając akredytację dziennikarską mogę wejść na mecze rozgrywane 1 i 2 marca? 

Hej, posiadam akredytację Press i ostatnio otrzymałem na maila przewodnik dla mediów na drugi weekend. Jest w nim napisane, że w tym momencie niestety nie ma już możliwości o ubieganie się o uprawnienia wstępu na rozgrywki grupowe. Jeśli chcesz się postarać o zwykłą akredytację, możesz do 01.03 23:59 wypełnić wniosek za pomocą Accredito.

Mógłbym prosić o jakiś kontakt mailowy / tel? Lub nazwisko osoby upoważnionej :)

Dla prasy: [email protected]

Adrian Kostrzębski

PR Manager ESL Polska

[email protected]

///bezpośrednio do osoby z ESL                    :)

//można też przez Accredito

Oficjalna piosenka IEM 2017 :)

//dla mnie wersja 2016 op
Edytowano przez Himiodzio

Jest jeszcze szansa otrzymania akredytacji dziennikarskiej na 3.03? Mam normalny bilet usprawniający wcześniejsze wejście, ale chciałbym jeszcze z kolegą w ramach działalności studenckiej nagrać jakiś ciekawy materiał z tej imprezy. Jeśli tak to do kogo mam pisać i co zawrzeć w podaniu. Z góry dziękuję za pomoc.

Jest jeszcze szansa otrzymania akredytacji dziennikarskiej na 3.03? Mam normalny bilet usprawniający wcześniejsze wejście, ale chciałbym jeszcze z kolegą w ramach działalności studenckiej nagrać jakiś ciekawy materiał z tej imprezy. Jeśli tak to do kogo mam pisać i co zawrzeć w podaniu. Z góry dziękuję za pomoc.

--->Klik<---

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.