Skocz do zawartości

Polecane posty

Po tym jak mnie z google zwolnili, zatrudniłem się w NASA...

Poważniej...

Są to informacje które można spokojnie wyłapać śledząc troszkę stron.

W przypadku IEM 2017 są to właśnie informacje brane ze stron + z info od znajomych :).

Oczywiście można się kłócić co do znaczenia informacji, ale "wspomnienie", plotka etc... zawsze mogą być informacją! :D

Chyba każdy słyszał o dzisiejszym wycieku, w sumie mnie sam on zdziwił - zmienił trochę rzeczy.

Chyba pamiętacie o pierwszej dziwnej rzeczy - 3 dni po zapowiedzi IEMu Kato pojawił się post "jakiegoś zaufanego źródła", że IEM będzie przez dwa weekendy w Kato... Post po czasie został skasowany, a w sumie było to coś mało wiarygodnego (marzec w MCKu jest strasznie zajęty).

Dziś o dziwo dowiaduję się od znajomych, że wyciekło info (obrazek) - pierwszym portalem oczywiście był IzakTV ;).

Wrzucam zdjęcie:

iem-17.jpg?resize=640%2C364

O dziwo, jest to potwornie dziwna sprawa... Tak jak pisałem i tak jest do tej chwili, trochę osób z branży dotąd ma informacje, że wstępna data to 10 marzec (i to nie była "plota", choć wiadomo, jakoś info trzeba było przemycić, więc idealnie to słowo do tego pasowało.

Tak więc tym razem ESL zaskoczyło ostro, nawet bardzo - uwierzcie, że się zrobił ogromny mętlik (wszędzie).

Info jest usuwane jak tylko ESL daje rade, tutaj dotrzeć, nie dotrą :P.

Tak więc z informacji od innych + naszych forumowych!

25-26 luty spodek - rozgrywki League of Legends (+ oczywiście stoiska powstałe w spodku)

3-5 marca (data inna niż ta którą dotąd mają niektórzy) turniej CS GO, SC2 i jakiejś nieznanej gry (prawdopodobnie Overwatch - patrz poprzednie posty w tym dziale i wyciek drobnej grafiki z folderu IEMa) + oczywiście MCK.

Szczerze? Jestem potwornie zdziwiony :D.

Z jednej strony jestem zadowolony z tego, że ESL wreszcie zaskoczyło.... Z drugiej smutny, że całość była taka zamieszana, aż do dzisiejszego "wycieku".

Co do jednego - dotąd nie wiadomo co w sprawie biletów ( :().

Jest też kolejna rzecz.... Turniej lola może być w pełni darmowy!

No nic, ten kto chciał mieć oddzielną imprezę CS GO od LoLa - doczekał się! :)

Oczywiście jako, że info "wyciekło", to jeszcze w tym tygodniu na 99% pojawi się pełne info od ESL :).

Ja czekam bardzo, bo w sumie sam z kilkoma osobami nie wiem, jak sprawa się potoczy ;).

PS: Jedno nie jest za fajne - scena! Nie będzie już tego zaskoczenia :( (na rozgrywki lola wybierać się nie będę).
PS2: Jak to było "major może się odbyć jeśli CSGO jest główną grą turnieju" i "walczymy o majora dla CSGO" - tutaj jeszcze nie ma informacji, ale jest jakaś szansa, dla tych którzy bardzo chcą przywrócenia rangi IEM Kato.

To info to apropo tego jak będą wyglądać spawy biletowe?

Ogólnie całości ;).

Dzień jeszcze nie minął, ale "godziny ESLowskie" minęły.... Dziwne, wszystko miało być już dziś wiadome :(.

Ogólnie info powinno (a nawet musi) pojawić się w tym tygodniu, jeśli chcą ominąć ponowne wpisy o krótkim czasie na zakup.

Dla zainteresowanych kupnem biletów, będzie szansa je dostać przed wigilią.... Nawet zdążycie je dostać do ręki przed wigilią ;)

Ogólnie całości ;).

Dzień jeszcze nie minął, ale "godziny ESLowskie" minęły.... Dziwne, wszystko miało być już dziś wiadome :(.

Ogólnie info powinno (a nawet musi) pojawić się w tym tygodniu, jeśli chcą ominąć ponowne wpisy o krótkim czasie na zakup.

Dla zainteresowanych kupnem biletów, będzie szansa je dostać przed wigilią.... Nawet zdążycie je dostać do ręki przed wigilią ;)

Jestem w gronie tych zainteresowanych :P

Wiadomo coś o 3 turze? Tak szybko dali tą drugą ture po pierwszej że zaspałem :D

Szykować się, że będzie niedługo (ESL da odpoczynek po sylwku :)).

Ja trochę zaspałem z poradnikiem, jak szybko kupić bilet etc... Ale mam milion rzeczy na głowię :P.

Myślę, że osoby które w jakimś stopniu śledziły poprzedni temat (IEM 2016) wiedzą co i jak :).

Budzimy się :).

Tak na pobudzenie, bardzo fajny filmik:

Kilka ciekawostek + odpowiedzi na pytania (przykładowo: podzielenie na dwa weekendy) + potwierdzenie, że ESL rozmawiało z Valve odnośnie majora (moje zdanie dalej jest takie samo - jak najdalej od tej "rangi").

Ja bym bardzo chciał, żeby scena była tak jak na zeszłorocznych finałach w lola. Scena okrągła na środku, gracze naprzeciwko siebie i wtedy w całym spodku można usiąść wokół sceny ;P Ale pewnie to nie jest możliwe a szkoda bo zwiększyło by pojemność o wiele

Coś takiego byłoby piękne :P

league_of_legends_world_championship_201

Ja bym bardzo chciał, żeby scena była tak jak na zeszłorocznych finałach w lola. Scena okrągła na środku, gracze naprzeciwko siebie i wtedy w całym spodku można usiąść wokół sceny ;P Ale pewnie to nie jest możliwe a szkoda bo zwiększyło by pojemność o wiele

Coś takiego byłoby piękne :P

Taka możliwość by była - rok temu nad tym myślano.

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale wtedy pomysł był na całkiem "wysokim ukończeniu" - jest szansa, że za rok (lub kiedyś), temat ponownie wróci.

Teraz trzeba też pamiętać, że IEM kojarzy się z epicką sceną, która wymaga "trochę miejsca za", więc tutaj też nie jest łatwo zrobić coś otwartego.

Jeśli o mnie chodzi, wolę chyba scenę zamkniętą, ma to jakiś taki urok :D

Taka możliwość by była - rok temu nad tym myślano.

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale wtedy pomysł był na całkiem "wysokim ukończeniu" - jest szansa, że za rok (lub kiedyś), temat ponownie wróci.

Teraz trzeba też pamiętać, że IEM kojarzy się z epicką sceną, która wymaga "trochę miejsca za", więc tutaj też nie jest łatwo zrobić coś otwartego.

Jeśli o mnie chodzi, wolę chyba scenę zamkniętą, ma to jakiś taki urok :D

Może i masz rację, wtedy cena nie byłaby tak potężna jednak te kilka tysięcy dodatkowych gardeł by było :D Ciężko chyba wybrać..

Jedyne co mnie boli to już chyba na 100% brak majora bo skoro w styczniu jest to chyba bez sensu robić niecałe 2 miesiące później :P A dziwie się valve bo Katowice świetnie się prezentują ze swoją publiką. Oglądam każdy event cs  go i mało gdzie jest taka atmosfera :) Ale to już ich strata :D

Btw już się nie umiem doczekać :D Tylko bilet musze od kogoś odkupić bo nie dało się zdobyć :(

Edytowano przez Nezus

Może i masz rację, wtedy cena nie byłaby tak potężna jednak te kilka tysięcy dodatkowych gardeł by było :D Ciężko chyba wybrać..

Jedyne co mnie boli to już chyba na 100% brak majora bo skoro w styczniu jest to chyba bez sensu robić niecałe 2 miesiące później :P A dziwie się valve bo Katowice świetnie się prezentują ze swoją publiką. Oglądam każdy event cs  go i mało gdzie jest taka atmosfera :) Ale to już ich strata :D

Btw już się nie umiem doczekać :D Tylko bilet musze od kogoś odkupić bo nie dało się zdobyć :(

Jest to strata dla Valve - dotąd miało jeden z największych majorów CS GO w Europie (oczywiście nie zapominam o ESL Cologne).

Z tego co można było wywnioskować z wypowiedzi ESL, rozmawiali oni ponownie z Valve odnośnie powrotu do rangi majora.

W tym roku turniej będzie prawdopodobnie bez zmian - czyli kolejny najbardziej oglądany turniej CSGO bez rangi majora... Ale jeśli rozmowy się odbyły i możliwe, że dotąd trwają... Za rok zapewne kilka rzeczy się zmieni ;P

Troche lipa że Katowice nie będą majorem. Patrząc na tą malutką scene na ELEAGUE to to wogóle nie czuć jakby to był major. Moim zdaniem Katowice powinny jeszcze dostać status majora ale to raczej już nie możliwe a szkoda :/

Cześć, 

Udało mi się w tym roku zdobyć akredytację na IEM i chciałem zapytać jakie "bonusy" daje akredytacja?

Wstęp do jakichś specjalnych pomieszceń itd. Z góry dzięki za pomoc.

Cześć, 

Udało mi się w tym roku zdobyć akredytację na IEM i chciałem zapytać jakie "bonusy" daje akredytacja?

Wstęp do jakichś specjalnych pomieszceń itd. Z góry dzięki za pomoc.

Witaj

Wszystko zależy od "rodzaju tej akredytacji".

"Zwykła" upoważnia do wejścia specjalnym wejście i w sumie tyle (nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z przejściem podziemnym między spodkiem i MCKiem, jeśli będzie zamknięty, to osoby z akredytacją każdego stopnia, będą mogły przechodzić przez nie). UPG<< zapomniałem o specjalnej konferencji, która odbywa się w większości w ostatni dzień IEMa (na niej krótkie podsumowanie, plany na przyszłość i różne panele) - ogólnie tutaj jeśli reprezentuje się jakiś portal/gazetę/podobne_rzeczy ma się zapewniony dostęp.

Kolejne szczeble akredytacji to dostęp do strefy VIP (pomieszczenia z jakimś napojem, kanapkami i krzesłami etc... Miejsce gdzie można sobie usiąść i coś porobić na lapku).

Ostatni rodzaj akredytacji, który już zawiera wszystko, daje dostęp do prawie każdego miejsca na terenie IEMu. Możesz dzięki akredytacji wejść do hali gdzie trenują gracze przed oficjalnymi meczami, możesz sprawdzić jak wygląda stanowisko techniczne (obsługa streama etc...) + prawdopodobnie salę casterów (jak dotąd była ona zablokowana, ale nie wiem czy w tym roku nie będzie "do zobaczenia").

Identyfikator wygląda następująco //trzeba rozwinąć spoiler//

Przykład identyfikatora dla osób pracujących na IEMie

FWQtkhg.jpg

Rok temu było trochę zamieszania z tym do czego dostęp się posiada, bo przykładowo ten identyfikator który mam (a z nim i tak była zabawa, bo go dostałem trochę po :D) daje dostęp wszędzie, oprócz strefy technicznej (a dokładniej specjalnego wejścia, jeśli mamy czytać dosłownie identyfikator - mini bajzel w oznaczeniach)... Natomiast był bajzel z tym, czy "dziurki" które są na identyfikatorze, to "dostęp" czy "brak"... W tym roku problemów już ma nie być ;)

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z tymi akredytacjami?
Czy kanał mający +9500 subskrypcji może takową otrzymać? Czy taka akredytacja jest dla jednej osoby czy może zabrać osobę dodatkową (np: w celu pomocy przy nagrywaniu)?

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z tymi akredytacjami?

Czy kanał mający +9500 subskrypcji może takową otrzymać? Czy taka akredytacja jest dla jednej osoby czy może zabrać osobę dodatkową (np: w celu pomocy przy nagrywaniu)?

Jeśli mnie nie myli, w tym roku wyznaczyli sobie min. posiadanie 50tyś subów.

Co do akredytacji.... Jeśli kanał jest na tyle duży, że posiadanie kamerzysty jest "wymagane", spokojnie załatwia się akredytacje na dwie osoby (jako przedstawiciele danego kanału etc...).

Wiem, że na ten rok to już za późno, ale nie wiedziałem gdzie zgłaszać się po akredytacje..

Nawet nie wiedziałem czy dostanę tzn. mój tata który jest posłem w woj. śląskim i prowadzi swój portal. Na przyszły rok dałoby radę mu załatwić? Bo w tym roku chciał, ale chyba zawaliłem trochę :P

Druga sprawa szkoda, że esl nie wyznaczy chociaż pół sektora gdzie byłby "młyn" i można by było dopingować graczy tzn. przenosić go na całą arenę bo jeden samotny człowiek nie porwie całego spodka ;p

Wiem, że na ten rok to już za późno, ale nie wiedziałem gdzie zgłaszać się po akredytacje..

Nawet nie wiedziałem czy dostanę tzn. mój tata który jest posłem w woj. śląskim i prowadzi swój portal. Na przyszły rok dałoby radę mu załatwić? Bo w tym roku chciał, ale chyba zawaliłem trochę :P

Druga sprawa szkoda, że esl nie wyznaczy chociaż pół sektora gdzie byłby "młyn" i można by było dopingować graczy tzn. przenosić go na całą arenę bo jeden samotny człowiek nie porwie całego spodka ;p

Jeśli chodzi o sprawy związane z akredytacją i chodzi o coś innego niż YT/Twitch/gazeta itp... To trzeba już pisać i tam się dogadać, myślę, że spokojnie da się tam dogadać odnośnie wymagań.

Do drugiej sprawy - ESL nie musi tego robić :). IEM Katowice słynie z tego, że tutaj cała publika dopinguje każdego i jest to coś, co wyróżnia nas na całym świecie (właśnie dzięki tej atmosferze jaka panuje w spodku - to, że tutaj nie trzeba zachęcać kogoś do dopingowania, bo i tak zdziera gardło od samego początku... Dzięki temu mamy też właśnie już 4 raz finał w spodku :)).

. . _____________________________________________________________________________________________________________________ . .

Małe spoilery odnośnie sceny LoLa w ten weekend :)

--->Scena01<---

--->Scena02<---

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.