Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie

Nastał czas kiedy, to ponownie mogę otworzyć temat odnośnie IEM :).

W tym roku Intel Extreme Masters będzie posiadał mniej przystanków, niż w poprzednich latach....

Zgodnie ze wcześniejszą informacją, jeden z przystanków zawita w Korei Południowej.

Dodatkowo z informacji które przypadkowo wyciekły :D - wiemy, że ESL podpisał umowę z Kato jeszcze na kilka lat :).

Dokładne info ze strony ESL:

"ESL, największa na świecie firma zajmująca się e-sportem, z przyjemnością ogłasza kolejny, jedenasty już sezon Intel Extreme Masters. Finały 11. edycji IEM czwarty rok z rzędu odbędą się w Katowicach! W jedenastym sezonie Intel Extreme Masters trzema podstawowymi grami będą Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz StarCraft II. Najlepsi zawodnicy z całego świata walczyć będą o pulę nagród, która po raz pierwszy w historii IEM przekroczy 1 000 000 dolarów.

- Organizacja na stadionach trzech wydarzeń Intel Extreme Masters w sezonie to dla nas naprawdę spore przedsięwzięcie - mówi Michał Blicharz - Dodanie przystanku w Korei Południowej sprawi, że 11. sezon IEM będzie zupełnie inny niż poprzednie.

IEM będzie także częścią ChinaJoy Expo w Szanghaju - największego gamingowego wydarzenia w Chinach
"

ESL

Dokładny harmonogram 11 sezonu IEM:

Shanghai28                               31 lipca 2016
Oakland                                     19-20 listopada 2016
Goyang                                      17-18 grudnia 2016
Katowice
(finał 11 sezonu)         Marzec 2017 (dokładna data zostanie podana niedługo, obecnie władze ESL czekają jeszcze na potwierdzenie od zarządku spodka i miasta)

Strona IEM: --->Klik<---

Tym razem całościowe info odnośnie całej imprezy w Kato, zostanie podane dużo wcześniej! ESL uczy się na błędach - nie będzie już sytuacji kupowania biletów w ciemno!

Teraz kwestia ostatnia... Gdzie aftermovie? Sam filmik został już skończony (nie mam teraz pojęcia czemu go jeszcze nie udostępniono).

Wczoraj jedna z osób odpowiedzialnych za montaż, napisała, że filmiku nie będzie... Można traktować to oczywiście jako żart :P.
Sam filmik powinien pojawić się na dniach (no chyba, że ESL chce z IEM 2016 zrobić jednak film :D).

Aftermovie IEM Kato 2016

#IEM

IEM_Katowice_2016_Coverage_Roundup.jpg

Nie mogę się doczekać. Ja już chcę marzec!! :D Niech podają ten termin bo już trzeba będzie hotel rezerwować a tego przystanku nie można przegapić bo szykuje sie na najlepszy w historii. Po tych cyrkach w tym roku chyba gorzej być nie może ;)

Dla mnie i tak było super :P.

Data pojawi się dużo szybciej w tym roku :P.

Btw... Sprawa majora CS GO nie jest w 100% pewna. Moją opinię większość zna, ale ostatnie wpisy kilku osób z ESL, mogą sugerować to, że trwają rozmowy :D (prawdopodobnie nasz krajowy oddział chce powrotu rangi major do Kato... Nie wiem po co :().

Najbardziej jestem ciekaw, jak będzie wyglądało rozstawienie scen :).

Ja chcę już opening! :P

Byłem na 3 IEMach i im nowszy tym mniej mi się podoba. Nie wiem czy to ze względu na to, że wiem co mnie tam czeka ale mam wrażenie, że organizacja faktycznie trochę kuleje. Wiem, że może wyjdę na snoba ale na tak wielką imprezę zrobiłbym w 100% płatne bilety i nie robił wstępu za free gdzie kolejki rozciągają się do niebotycznej długości. Raz, że dodatkowy zastrzyk gotówki pomoże jeszcze lepiej zorganizować całe to przedsięwzięcie a dwa, nie będzie tej walki o wejście, które często było wątpliwe. Ale ogólnie cieszę się, że Katowice mają swoje esportowe święto :) W 2k17 pewnie też zawitam!

(...)Wiem, że może wyjdę na snoba ale na tak wielką imprezę zrobiłbym w 100% płatne bilety i nie robił wstępu za free gdzie kolejki rozciągają się do niebotycznej długości. Raz, że dodatkowy zastrzyk gotówki pomoże jeszcze lepiej zorganizować całe to przedsięwzięcie a dwa, nie będzie tej walki o wejście, które często było wątpliwe. (...)

Co do płatnych wejść, już kiedyś ktoś nawet z ESL się wypowiadał.

Jest to niemożliwe.

Wprowadzenie jedynie płatnych wejść, wiązałoby się "tylko ze zrobieniem imprezy w spodku na <powiedzmy> 10tyś osób (tyle ile jest krzesełek) i koniec. Niestety, tutaj  sytuacja jest taka, że mamy spodek, "łącznik"(przejście między spodkiem i MCKiem" i sam MCK. Nie mam możliwości aby wprowadzić do czegoś takiego płatnych wejść i ustalić kto gdzie ma być (bo jeśli dany wejście "wszędzie, wtedy liczba ludzi będzie ograniczona (czyli xxtyś może być i nikt więcej przez całą imprezę).

Uwierzcie, że po 2013 był plan zrobienia płatnych wejść... Po sprawdzeniu czy jest to wykonalne, zrezygnowano :).

Jedyne co jest pewne, to liczba płatnych miejsc bardzo lekko się zwiększy w porównaniu do IEM2016 (obecnie jest rozważana opcja "likwidacji premium" i zamiany na coś innego <puste miejsca>).

Powinny zostać zwykłe płatne bilety, bilety VIP, te drogie, oraz akredytacje. Ale wprowadzić przepis, że każda musi posiadać imię i nazwisko, a dodatkowo dać ograniczenie wiekowe, aby małe szczuny nie łaziły po obiekcie i nie przeszkadzały innym. To, co działo się w tym roku, to była jakaś masakra. 70% akredytacji ( mówię o osobach swobodnie poruszających się po obiekcie, nie o tych, którzy stali przy stoiskach ), posiadały młode szczyle, które przez cały czas nic nie robiły. Dawanie takim osobom akredytacji, to według mnie błąd.

Ja osobiście zamierzam odwiedzić spodek rownież w 2017 roku i mam zamiar dobrze się bawić. Impreza jest bardzo ciekawa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To, co działo się w tym roku, to była jakaś masakra. 70% akredytacji ( mówię o osobach swobodnie poruszających się po obiekcie, nie o tych, którzy stali przy stoiskach ), posiadały młode szczyle, które przez cały czas nic nie robiły. Dawanie takim osobom akredytacji, to według mnie błąd.

Problem ten już wystąpił w 2015 roku.

Niestety z tego co wiem, ESL też nie był i nie jest z tego zadowolony... W tym roku była troszkę mocniejsza selekcja, jak i zarazem całościowa specyfikacja wszystkich akredytacji (wiele różnych form dostępu do danych miejsc etc...). Z tego co się dowiedziałem, wiele tych "małych" miało akredytację od "ojca (itp...)" który wszystko załatwiał z intelem etc... Dużo właśnie osób przeszło przez wnioski, omijając formularz ESL.

W tym roku podobno każdy już wniosek będzie kierowany zawsze do ESL i to on będzie je rozpatrywał - koniec z "daj temu i temu, bo tak ten i ten chce".

W szybkim skrócie: koniec z kolesiostwem od Intela i różnych stoisk (sytuacje w stylu: "musicie dać temu wejściówkę, bo nie mamy ludzi, a jutro otwarcie!").

Zobaczymy, czy ogarną to dobrze ;).

Odświeżając troszkę temat :).

Informacje jakie dotąd "przeszły" (oczywiście nie są one potwierdzone, oprócz punktu pierwszego):

• Podobno ESL walczy o przywrócenie CS GO na IEM Kato statusu "Major" (stara informacja od oddziału ESL Polska)  według mnie nie jest potrzebne, choć wszystko przyjdzie z czasem
  • Na IEM Kato odbędzie się pierwszy, większy turniej Overwatch w naszym kraju :)http://tv.eslgaming.com/images/game/overwatch/logo.png    - zdjęcie dodane po aktualizacji strony finałowej IEMu
  • Wstępna data podobno już jest "zaklepywana" (potwierdzana przez drugą stronę)
  • Ma zostać przywrócony system 4 dni, czyli pierwszy dzień możliwe, że ponownie się pojawi. Podobno w nowej formie.

Informacja na dzień dzisiejszy:

Data IEMa pojawi się niebawem ("bardzo, bardzo szybko").

Wstępne informacje już dostały niektóre społeczności, firmy etc...

Jeśli dobrze wierzyć pewnej wiadomości, to z maila można wywnioskować, że "strefy osiągną jeszcze wyższy poziom rozbudowania".

Kwota nagród nie została potwierdzona - ostatnio wyciekło jakieś info o 1 milionie (możliwe, że będzie więcej).

To chyba tylko ESL wie :D.

Znajomy mi jedynie powiedział, że plany stref są dużo "większe" (czyli pewnie coś w rodzaju strefy Free to play).
Możliwe, że udało się uzyskać zgodę na postawienie budek na korytarzu MCKa?

Jednego można się domyślać, przestrzeń zostanie wykorzystana w 100% :P.

Poszła dziś plota, że IEM Kato od 10 marca :P.

Nie jest to informacja potwierdzona, ogólnie trudno szukać gdzieś "zatwierdzenia" tego.

Dodatkowo nie jest to jakiś rodzaj tajnego przesłania - w tym wypadku nie udało mi się odnaleźć czegoś, co potwierdzi takową datę.

Informacje jednak wolę podać, zawsze może to komuś pomóc jeśli wstępnie planuje sobie urlop (może lekko się nakierować).

Próbuję dowiedzieć się jak najwięcej! :)

Dwa tygodnie temu poszło info, że czekają już nas dni na ogłoszenie całości... Dotąd brak, nie ma bata, że ESL będzie kazał nam dłużej czekać.
Informacje muszą się pojawić na dniach.

// Czemu się pojawić? Nowa polityka ESL po małych problemach w zapowiedzi IEM 2016

Plotę o 10 marca to ja już widziałem kilka miesięcy temu, nawet grupa na fejsie jest, pierw miała 17, a potem była zmiana na 10 marca.

Nie jest to grupa powiązana z ESL.

Ogólnie widziałem już jakieś dwie większe grupy, każda z inną datą (w tym jedna zmieniła ją chyba 3 razy) ;).

Nie ma problemu zrobić 4 grupy, każda z innym weekendem - jakaś na 100% trafi :P.

Co do tej daty, walnął się informatyk wydarzeń Kato, bo podał 10 marca i po chwili zamienił na "wkrótce" .

Nie jest to nic pewnego etc... Choć, jak dotąd nigdy tam nie było fałszywych informacji :D (chyba, że były opóźnienia w jakiś festiwalach) + dziwnie zgrało się z wcześniejszymi plotkami o ciekawych informacjach na temat turnieju CS GO na IEMie :) (też wtedy przewinęła się kwestia drugiego tygodnia marca).

Jedno jest wiadome, jeśli już na stronach Kato pojawia się temat IEMu, to można już być pewnym, że wszystko się zbliża ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez xem3
      SIemka, przychodze z zapytaniem co mam zrobić, gdy po włączeniu rozdziałki 4:3 pojawiają mi się czarne paski.
      Wiem, że jest dużo poradników oraz  wpisów ale żaden z nich u mnie nie działa.
      Moja karta to nvidia Geforce 750 TI a monitor ma rodziałkę 1440x900 (wiem stary ale nie potrzebuje lepszego).
      Próbowałem już zmieniać w panelu sterowania nvidii, w ustawieniach windowsa oraz oczywiście samej gry.

• Przez Himiodzio
      Zgodnie z tradycją, kolejny temat odnośnie IEM Katowice 2019.

//edit 12.07.2018

//

Obecnie na potwierdzenie imprezy nie musimy czekać, ponieważ została ona już potwierdzona przez Carmaca chwilę po zakończeniu ostatniego IEMu i niedawno podczas audycji Weszlo w Esport.

Obecnie największym znakiem zapytania jest status majora CSGO powracającego do Katowic po 4 latach przerwy - osoby mocno interesujące się sprawą zapewne już zdają sobie sprawą, że jedyne co jest niewiadome to data potwierdzenia tego info :).
      Na dniach powinniśmy dostać już pierwsze szczegóły odnośnie IEM Katowice 2019 - pierwsze informacje będą jedynie potwierdzać ostatnie plotki i prawdopodobnie poznamy też daty.
      Obecnie mówi się o dwóch weekendach (były plotki o trzech, ale to chyba za szybko nawet na Katowice), dużą niewiadomą jest kolejność, bo jest "mała szansa", że tym razem kolejność może lekko się zmienić.
      Kolejną rzeczą jaka może się zmienić to finał SC2, nie ma pewności czy zostanie on w całości rozegrany w spodku, możliwe jest przeniesienie go do MCKa (również była plotka o przeniesieniu do na inny weekend, ale wątpię, aby tak postąpiono). Oczywiście jest szansa na zobaczenie SC2 na głównej scenie, ale wtedy możemy liczyć tylko i wyłącznie na mecz finałowy (czyli bez półfinałów w spodku widzianych na ostatnich edycjach IEMa).

Wiele ciekawych rzeczy rysuje się wokół IEM Katowice 2019, ja sam nie mogę się już doczekać odpalenia machiny przez ESL.

Tak więc pozostaje czekać, "w lipcu będzie się dużo działo w naszym pięknym esporcie" jak to napisał Adrian Kostrzębski :).

• Przez Pacyf
      Witam! Wspólnie z kolegami ze szkoły organizujemy już III edycję naszego turnieju CSGO. Tym razem, nakręciliśmy trailer promujący turniej. Chciałbym zaprosić was do obejrzenia go i podzielenia się myślami na ten temat, oraz zaprosić na sam turniej który odbędzie się w maju! 

• Przez KazikPojeb
      Szukam osób do wspólnej gry w różne gry 
      Mam 15 lat, na imię piotr 
      wymagania:  mikrofon +14 , czarny humor , 
      Steam:  http://steamcommunity.com/id/tylkomordor/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu