Skocz do zawartości
ghostuu

Ten Weeks To Pro (jak zostać e sportowcem)

Polecane posty

Witam,

Jestem początkowym Youtuberem jak na razie robię to 4fun ale mam w końcu kontent kanału...

1.Ten Weeks To Pro...

Jest to wyzwanie dla mnie by w dziesięć tygodni zostać bynajmniej pół profesjonalnym graczem CS GO.

W końcu nie będzie serii typu od zera do kosy bo jestem tak naprawdę przeciwko skinom gdyż to niszczy społeczność tej gry.Wychodzę modzie na przeciw i zamiast zarabiania na skórkach to chcę powielać swoje umiejętności.

Ten film powinien pojawić się w środę ale macie linka teraz:

https://www.youtube.com/watch?v=RtPnB_dIYNA

2.Seria ciekawostek tak wiem że YT jest tym zalany ale będę to robił bo chcę oto pierwszy odc:

https://www.youtube.com/watch?v=Ykw4xbKqbKA

Wiem iż audio leży ale taki mikrofon sorry...

Mam Prośbę do rocka albo jakiegoś innego twórcy JaRocka... Pomogli byście mi pomóc w promowaniu tego wyzwania Ten Weeks To Pro ?? 

Co do Ten Weeks To Pro Będą pojawiały się streamy tu:

https://www.twitch.tv/ghostuuxlive

Link do kanału YT :

https://www.youtube.com/channel/UC5imUk1Q5L_5PUIaNweEWbg

Link do Facebooka:

https://www.facebook.com/KGK-403753656450653/

Mam nadzieję że przeczytaliście ten post i że wam się spodobał kontent mojego kanału.

Pozdrawiam  

Ghost

Powiem Tobie tak: pomysł fajny, ale..... no właśnie. Jest dużo aspektów, które musisz uwzględnić. Może opisze kilka z nich :) Proszę, nie traktuj tego jako krytykę, ale są to rzeczy, o których musisz pamiętać, oraz takie, którym trzeba poświęcić więcej uwagi niż innym. 

Zacznijmy od kwestii tego, że przez 10 tygodni chcesz nauczyć się grać w csa na tyle dobrze, aby zostać półprofesjonalnym graczem. Jest to do zrobienia, ale pamiętaj, że w csa gra masa ludzi. Ja gram od roku i powiem ci tyle, że liczy się przede wszystkim > doświadczenie godzinowe, oraz dużo ćwiczeń. Ty masz w planach treningi, mapy aimowe, oraz mecze z innymi. Takie ćwiczenie skilla nie jest niczym złym. Jednak sam się o tym przekonasz, że w sytuacji stresowej, podczas prawdziwego meczu, grają prawdziwi gracze, a nie boty. Na niskich rangach liczy się zazwyczaj tylko to, czy umiesz trafić czy też nie. Później zaczynają się schody. Gracze zaczynają myśleć, grają zespołowo, oraz wykorzystują swoje doświadczenie. Im więcej, tym lepiej. Czasami skill, refleks zostają daleko z tyłu za sprytem. Użytkownicy są w stanie przewidzieć twój ruch, zanim ty jeszcze o nim pomyślisz. To zazwyczaj jest widoczne, gdy grasz na wysokie rangi. Wszyscy myślą, że ktoś jest haksem, bo wyszedł w ciebie wcelowany, wybiegł strzelając, lub ustawił się bezpośrednio na ciebie. Czasami ktoś ma wh, nie da się tego ukryć. Jednak wystarczy trochę pomyśleć, sięgnąć do doświadczenia i wyliczyć sobie najszybszą trasę z a do b, lub po prostu mieć pewien rytm, którego używasz przy powiedzmy atakowaniu bombsajdu, lub wchodzeniu na jakąś miejscówkę. To właśnie nazywa się doświadczenie, które ciężko zdobyć po 9 tygodniach gry. Mam nadzieję, że zdobędziesz go jak najwięcej, jednak pamiętaj, że zawsze może znaleźć się ktoś sprytniejszy, 

Inna sprawa to granie drużynowe. CS, to gra, która wymaga zgrania zespołowego, oraz wspólnej gry. O graniu samemu możesz myśleć przy treningu, zwanym graniem z Silverami. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to i goldy oraz kałachy nie sprawią problemu. Jednak później jest coraz ciężej. Ludzie na wyższych rangach, komunikują się z sobą, dają info, nie myślą, że potrafią ugrać mecz samemu. ( oczywiście idiotów nigdzie nie brakuje, więc i tam ich spotkasz, ale jest ich znacznie mniej). Mam swojego smurfa, który jest aktualnie goldem 3 i powiem ci tyle, że 75% graczy, nie jest w stanie naradzić się na jaki punkt uderzyć, którędy iść, oraz podać dokładnego info. Z przykrością trzeba stwierdzić, że poziom tych graczy nie powala. Musisz się liczyć z tym, że grając samemu na innych graczy, natrafisz na 12-letnie dzieci, jeb****** Rusków, oraz polaczków cebulaczków. Tych pierwszych jest chyba najwięcej. Trochę się nagrałem samemu i mogę śmiało powiedzieć, że te dzieci dochodzą zazwyczaj tylko do golda, i na tym koniec, Nie są w stanie zrozumieć, że nie ugrają meczu samemu, oraz bez informowania swoich towarzyszy. Zostają w goldach, kiedy inni kumaci gracze idą dalej. Nagle stwierdzasz, że ludzie potrafią się odzywać, nie podkładają ci kłód pod nogi, oraz potrafię współpracować. 

Dlatego moja rada jest taka: znajdź sobie ograniętych graczy, ale mniej więcej na twoim poziomie. Boostowanie nic tobie nie da, a przy okazji stracisz poważanie innych graczy. Do wszystkiego musisz dojść sam. Inaczej się nie da, i według mnie nie ma sensu. Graj na troszkę lepszych od siebie, bo wtedy szybciej nauczysz się grać. Będziesz zmuszony dostosować swój poziom gry - inaczej będziesz stać w miejscu. 

Wcześniej wspomniałem o podawaniu info. Aby nie zawieść swoich, trzeba również posiadać wystarczająca wiedzę o danej mapie. Nie wystarczy powiedzieć, że ktoś znajduje się na a, lub na midzie. Każdy, ale to każdy skrawek mapy ma swoje miejsce, które trzeba znać. Bez tego nic nie zdziałasz. jest to ważne zarówno dla ciebie, jak i dla twoich kolegów. Dlatego rada z mojej strony, ucz się miejscówek, aby podawać dokładne info. To jest naprawdę podstawa :)

Jakość filmów zostawia dużo do życzenia. Musisz sobie pisać tekst, lub mówić naprawdę od siebie, bo styl mowy lekko denerwuje. 
A o wielkim znaku pieniądza, pod twoim streamem, nawet nie będę się wypowiadać  <_<

Jest jeszcze kilka rzeczy, ale do niektórych dojdziesz sam. Mam nadzieję,  że w jakimś stopniu uda się tobie osiągnąć cel, jednak w razie porażki, nie załamuj się. Pozdrawiam - Kubox 

Powiem Tobie tak: pomysł fajny, ale..... no właśnie. Jest dużo aspektów, które musisz uwzględnić. Może opisze kilka z nich :) Proszę, nie traktuj tego jako krytykę, ale są to rzeczy, o których musisz pamiętać, oraz takie, którym trzeba poświęcić więcej uwagi niż innym. 

Zacznijmy od kwestii tego, że przez 10 tygodni chcesz nauczyć się grać w csa na tyle dobrze, aby zostać półprofesjonalnym graczem. Jest to do zrobienia, ale pamiętaj, że w csa gra masa ludzi. Ja gram od roku i powiem ci tyle, że liczy się przede wszystkim > doświadczenie godzinowe, oraz dużo ćwiczeń. Ty masz w planach treningi, mapy aimowe, oraz mecze z innymi. Takie ćwiczenie skilla nie jest niczym złym. Jednak sam się o tym przekonasz, że w sytuacji stresowej, podczas prawdziwego meczu, grają prawdziwi gracze, a nie boty. Na niskich rangach liczy się zazwyczaj tylko to, czy umiesz trafić czy też nie. Później zaczynają się schody. Gracze zaczynają myśleć, grają zespołowo, oraz wykorzystują swoje doświadczenie. Im więcej, tym lepiej. Czasami skill, refleks zostają daleko z tyłu za sprytem. Użytkownicy są w stanie przewidzieć twój ruch, zanim ty jeszcze o nim pomyślisz. To zazwyczaj jest widoczne, gdy grasz na wysokie rangi. Wszyscy myślą, że ktoś jest haksem, bo wyszedł w ciebie wcelowany, wybiegł strzelając, lub ustawił się bezpośrednio na ciebie. Czasami ktoś ma wh, nie da się tego ukryć. Jednak wystarczy trochę pomyśleć, sięgnąć do doświadczenia i wyliczyć sobie najszybszą trasę z a do b, lub po prostu mieć pewien rytm, którego używasz przy powiedzmy atakowaniu bombsajdu, lub wchodzeniu na jakąś miejscówkę. To właśnie nazywa się doświadczenie, które ciężko zdobyć po 9 tygodniach gry. Mam nadzieję, że zdobędziesz go jak najwięcej, jednak pamiętaj, że zawsze może znaleźć się ktoś sprytniejszy, 

Inna sprawa to granie drużynowe. CS, to gra, która wymaga zgrania zespołowego, oraz wspólnej gry. O graniu samemu możesz myśleć przy treningu, zwanym graniem z Silverami. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to i goldy oraz kałachy nie sprawią problemu. Jednak później jest coraz ciężej. Ludzie na wyższych rangach, komunikują się z sobą, dają info, nie myślą, że potrafią ugrać mecz samemu. ( oczywiście idiotów nigdzie nie brakuje, więc i tam ich spotkasz, ale jest ich znacznie mniej). Mam swojego smurfa, który jest aktualnie goldem 3 i powiem ci tyle, że 75% graczy, nie jest w stanie naradzić się na jaki punkt uderzyć, którędy iść, oraz podać dokładnego info. Z przykrością trzeba stwierdzić, że poziom tych graczy nie powala. Musisz się liczyć z tym, że grając samemu na innych graczy, natrafisz na 12-letnie dzieci, jeb****** Rusków, oraz polaczków cebulaczków. Tych pierwszych jest chyba najwięcej. Trochę się nagrałem samemu i mogę śmiało powiedzieć, że te dzieci dochodzą zazwyczaj tylko do golda, i na tym koniec, Nie są w stanie zrozumieć, że nie ugrają meczu samemu, oraz bez informowania swoich towarzyszy. Zostają w goldach, kiedy inni kumaci gracze idą dalej. Nagle stwierdzasz, że ludzie potrafią się odzywać, nie podkładają ci kłód pod nogi, oraz potrafię współpracować. 

Dlatego moja rada jest taka: znajdź sobie ograniętych graczy, ale mniej więcej na twoim poziomie. Boostowanie nic tobie nie da, a przy okazji stracisz poważanie innych graczy. Do wszystkiego musisz dojść sam. Inaczej się nie da, i według mnie nie ma sensu. Graj na troszkę lepszych od siebie, bo wtedy szybciej nauczysz się grać. Będziesz zmuszony dostosować swój poziom gry - inaczej będziesz stać w miejscu. 

Wcześniej wspomniałem o podawaniu info. Aby nie zawieść swoich, trzeba również posiadać wystarczająca wiedzę o danej mapie. Nie wystarczy powiedzieć, że ktoś znajduje się na a, lub na midzie. Każdy, ale to każdy skrawek mapy ma swoje miejsce, które trzeba znać. Bez tego nic nie zdziałasz. jest to ważne zarówno dla ciebie, jak i dla twoich kolegów. Dlatego rada z mojej strony, ucz się miejscówek, aby podawać dokładne info. To jest naprawdę podstawa :)

Jakość filmów zostawia dużo do życzenia. Musisz sobie pisać tekst, lub mówić naprawdę od siebie, bo styl mowy lekko denerwuje. 

A o wielkim znaku pieniądza, pod twoim streamem, nawet nie będę się wypowiadać  <_<

Jest jeszcze kilka rzeczy, ale do niektórych dojdziesz sam. Mam nadzieję,  że w jakimś stopniu uda się tobie osiągnąć cel, jednak w razie porażki, nie załamuj się. Pozdrawiam - Kubox 

dzięki,za te rady i za to że poświęciłeś tyle czasu na pisanie tego...

co do tego znaku pod streamem jest zrobiony tak dla beki...

co do miejscówek na mapie to znam gdyż spędziłem tak naprawdę w cs go około 900h oraz nie wiem ile godzin  na cs 1.6... 

co do tych dzieci i rusków jak i cebulaczków to niestety się z tobą w 100% zgodzę..

pozdrawiam 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MaroCobtaG
      Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCv_BVCcvn-l1L2GLDqxXsxA?view_as=subscriber
      Czym się zajmuję: Podejmowanie różnorodnych wyzwań w grach, ciężkie poziomy trudności.
      Witam, już ponad rok goszczę na naszym polskim YT. Ogrywam różnorakie tytuły gier, jak i na PC, tak i również na PS4. Moją specjalnością są naprawdę wymagające poziomy trudności w grach. Naprawdę lubię wyzwania, staram się aby dana gra byłą czymś więcej niż tylko dennym elementem rozrywki, a stała się prawdziwym wyzwaniem dla danego gracza. Przed powstaniem tego kanału przechodziłem wszystkie gry na wszystkich dostępnych poziomach trudności, żeby docenić pracę twórców, i żeby przygoda z danym tytułem trwałą troszkę więcej niż jednorazowa podróż. To właśnie skłoniło mnie do powstania kanału. Wiele moich znajomych proponowało mi pokazać na tej stronie, więc postanowiłem zaryzykować ;-) Mam mało widzów, a poziomy trudności, z jakimi się zmagam są naprawdę ciężkie, i kosztuję mnie to naprawdę dużo pracy, żeby wytrwać w tym ciężkim  trybie do końca gry. Dlatego miło by mi było żebym chociaż mógł  to robić nie tylko dla siebie ;-) Także dziękuje za uwagę...
      Pozdrawiam, MaroCobraG

• Przez Miszel
      Cześć! Chciałbym zaprezentować wam mój nowy kanał o nazwie Miszka  poprzedni miał nazwę Mehow Gamer i miał 850 subskrybcji ale z racji, że miałem przerwe to umarł on śmiercią naturalną dlatego też poszedł do kasacji i zrobiłem coś nowego. Na kanale głównie skupiam się na streamowaniu, które odbywa się przeważnie 3-4 dni w tygodniu w zależności od tego jak stoję z czasem. Kobieta i te sprawy. W dni w które nie ma transmisji na kanał wrzucam odcinki z serii Zagrajmy W. Aktualnie na kanale znajduje się fabuła z Injustice 2 i dopiero co świeżo zaczęte Quantum Break, które swoją drogą jest grą kapitalną. 
      Ale kim ja w ogóle jestem? Cóż, mam na imię Michał i mam 25lat i pochodzę z małej miejscowości w wielkopolsce. Na codzień uwielbiam czytać książki, jeździć na rowerze i biegać. Ostatnio nałogowo oglądałem seriale i żarłem bez opamiętania ale człowiek spasł się jak świniak i trzeba było conieco zmienić  Ogólnie jestem kontaktową osobą i chętnię wchodzę w ciągłą interakcję z czatem. 
      W co gram na streamach?  Od jakiegoś czasu jestem konsolowcem (XBOX ONE X) bo szkoda mi wydawać pieniędzy na komputer dlatego też streamuję konsolowe gry. Na komputerze jedynie mogę ograć PUBG ale na streamach raczej nie planuje grać na PC. Przechodząc do gier to z racji iż do Call of Duty jest trochę czasu (12.10.2018) to pogrywam sobię to w Fallouta 4 ale wkrótce zagości też nowa Forza. Gdy już wyjdzie CoD no to wtedy będzie on na streamach 90% czasu później może uda się ograć nowego Assassina a o reszcie nie chcę pisać bo wiadomo, że plany mogą się zmienić dlatego też podaję pewniaki. 
      No i cóż, to by było chyba na tyle bo nie bardzo wiem co mógłbym jeszcze tu dodać. Link do kanału poniżej pozdrawiam!
      https://www.youtube.com/channel/UCmXt7_ZwV2vmsYetnOPhntA
    • Przez sudiup
      Cześć, jakby ktoś chciał wbić na stream to zapraszam  poniżej link do kanału youtube / twitch.
      Dodatkowo zapraszam do wspólnej gry na PS4, moje PSN: twitch_sudigames
      https://youtube.com/sudigames
      https://www.twitch.tv/sudigames
      Pozdrawiam!
    • Przez Dr.Maska
      Witam, jestem nowy na YT zapraszam do siebie na kanał, gram gdy mam chwilę wolnego czasu i chciałbym się z wami tym podzielić. Pozdrawiam Dr.Maska
    • Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik