Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kubox

CS:GO - zadanie finałowe - Wyjście ewakuacyjne

Polecane posty

Cześć, z małym opóźnieniem, za co bardzo przepraszam, opiszę wam zadanie finałowe. Przypomniałem Izakowi co do finału, ale ze względu na jego bardzo napięty plan zajęć, nie był on w stanie wysłać tego zadania. Dlatego pomysł jest mój, ale ocena odbędzie się przez Piotrka :)

Bardzo cieszę się, że w końcu doszliśmy do finału. Mam nadzieję, że dostanę kilka ciekawych filmów, które będzie można ocenić. Zadanie nie jest trudne, ale wymaga troszkę sprytu i cierpliwości. 

Waszym zadaniem będzie dostanie się na plecy wroga i posprzątanie przeciwników. Chodzi o perfidne plecy, których nikt się nie spodziewa. Dostańcie się na side i utorujcie drogę swoim wchodzącym z innej strony, lub sami oczyśćcie punkt, zaskakując przeciwnika. Możliwe, że będziecie musieli trochę poczekać na okazję, lub dość mocno się ukrywać, ale jest to do zrobienia. Myślę, że każdy z nas już nie raz lekko, lub dość mocno się zirytował, bo kolega zamiast patrzeć plecy, był wlepiony w ten sam punkt co my :D Pokażcie, że trzeba mieć oczy dookoła głowy. 

Dobór map, oraz ekwipunku jest dowolny :) Czas macie do 15.05 :) Powodzenia. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować