Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie Finałowe – Pointstreak!

Polecane posty

Poczekacie?!.... Poczekamy! - Szkoda że już koniec i że tak mało nas dotrwało do końca. Powodzenia Panowie!

Edytowano przez BOZZOn

Powód jest chyba prosty, "szlachta" siedząca u góry już nie potrzebuje forum do komunikacji i tu nie zagląda, a szkoda. Aż ciśnie się na usta: "nie pamięta wół jak cielęciem był".

Ano mam. To było, hmm, jakieś pół roku przed wydaniem The Last of Us :kappa: Szakal, spoko. Jak będę na PzR we Wrocławiu (pewnie w okolicach końcówki lipca), to osobiście podbiję do Rocka i mu powiem, żeby kopnął kilka osób w dupę i chociaż raz na tydzień tu zajrzał :D Dwa razy go spotkałem już, więc wie, że należy się bać prawie dwumetrowego kolesia w glanach :kappa:

Edytowano przez SoldierPL

Dobra dobra, widzę, że bardzo czynnie rozkręciłem ten temat pod względem narzekania na adminów :D Piszmy już o TG. Gdyby ktoś chciał, to mogę trzasnąć temat gdzieś w "górnej partii forum", aby był ładnie widoczny, i wtedy wszyscy będziemy mogli sobie znów ponarzekać :kappa:

EDIT: Dobrze wiesz, że temat był już poruszany mnóstwo razy i g*wno to dało.

Edit (Soldier): tak, wiem, ale robi się dyskusja no to zaproponowałem stare dobre rozwiązanie, a że to gówno daje to inna sprawa :kappa:

Edytowano przez SoldierPL

TG nie ma nic wspólnego z górą. Z Kromką dogadałem się prywatnie, góra dała tylko nagrody i reklamę. Kromka miał urwanie głowy, a ja jak dostałem wyniki to byłem na imprezie. Dzisiaj będą.

Edytowano przez Glock

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.