Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie Finałowe – Pointstreak!

Polecane posty

Zatem mamy zaszczyt przywitać nowego uczestnika pierwszej edycji TOP GAME -  "Glock"  tak się zowie i wystąpi gościnnie w finałowym zadaniu Pointstreak! Powodzenia  :D

hmm... to było do przewidzenia, a co do zadania to chyba najtrudniejsze jak do tej pory. Trzeba się wykazać nie lada skillem a o szczęściu to już nie wspomnę.   

W końcu finałowe. A jeśli chodzi o mnie - jutro 18-stka, a wcześniej w tygodniu nauka przemieszana z pewną bliską mi osobą. W sumie prawie w ogóle nie grałem.

Edytowano przez Glock

W BF4 jest ten problem, że jak zabiję powiedzmy czterech na jednym magazynku na raz z mojego ulubionego PDW-R i muszę przeładować, to punkty już znikają i udaje mi się wejść na te nieco ponad 500 pkt na raz. Z kolei nie chcę grać świnią i sypać ciągle amunicją, bo to będzie zwyczajnie nudne... Czas chyba spróbować z BF3.

Mi się właśnie udało w little birdzie wykręcić 905. Nie wiem czemu nie weźmiecie wsparciucha 200 sztuk pestek i jedziesz, że co? że fo pa czy co?! To jest finał, wszystko czym idzie zabić to trzeba przerobić na maszynkę do kręcenia punktów. BTW drugi filmik mam właśnie z MG4.

Edytowano przez BOZZOn

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.