Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie Finałowe – Pointstreak!

Polecane posty

No i nadszedł czas na finałowe zadanie! Po trzech miesiącach rywalizacji przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy, ale żeby to zrobić to musicie wykonać zadanie, które przygotował dla Was KromkaChleba. On też i je Wam oceni.

Waszym celem jest ugranie jak największego pointstreak'a. Punktem wyjściowym Waszych nagrań ma być wynik 800 punktów.

Jako iż jest to finał to macie troszkę więcej czasu i zadanie kończymy 14.05.2016r. :)

Poprzednie głosowanie wygrał 24ddebski. Tabela prezentuje się następująco:

• oceanusadam (7) 
  • szakal_m (7) 
  • BOZZOn (5) 
  • SoldierPL (2) 
  • 24ddebski (2)

Powodzenia!

Edytowano przez Glock

Chce grac w bf4 w multi albo fut15 to wyskakuje, ze nieprowaidlowe konto i bla bla. Na stronie EA nie moge sie zalogowac wpsiujac wszystkie dane prawidlowo, wiec zmieniam haslo i dalej to samo. Moze ktos wie o co chodzi ?

Pomoc dopiero jutro pomoże (jeżeli w ogóle pomoże. Ja miałem podobną sytuacje i co najlepsze facet, który tam siedział to mówił w kółko, że nie wie jak ma mi pomóc choć mówiłem mu jak jest sprawa i w ogóle. BTW po to jest kurcze pomoc aby pomóc a ten typ nie wiedział jak...)  i nie przez napisanie e-mailu tylko trzeba zadzwonić, ponieważ na e-maile w ogóle nie reagują i też nie jest powiedziane, że się dodzwonisz... ale próbuj.

Support EA to jeden z najgorszych pomocy jaka może być. :(

A właśnie zapomniałem dodać, że angielsko języczny support jest dobry i skuteczny a nasz polski to... to wiadomo :(

Zdzwoniłem oczywiście do naszego, bo mój angielski sprowadza się tylko do przeczytaj i przetłumacz i raczej by się z nimi nie dogadał.

Maja tam taki burdel na tych serwerach i wogole ze to porazka. Nad BF niebede tak rozpaczac jak nad fut 15 bo nikt mi kart, czasu poswieconego na to lub coinsów niezwróci.W BFie poodblokowywac bronie to bedzie sama przyjemnosc.

I jak tam Panowie, macie już jakieś materiały? Wybitnie trudno ugrać jakiś fajny pointstreak jeśli robi się to świadomie. Jeśli to nie tajemnica to ile punktów udaje  się wam średnio wykręcić?  

Edytowano przez BOZZOn

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.