Skocz do zawartości
Dozer

Ciche chłodzenie cpu

Polecane posty

Witam, potrzebuję pomocy w wyborze cichego chłodzenia na procesor. Chodzi mi jedynie o zmniejszenie poziomu głośności, teraz mam boxowe i choć daje rade, to do cichych nie należy. Budżet 200PLN.

Specyfikacja:

MB Asus H81M-C

CPU Intel i3 3,7

Obudowa Zalman R1 mid.

GPU Asus GTX, 750TI

PSU Corsair VS450

ram Crucial Sport 2x4GB

HDD WD BLUE 1T

W zasadzie też miałem je na oku, nigdy jednak nie miałem nie boxowego chłodzenia więc i skali porównawczej też nie mam. Liczyłem na opinie w stylu: "to jest fajne mam i polecam" albo "takiego nie kupuj, strata pieniędzy"

Może ktoś coś jeszcze dorzuci od siebie, tymczasem dzięki Pyra.

No i już jest w czym wybierać. Z tym pasywnym chłodzeniem to nie jestem do końca przekonany ale pomysł ciekawy. Jeszcze dziś coś wybiorę i zamówię.

Dam znać jak się sprawdza, dzięki za pomoc.

No i zamówione. Kierując się maksymą "pierwszy pomysł jest zazwyczaj najlepszy" zamówiłem be quiet BK 009 Pure Rock. Poza tym zwyczajnie mi się podoba i cena też ok.

Na dostawę z amazona poczekam jakiś tydzień, bo angolom się nie spieszy a do tego poniedziałek mają wolny.

Nie wiem czy to kogoś interesuje, ale jeśli nie zamkną tematu to po zamontowaniu napiszę jak się ten cooler sprawuje (temperaturka, głośność i takie tam)

Sorki za post pod postem, ale nie mogę edytować. Trochę to trwało ale gotowe. Jest absolutna cisza, nowe chłodzenie jest w zasadzie nie słyszalne a do tego jak to wygląda :-). Jak można się było spodziewać znacząco spadły temperatury procesora z 75 do 54°C pod maksymalnym obciążeniem.

Jak to mówią, kolejny zadowolony klient.

Dzięki za pomoc, można zamykać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik