Skocz do zawartości
Glock

Wyniki – Grupa BF3/4 Zadanie 4 Zdradziecki Mechanik [Głosowanie użytkowników!]

Zadanie 4  

4 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto wygrał czwarte zadanie?

• 24ddebski
      3
    • BOZZOn
      0
    • oceanusadam
      0
    • szakal_m
      1

Polecane posty

Z góry przepraszam za tak późne podanie wyników, ale miałem troszkę spraw na głowie. 

Ogółem to mamy ważny komunikat – skracamy lekko edycję. Wraz z Kuboxem uznaliśmy, że coś ta dynamika się ulotniła (co widać po odpuszczaniu sobie zadań przez niektórych, szczególnie w grupie CS:GO) i że trzeba to skrócić. Dlatego też następne zadanie będzie zadaniem finałowym. Tak jak napisałem już wcześniej – tabela będzie finałowa, tak więc ilość punktów wyłoni zwycięzcę. Mam nadzieję, że to nie będzie dla nikogo problemem. No i ostatnie zadanie zarówno wymyśli, jak i oceni KromkaChleba. :)

Przejdźmy jednak do oceny poprzedniego. Dostałem niestety tylko 4 prace. Soldier dostaje ujemny punkt. 

24ddebski

Podobało mi się to dorwanie tych leżących kamperów. Poza tym troszkę wiało nudą, ale jednak zakradnięcie się – świetne. :D

BOZZOn

Kilka robocików, ale życie to samo, więc w sumie to jedna akcja. Było fajnie, pojazdy rozwalałeś, piechotę rozpalałeś – podoba mi się to! :)

oceanusadam

Zachciało im się moździerza? No to go zdjąłeś, bardzo mi się to podobało. Troszkę piechoty pozdejmowałeś i co ważne – akcja miała dynamikę. 

szakal_m

Robot obrońca! Świetne! Szkoda tylko, że nagranie trwa 15 minut, a coś ciekawego dzieje się przez pierwsze pięć. Po pierwszym zgonie jest nuda. Jedna akcja to jedno życie. Mimo wszystko za tą pierwszą akcję duży plus, cała reszta nie została oceniona.

Jak więc wygląda ocena? Zadanie wygrywa szakal! Walka o punkt A, przyczajony robocik i rozbrajanie ładunku kupiły moje serce. Drugie miejsce zajął BOZZOn za te swoje pościgi za pojazdami. Trzecie zajął oceanusadam za dorwanie moździerza. Akcja ddebskiego mi się podobała, ale innym też się udało dorwać kampiących przeciwników. 

W poprzednim głosowaniu był remis, więc nikt nie dostaje punktów.

Tabela:

• oceanusadam (7) 
  • szakal_m (7) 
  • BOZZOn (5) 
  • SoldierPL (2) 
  • 24ddebski (1)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.