Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cecio

Pytania techniczne. Myszka, SSD.

Polecane posty

Witam :D

Niedawno udało mi się kupić nowy komputer i z tego powodu mam też kilka pytań, na które może znacie odpowiedzi.

1. Czy jakieś przedłużki USB psują sygnał myszki? Mam myszkę Steelseries Rival. Czy gdyby kabel był za krótki dla mnie to takie przedłużki wchodzą w grę? Nie powoduje to żadnych strat na dokładności, reakcji lub żywotności myszki?

2. Mam kupiony SSD 250GB. Oczywiste jest to, że tam będę chciał zainstalować system Windows 8.1.

-Czy dobrym pomysłem będzie zainstalowanie tam programów typu: Sony Vegas Pro, Action, Audacity, OBS? 

-Eksportowanie filmów lepiej kierować w stronę HDD czy SSD? Z tego co wiem takie filmy mogą zajmować dużo miejsca, więc jestem ciekawy czy warto jest zapisywać filmy na SSD.

-Czy gdy Steam zainstalowany będzie na HDD, a pojedynczą grę typu CS:GO zainstaluje na SSD to czy wpłynie to na szybkość ładowania map? Bo rozumiem, że dysk wpływa tylko na odczyt i zapis danych. Warto jest coś takiego robić czy mam się nie spodziewać dużych efektów?

To takie pierwsze pytania jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy to jeszcze dopisze ;)

Wiem pytania dla niektórych mogą wydawać się bezsensu i odpowiedzi pewnie są oczywiste. Ale ja akurat odpowiedzi nie znam i jestem ciekaw jak to z tymi urządzeniami jest :)

Trzymajcie się!

Edytowano przez Cecio

2.1. Możesz zainstalować, przyspieszy to ich pracę.

2.2. Jak małe pliki i zależy ci na czasie to na SSD, jeżeli jakieś dłuższe to HDD.

2.3. No będą ci się prędzej wczytywać mapy i type.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik