Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fuzzik

Internet mobilny do telefonu

Polecane posty

Znacie jakąś fajną ofertę internetu mobilnego? Szukam czegoś w rodzaju X GB do wykorzystania bez żadnych ograniczeń czasowych i jak się skończy to np. dokupuje jakieś doładowanie i mam dalej. Jest coś takiego wgl? Bo jak przeglądałem oferty operatorów (tmobile, orange itp.) to widziałem tylko coś w stylu 5GB na miesiąc.

Nie spotkałem się z czymś takim. Play ma internet na kartę,
http://play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/

Z tym, że co miecha trzeba doładowywać żeby mieć, jak się nie zapłaci to się nie ma.

Co do innych sieci, pewnie też znajdziesz coś podobnego, z tym, że w playu nielimitowane znaczy nielimitowane, a nie jak w plusie, że po 80GB prędkość spada.

Edytowano przez muniek777

Play omijaj szerokim łukiem. Kiedyś ja miałem to dziadostwo a parę lat później moja mama. Bardzo niestabilny, przerwy w usłudze i jakieś ukryte koszty z D. wzięte. Szczerze nie polecam. I żeby nie było używałem też plus, Orange i ery (tak kiedyś było coś takiego) więc mam niezłe porównanie.

Internet w T-mobile z tego co słyszałem jest i na doładowania ale pewny nie jestem, sam korzystam z mobilnego od nich i jestem zadowolony z tym że ja mam 3gb miesięcznie po wykorzystaniu tych 3gb internet po prostu zwalnia.

Nie zwalnia a niechodzi - przy tym transferze czesto jest blad przekroczenia czasu odpowiedz strony.

Obecnie skończył mi sie abonament i szczerze zastanawiam sie nad Play. Za 50 - telefonu nie potrzebuje, jest no limit i internet i rozmowy. Fakt kilka lat temu mam miala z nimi przejscia ale jak slyszalem cos tam sie poprawiło

Do fona. I nie będzie on służył do oglądania filmów czy live, a przejrzenie neta, sprawdzenie poczty, jakieś czaty, dlatego szukam czegoś w stylu "kupie pakiet 10GB neta i jak wykorzystam go za, np. 4 miesiące to sobie dokupię/doładuję"

Nie zwalnia a niechodzi - przy tym transferze czesto jest blad przekroczenia czasu odpowiedz strony.

Obecnie skończył mi sie abonament i szczerze zastanawiam sie nad Play. Za 50 - telefonu nie potrzebuje, jest no limit i internet i rozmowy. Fakt kilka lat temu mam miala z nimi przejscia ale jak slyszalem cos tam sie poprawiło

Wiele razy szybciej kończy mi się to moje 3GB i nigdy nie miałem problemu z ładowaniem stron :P

Do fona. I nie będzie on służył do oglądania filmów czy live, a przejrzenie neta, sprawdzenie poczty, jakieś czaty, dlatego szukam czegoś w stylu "kupie pakiet 10GB neta i jak wykorzystam go za, np. 4 miesiące to sobie dokupię/doładuję"

W takim wypadku to zostają ci chyba tylko startery chociaż nie wiem jak tam dokładnie z nimi jest

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik