Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie #4 – Zdradziecki mechanik

Polecane posty

No i jesteśmy na półmetku zabawy. Bez zbędnego przedłużania przejdę wprost do zadania.

• oceanusadam (6) 
  • szakal_m (4) 
  • BOZZOn (3) 
  • SoldierPL (3) 
  • 24ddebski (1) 

Mechanicy powinni naprawiać. Tak przynajmniej wygląda to w teorii. A w praktyce? Ileż to razy ktoś Was podpalił palnikiem, ileż to razy wjechaliście w minę przeciwpancerną, jak często zdarzało Wam się, że robot saperski przeprowadzał akcje dywersyjne na tyłach Waszej bazy? Takie jest właśnie Wasze zadanie – pokazać jak korzystacie z gadżetów technika. Robot saperski, palnik lub miny. Z tych trzech broni możecie korzystać w tym zadaniu. Nie wiem co chcę zobaczyć, ale na pewno ma tu być działanie na szkodę wrogowi.

Czas wykonania zadania? 7.04 I pamiętajcie – to ma być jedna akcja! Może trwać 5 minut czy więcej, ale JEDNA. I jeśli wysyłacie mi to na PW to wysyłajcie w tej samej wiadomości co poprzednie.

Powodzenia!

Edytowano przez Glock

Mimo wszelkich starań nie wiem czy się wyrobie, mam remont w chałupie i żona naciska żeby się uwijać, sami wiecie... więc nie mam chwilowo czasu na giercowanie :(  Jeśli to nie problem i nie ma sprzeciwów od innych, może by tak przesunąć termin oddawania materiałów o parę dni? Co wy na to? ;)

Mimo wszelkich starań nie wiem czy się wyrobie, mam remont w chałupie i żona naciska żeby się uwijać, sami wiecie... więc nie mam chwilowo czasu na giercowanie :(  Jeśli to nie problem i nie ma sprzeciwów od innych, może by tak przesunąć termin oddawania materiałów o parę dni? Co wy na to? ;)

Parę dni ? Przydało by się ja jestem za. A Glock i reszta uczestników co o tym sądzicie ? Jest w ogóle  to możliwe Glock ?

Sorry panowie ale mam problem z yt ciągle pokazuje mi komunikat ``Jesteśmy w trakcie przetwarzania tego filmu`` nawet po przetworzeniu i opublikowaniu filmu. Więc może być lekkie opóźnienie z ``dostawą`` mojego filmu :(

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.