Skocz do zawartości
Glock

Wyniki – Grupa BF3/4 Zadanie 3 Spostrzegawczy Myszołów [Głosowanie użytkowników!]

Zadanie 3  

3 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto wygrał trzecie zadanie?

• Soldier
    • szakal
      0
    • BOZZOn
      0
    • oceanusadam
    • 24ddebski

Polecane posty

No i trzecie zadanie zakończone. Prace były ciekawe, aczkolwiek trochę smuci mnie fakt, że dostałem tylko 5. Xylar i Wackowskii zostali zbanowani. Dobrze, przejdźmy do oceny. Pamiętajcie też, że chcę tylko jedną akcję. :/

Świetne. Biegałeś sobie ze snajperką i zebrałeś łącznie ile, 14 zabójstw? Metro na szturmie to na pewno nie jest łatwa mapa do takiego stylu grania, więc tym bardziej trzeba przyznać, że Twoja akcja robi świetne wrażenie.

Kiepsko. Zdarzały Ci się świetne strzały, ale średnia długość akcji na Twoim materiale wynosiła minutę. Przepraszam, że nie zwróciłem Ci na to uwagi wcześniej byś sobie mógł to poprawić, ale jakoś mi Twój film umknął. Początek fajny, ten potrójny strzał z M98B był świetny, ale potem już tylko bieg, zgon, bieg, zgon, więc nawet nie wiem co tu oceniać. 

Spostrzegawczy to może i jesteś, ale myszołowem na pewno nie. Ustawiłeś się fajnie, ale praktycznie każdego przeciwnika zdejmowałeś na dwa strzały. Nic specjalnego.

Może i rewelacji nie było, ale też wielu okazji do trafienia przeciwnika nie byłeś. Kogo widziałeś to zdejmowałeś i przy okazji aktywnie brałeś udział w walce o punkt. 

No więc oceniłem drugą akcję, tak jak mówiłeś. Wydaje się nudna, ale czasem taki jest żywot snajpera. Strzały był fajne, ładnie trafiałeś. Podobał mi się strzał, którym zdjąłeś dwóch przeciwników.

Wybór zwycięzcy był oczywisty. Soldier pozamiatał konkurencję i to on zgarnia dzisiaj trzy punkty. Drugie miejsce trafia do ddebskiego, a trzecie do oceanusa.. Poprzednie głosowanie wygrał Xylar, ale jako iż się wycofał to nikt nie otrzymuje punktów. Tabela prezentuje się następująco:

• oceanusadam (6) +1
  • szakal_m (4) 
  • BOZZOn (3) 
  • SoldierPL (3) +3
  • 24ddebski (1) +2
  • Xylar7 (2)
  • Wackowskii (-2) -1

Następne zadanie pojawi się jak je wymyślę. Raczej jutro, ewentualnie w niedzielę. Jeśli chcecie się jeszcze zapisać to zapraszam tutaj: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/10412-zapisy-do-grupy-battlefield-34/

Zapraszam do głosowania (tylko nie na siebie :D). Głosować można do 1.04. 

Edytowano przez Glock

Powiem wam szczerze w bf4 snajperką idzie mi ch*jowo, bo jak jeszcze gralem na ps3 i tam wtedy jeszcze mialem bfh, to tam byla rzeź. Szedł hed za hedem i to na acog x4. A tutaj jakos tak niewiem poprostu nie idze mi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.