Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kubox

Wyniki - Grupa CS:GO zadanie 2 It is my side! [Głosowanie użytkowników!]

Ankieta: Zadanie #2 It is my side   

4 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto najlepiej obronił bombside?

• WOŁCIN
      1
    • CeJot
      0
    • WhiskeR
      1
    • Hardkor
      2

Polecane posty

Kolejne zadanie wykonane, kolejne punkty wpadły na konto niektórych z was. Powiem wam, że naprawdę miałem dylemat, kto z was wygra tą rundę. W oko wpadły mi dwa dema, które obejrzałem kilka razy i w końcu zdecydowałem się wybrać zwycięzcę. 

Zanim jednak przejdziemy do oceniania zadań, zobaczcie kto odpadł i kto jeszcze jest w grze!

Osoby, które wystartowały to:

Śliwa - zbanowany

Czaszka765 - rezygnacja

Kapisuz

Hardkor

Erni - zbanowany

Mattie - zbanowany

CeJot

Kirens - zbanowany

Bujaka - zbanowany

Docctor46 - rezygnacja

AiXen - zbanowany

WhiskeR

WOŁCIN

WhiskeR

Nie będę komentował wszystkich demek, a tylko to, które spodobało mi się najbardziej. Dokładnie chodzi mi o demo nr 2. Ciekawy ACE, jednak jakoś mnie nie przekonał, aby dać tobie pełną liczbę punktów. Ciekawe, że przeciwnicy widząc gdzie jesteś, nie postanowili zrotować, lub wyjść w kilku na raz. Wychodząc pojedynczo, wystawiali się na łatwe cele i ty to wykorzystałeś. Twój kolega chciał zabić ostatniego, ale nie dał rady :D

https://www.youtube.com/watch?v=oxyuAUFsF-o&feature=youtu.be

WOŁCIN

Jeżeli ktoś chciałby się podszkolić poprawnego rozrzutu, to zapraszam was właśnie do tego pana :D Wymagane 2 kile są, 2 hedy wpadły. Całość chaotycznie, wręcz fartownie. Jednak za to ryzyko i farta przy końcowym kilu, dam ci +1 punkt. Nie ma się co rozpisywać, bo wielkich taktyk tutaj nie było, ale paka splantowana, punkt obroniony, więc i zadanie wykonane!

https://www.youtube.com/watch?v=SsfCUqI7Yg8

Hardkor

Twój filmik tez mi się spodobał. Najpierw spokojne wejście na sajd i nagle pojawiają się smołki, które oznaczają wejście przeciwnika. Ustawiłeś się na blisko, dość ryzykownie, ale wybrałeś takie miejsce, aby zobaczyć przeciwnika jako pierwszy. Rozpocząłeś akcję pierwszym kilem, a potem szło jak po maśle. Szybkie zejście na dół i kolejnych dwóch graczy leży. Spodobała mi się szybka reakcja i zdjęcie przeciwnika, który zdołał wejść wyżej i próbował uratować sytuację. Była szybka akcja, ale mimo to spokój też cię nie opuścił. Myślę, że z czystym sumieniem mogę dać tobie +2 punkty.

https://www.youtube.com/watch?v=bj4g45gERH4&feature=youtu.be

CeJot

Już drugi raz z rzędu pokazałeś spokój, taktyczne i skuteczne zagrania. Na początku było szybko, 2 otwierające kile dały wam prowadzenie. Potem zabawa w campera i czekanie na zachodzącego was od tyłu przeciwnika. Szybka likwidacja i przemieszczenie się w otchłań białego dymu, zwanego potocznie smołkiem :D Tam przeczekałeś, aż wróg zacznie broić i ruszyłeś do boju. Pierwszy kill i typ ryje paszczą po ziemi. Na koniec wyskok w stylu karate i jeb w główkę. Przeciwnik pewny, że rozbroi poszedł robić herbatę, a ty w tym momencie wyskakujesz i kończysz robotę. Ta akcja daje tobie zwycięstwo w tej rundzie, a za to na twoje konto wpadają dodatkowe 3 punky. +3

https://youtu.be/E2IkJOjsGDg

No i sa wyniki. Ile WhiskeR dostal, bo mi i Wolcinowi napisales odpowienio 2 i 1, a u niego brak info :) I jak ogolnie stan punktow? No i kiedy nowe zadanie xD

WhiskeR nie dostał nic. Punkty są przyznawane za pierwsze 3 miejsca. Tabela wygląda teraz tak:

CeJot - 7 pkt.

WhiskeR - 2 pkt.

Hardkor - .2 pkt.

WOŁCIN - 1 pkt.

Nie wiem właśnie dlaczego, ale miałem lekkiego mind-fuck'a kiedy wszedłem wczoraj na forum i był temat napisany 17-ego, a kiedy wbijałem tutaj 18-ego to tego tematu tu nie było :P Czekam na kolejny 'czelendż'.

Nie wiem właśnie dlaczego, ale miałem lekkiego mind-fuck'a kiedy wszedłem wczoraj na forum i był temat napisany 17-ego, a kiedy wbijałem tutaj 18-ego to tego tematu tu nie było :P Czekam na kolejny 'czelendż'.

Mam to samo :P 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez HADZIK
      Witam, zrobiłem krótki ale treściwy filmik nt. rywalizacji pomiędzy platformą Valve oraz Epic Games. Przyjrzałem się dostępnym opcjom w obu platformach, przedstawiłem plany na przyszłość ze strony kultowego już Steama oraz Epic'a. Zachęcam do oceny  

• Przez eFragers Camper
      Witam mam problem z CS:GO  mianowicie podczas gry mam "latające" fps od 50-90 bez przerwy, nie mam stałych fps nawet po ustawieniu max 60 jak i lekkie  ścinki gry nieznaczne ale są
      wszystkie ustawienia mam na najniższe, dodam, że przed aktualizacjami miałem około 120 fps i gra nie ścinała tak bardzo jak teraz chociaż, też trochę ścinała
      Podam specyfikacje pc:
      Win 7 64bit
      NVIDIA GeForce GTX 750
      AMX athlon X4 860K 3,7 GHz
      Ram 8 GB
      Gram na rozdziałce 1360x768 jest to podstawowa rozdzielczość mojego "monitora" (w zasadzie to telewizor z taką rozdzielczością) także niemożliwe jest zmienienie rozdziałki choć uważam że nie będzie to konieczne, gram bez żadnych włączonych programów w tle poza ts lub discordem 
      Komputer jest wyczyszczony na glanc, nie grzeje się, nic nowego co mogło by mu zaszkodzić nie instalowałem, spójność plików i defragmentacja dysku zrobiona, komputer przeskanowany
      gra uruchamia się na parametrach" -threads 4 -nod3d9ex -nojoy -high -novid" próbowałem włączać grę na różnych konfiguracjach tych komend lub bez nich, bez efektu 
      Dodatkowo jeśli ktoś ma cfg z min ustawieniami bez żadnych zbędnych rzeczy obciążających gra to chętnie przyjmę
      Nie wiem czy to kwestia optymalizacji cs'a czy czegoś innego ale jako wyznacznik podaje przykład GTA V które bez żadnego problemu lata na średnich detalach, bardzo proszę o jak najszybszą pomoc

• Przez Nahmix
      Cześć!

Szukam doświadczonego programisty, który opiera swoje kodowanie na strukturze OOP, oraz potrafi pracować z forum. Za wykonanie GameMod'a oferuję około 1000zł, oczywiście przy wcześniej spisanej umowie. Chętnych zapraszam do konaktu poniżej.

Discord: Nahmix#0668
      podaj kontakt poniżej do siebie, jeżeli nie masz discorda
    • Przez Tomek09
      Witam mam taki problem że gdy ustawiam grafike w csgo na 4:3 w rozdzielczości 1024x768 to po bokach mam czarne paski. Chciałbym grać na tej rozdzielczości, dodam jeszcze że moja karta graficzna to amd rageon. Z góry dzięki.
    • Przez Himiodzio
      Witajcie
      Już od jutra powitamy Nowy Rok, dlatego też dzisiaj podsumujemy prawdopodobnie najważniejszy rok dla tego forum.
      Jak już dobrze wiecie, forum jarock przeszło największą zmianę od czasu jego funkcjonowania (2013).
      Połączyliśmy swoje siły z IzakTV, zyskaliśmy pewną niezależność, udało nam się dogadać wreszcie z JaRockiem itd... Jednak to nie jest ten moment w których chce się chwalić "osiągnięciami", bo to nie są osiągnięcia.

Wszelakie to przemianowanie na forum 2.0 było impulsem zbieranym od końca 2015 roku.
      Każda z aktywnych osób na forum zdawał sobie sprawę, że to forum umiera, nikt nie mógł już w tym wypadku za bardzo pomóc.
      Osoby z jarocka nie dawały nadziei na powrót forum - olały wszystko związane z jej działaniem, administracja w większości była to funkcja dla picu, nie miała zbytnio większego pola do popisu.
      Cała sytuacja z forum od początku 2017 roku miała nakierować na jedną rzecz - prawdopodobne zamknięcie forum (nie była to jednak informacja nigdzie ogłaszana, jednak po co komu forum, na którym siedzi może z 20 osób?).

Na początku października wpadł nam pomysł na próbę odbudowy forum, na powrócenie chociaż do 1/3 aktywności z dawnych lat.
      Udało nam się "dostać pozwolenie", uaktualnić forum, zrobić małe porządki wśród ekipy i dołączyć kawałek dawnego forum Izaka.

Dotąd mogę spotkać się z opiniami na forum (nawet pisane przez ekipę moderującą - co boli), że to nic nie dało i forum dalej jest prawie martwe.
      Muszę tutaj jednak wrócić do słów kilku osób, które odradzały mi bawienie się w powroty i zgodzić się z jedną rzeczą którą mówiły...
      "Uważają, że w kilka dni coś stanie się mega aktywne i popularne..."
      Uważam, że kilka osób troszkę zapomina, że do wielu rzeczy dochodzi się czasem kilkuletnią pracą.
      Staramy się, żeby forum wreszcie wróciło w fajnym stylu, jak dotąd statystyki i w sumie liczba tematów pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku.
      Nie ma tutaj możliwości, że w ciągu 3 miesięcy nagle przybędzie tu tysiąc aktywnych osób i forum będzie już żyło wiecznie...
      Same rozmowy o wszelakich współpracach, prośbach o info, to nie są sprawy na 5 minut - sami musimy ze swojej strony udowodnić, że inni mają po co działać na forum.
      Przed nami wszystkimi kolejne lata ciężkiej pracy, jednak samo to, że od czasu forum 2.0 przybyło kilkanaście osób w miarę aktywnych, pojawiło się prawie 250 nowych kont, liczba odwiedzin skoczyła mocno, motywuje nas to jednak do dalszej ciężkiej roboty.

Był to dla forum prawdopodobnie najważniejszy rok.
      Chciałbym prosić każdego z Was o zrozumienie, staramy się wszystko rozwijać, jednak najważniejszą rzeczą na tym forum jesteście Wy - musimy rozumieć się wszyscy.

Liczę, że w pewnym sensie zrozumiecie, że nie siedzimy i się obijamy, a staramy się za wszelką cenę rozwijać to forum.
      Forum to ma szanse na rozwój, potężny rozwój, jednak do tego potrzebne są nasze wspólne siły.

Korzystając z okazji, chciałem też życzyć każdemu z Was, aby Nowy Rok był udany i żeby spełniły się Wasze niektóre marzenia (wszystkich nie będę życzył, bo jednak warto mieć kilka marzeń na zapas ;)).
      Chciałem również życzyć, aby całe forum po tak ciężkim 2017 roku, w 2018 wreszcie zaznało spokoju (w pozytywnym znaczeniu :)).

Dziękujemy za wsparcie i liczmy na każdego z Was już od jutra do końca świata i jeden dzień dłużej :)!

PS: Pamiętajcie, że alkohol to zło ;).

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik