Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FactorQR

Odświeżenie PC

Polecane posty

Witam, jestem nowy na forum więc jak zrobiłem podobny temat to najmocniej przepraszam.

Poszukuję pomocy przy doborze podzespołów do mojego pc. Dysponuję budżetem 2500 zł. Zamierzam zmienić procesor na i7-4790K oraz nową płytę do niego i tutaj myślałem nad msi z97 gaming 5 oraz muszę dobrać odpowiednie chłodzenia cpu. Komputer służy do renderowania filmów(nie na yt) oraz czasem do gier. Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Aktualny PC:

i5-4460

msi gtx970

2x4gb ddr3

gigabyte ga-h81-d3 

zasukacz cooler master g650m 

obudowa gladius m40 pure black

Edytowano przez SoldierPL

Jeśli masz teraz na procesorze i5-4460 zamontowane lepsze chłodzenie niż BOX to spokojnie możesz je przełożyć na nowy procesor 1151 bo rozstaw montażowy jest taki sam jak na 1150 i będzie wszystko pasowało.

A jeśli nie masz to z czasem dokupisz to jest jest jakiś wygórowany koszt  z czasem uzbierasz kasę a na razie Boxowe wystarczy.

Jeśli konkretne chlodzenie ma odbić się na innych czesciach bo nie możesz dołożyć zostaw box'a. Jesli mozesz dołożyć to powiedz ile a znajdziemy jakieś wydajne chlodzenie w danej kwocie. Za ok 100zl. Mozesz miec fera2, tanie, dobre, calkiem ciche.

Takie pytanie bo chce już jutro złożyć zamówienie na te podzespoły oraz chłodzenie grandis xe1236, ale nie jestem pewny czy moc zasilacza wystarczy na 100%.

Wystarczy to jest zasilacz topowej marki, na nim mógłbyś pokusić się o SLI z Gtx 970 :) no chyba że chcesz robić SLI z 980Ti to te 750w przydałoby się

Edytowano przez czaszka765

Wystarczy to jest zasilacz topowej marki, na nim mógłbyś pokusić się o SLI z Gtx 970 :) no chyba że chcesz robić SLI z 980Ti to te 750w przydałoby się

To super. Dzięki bardzo :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik