Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie #3 – Spostrzegawczy Myszołów

Polecane posty

Witam Was już w trzecim zadaniu. Tym razem bez zbędnego przedłużania – Waszym zadaniem będzie zabawa w myszołowa. Będziecie mieli zdjąć w jak najciekawszy sposób wyeliminować wrogów. Do dyspozycji macie karabiny snajperskie. Możecie robić co chcecie, siedzieć w jednym miejscu, biegać po całej mapie – ma być po prostu ciekawie! Tym razem nie bawię się już w limity czasowe, bo dobry snajper to cierpliwy snajper, tylko pamiętajcie, że ma to być tylko jedna akcja. Czas oddania zadania 23.03.2016r

• oceanusadam (5) 
  • szakal_m (4) 
  • BOZZOn (3)
  • Xylar7 (1)
  • SoldierPL (0)
  • 24ddebski (-1)
  • Wackowskii (-1)

Przypominam, że zapisy nadal trwają. Jeśli zapiszecie się teraz to udział możecie brać jednak dopiero od następnego zadania. Filmy wysyłajcie albo w tym temacie, albo na PW, ale jeśli w wiadomości to pamiętajcie, żeby wrzucać do tej, w której już wysyłaliście. :) Powodzenia! 

Edytowano przez Glock

Czy hardcore tutaj też postrzegasz gorzej? :P Na obronę HC powiem że bez znaczników to dopiero liczy się spostrzegawczość ;)

Edytowano przez Xylar7

Tak, macie pokazać swoje umiejętności snajperką.

@Xylar7 weź pod uwagę, że na hc strzał w nogę to zgon. Snajpić na hc to żadna sztuka.

Ty chyba naprawdę nigdy nie grałeś na hc :P

Btw, czasem i strzał w klatę to nie zgon.

tylko pamiętajcie, że ma to być tylko jedna akcja.

Fajny film, ale jedna akcja to jedna akcja i nie wiem co tu u Ciebie oceniać. Zwracałem już na to BOZZOnowi uwagę (i chyba Tobie też przy okazji poprzedniego zadania). Wybierz którąś z tych dwóch, ew. wrzuć coś innego. Nie chcę potem się przy ocenianiu bawić w zastanawianie się którą tu oceniać.

Jak dla mnie to wersja 2D by lepiej pasowała. Coś w tym stylu można zrobić jako intro. Na przykład: napis powstaje z dziur po kulach, potem słychać strzał z karabinu snajperskiego gdzieś w oddali i ten Scar spada na ziemię :) Ot taki szybki pomysł.

Wybaczcie panowie ale no szczerze nie chce mi się grać w BF4 :( i muszę zrezygnować z uczestnictwa. Z jednej strony troszkę wpadłem w szpony ceesa, z drugiej i tak ciężko cokolwiek nagrać kiedy człowiek od rana do nocy poza domem. A przede wszystkim nie ma co robić tego na siłę, jak wspomniałem jestem w okresie "znudziło mi się, wrócę pewnie z miesiąc albo trzy". Także ja się wypisuję, ale będę śledził Was dalej, życzę każdemu z osobna powodzenia. I do zobaczenia w następnej (lub którejś, bo coś gdzieś była chyba mowa o 'banie' na następną po danej) edycji :)

Edytowano przez Xylar7

Szkoda, bo moim zdaniem ogarniasz BFa całkiem ciekawie z pokaźnym sKILLem, ale widzę że decyzja już zapadła... ja też mam chwilę słabości bo ze snajperką mi nie po drodze, ale nikt nie mówił że będzie lekko.  Mimo wszystko dzięki że nie olałeś tematu (jak co niektórzy) i dałeś znać.   

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.