Skocz do zawartości
Glock

Wyniki – Grupa BF3/4 Zadanie 2 Angel with a Shotgun [Głosowanie użytkowników!]

Top Game – wybór zwycięzcy drugiego zadania BF3/4  

6 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Kto wygrał drugie zadanie?

  • oceanusadam
  • BOZZOn
   0
  • szakal_m
  • Xylar7
  • Soldier
   0
  • 24ddebski


Polecane posty

Cześć! No więc przyszedł czas na wyniki zadania drugiego. Tym razem pojawiło się troszkę więcej prac (6), więc mnie to cieszy, ale jednak muszę zdyskwalifikować użytkowników, którzy nie oddali ani jednego zadania. Mam też ogłoszenie dotyczące finału: nie będzie go. W zamiarze miał wybrać najlepszą około piątkę uczestników z całej ligi, ale biorąc pod uwagę, że jest Was dosyć mało uznaliśmy, że nie ma sensu w ten sposób tego ciągnąć i po prostu podium zostanie wybrane na podstawie punktów zdobywanych poprzez zadania, czyli tak, jak jest teraz.

 

Dobra, kończę gadać i zabieram się za ocenianie.

 

oceanusadam

 

Bardzo dobry film. Przedzierałeś się w nim przez wrogów niczym ostry nóż tnący masło na poranne śniadanie. Wszystko zagrało bardzo dobrze, strzały wychodziły Ci ładne, biegałeś po mapie i prawie nic Cię nie zatrzymywało.

 

24ddebski

 

Wszystko wydawało się być fajnie, aż zauważyłem, że to hardcore. Ciężko mi więc oceniać film pod kątem umiejętności, biorąc pod uwagę, że tam jeden strzał ze strzelby w większości przypadków oznacza zabójstwo. Sorki, ale wysyłając film do oceny podrzucaj klipy z normala, bo tam najzwyczajniej w świecie wymagane są większe umiejętności strzeleckie. Widać, że umiesz się poruszać i pewnie skilla Ci nie brakuje, bo na hardkorze też trzeba umieć grać, ale jednak zabijanie przychodzi tam zdecydowanie łatwiej.

 

Soldier

 

Padłeś, powstań, powerade. Całkiem fajne powstanie. Potem jeszcze 3 fajne zabójstwa, ale jednak to troszkę mało.

 

Xylar7

 

Grr, Sajga. No ale cóż, nie jestem z tych co uważają, że każda broń jest super op i należy ją zbanować, więc poza tym, że jej nie lubię nic Ci tu nie zarzucę. Było fajnie, najpierw się zakradłeś, a potem ładnie wyeliminowałeś plecy przeciwnika. Prawie się udało oczyścić cały znacznik. Szkoda, że coś ciekawego działo się przez jakieś 30 sekund, a reszta to było zakradanie. 

 

szakal_m

 

Ciekawy dobór broni, nie powiem. M26 Mass to z pewnością bardzo niedoceniona broń, a Ty za jej pomocą wprowadziłeś dosyć duży zamęt w szeregach wroga. Dobry film. :)

 

BOZZOn

 

Troszkę długo, ale było fajnie. Dużo akcji, kilka naprawdę ładnych szturmów na przeciwników, tylko szkoda, że oceniane jest to przez pryzmat dwóch akcji. Weź w końcu nagraj raz i porządnie akcję, a nie dwie, bo jednak tutaj oceniam akcję, a nie film, więc pod uwagę biorę tylko tę pierwszą (jednak i druga była dobra).

 

 

Miałem problem z wyborem miejsc 2 i 3. Zwycięzcą drugiego zadania jest oceanusadam, którego akcja zrobiła na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie. Drugie miejsce po długim zastanawianiu się zajął BOZZOn. Oceniając samą pierwszą akcję dostajemy już dosyć dobrą serię zabójstw. W trzecim zastanawiałem się nad nagraniem szakala i Xylara, jednak w ogólnym rozrachunku akcja szakala zrobiła na mnie lepsze wrażenie i to on zajął trzecie miejsce. Więcej zabójstw i ciekawszy dobór broni. 

 

Dzięki za nagrania i do zobaczenia w następnym zadaniu! Pamiętajcie o głosowaniu na najlepszą akcję. Poprzednio wygrał Xylar7. :)

 

Jeśli chcecie dołączyć do zabawy to odsyłam do tematu z zapisami, gdzie możecie się zapisać do startu następnego zadania.

 

Tabela prezentuje się następująco (po nawiasie są podane liczby punktów za zadanie, przekreślenia oznaczają wykluczenie z dalszej rywalizacji):

 

 • oceanusadam (5) +3
 • szakal_m (4) +1
 • BOZZOn (3) +2
 • Xylar7 (1)
 • SoldierPL (0)
 • 24ddebski (-1)
 • Wackowskii (-1) -1
 • Śliwa
 • Albert221
 • Mattie
 • glebapl
Edytowano przez Glock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i długi wstęp ale jakoś musiał wejść na te plecy(moim zdaniem dobrze że nie przyciął filmu i pokazał całą akcję) mimo wszystko Xylar7 powinien zgarnąć punkt w tym zadaniu. Ponownie masz mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmie u mnie nie jest to do końca hardcore ;) Są to ustawienia własne, nie wiem jakie są to ustawienia ale wiem, że na przykład ze snajpy nie da się zawsze na raz zabić. Ale będę wiedział na następny raz chociaż :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×