Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szalony

Słuchawki do gier, muzyki

Polecane posty

Tyle wydać kasy za słuchawki? Różnicy zadowalającej nie poczujesz przy słuchawkach za 100zł.

Właśnie doszły do mnie http://www.ceneo.pl/37853137#tab=spec kupione za 15funtów, w polsce koszt koło 100zł i musze powiedzieć jestem mile zaskoczony, granie w csa cudownie, ladny dzwiek i dobry lekki bas ale to sa sluchawki douszne nie wszyscy lubia takie, ja osobiscie polecam

razery to średnie słuchawki ale mówienie, że douszne są tak samo dobre, że nie poczuje się różnicy to jakieś fanaberie.

Autorze osobiście polecam wybrać coś od firm które zajmują się robieniem sprzętu grającego - sennheiser itp.

Jeśli jakaś firma zjadła zęby na robieniu jednej rzeczy i z tego się utrzymuje to znaczy, że robi to dobrze.

Razer jest marką, która słynie z klawiatur i myszek a słuchawki od nich to dodatek, drogi dodatek.

@up dokładnie, sam ostatnio zakupiłem słuchawki Audio-Technica ATH-M20X i są po prostu świetne. Nie mają mikrofonu ale grają bajecznie. Wiele osób poleca też Superlux-y czy ww sennheiser. Niestety ale przy razerach spora część ceny do dodatek za znaną markę.

Dokładnie

Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, Audio-Technica i jeszcze kilku innych. Słuchawki tych firm, nie będą jakoś stylistycznie piękne, część z nich będzie wymagało wzmacniacza słuchawkowego żeby dobrze zagrać. Jednak jestem pewien, że słuchawki tych firm zamiotą podłogę (w jakości dźwięku i wykonaniu) takimi Razerami czy innymi Creative-ami. 

To już zależy od twojego budżetu. Jak będziesz wybierał słuchawki patrz na impedancje oznaczoną takim znaczkiem Ω. Najlepiej żeby wynosiła ona 32Ω, wtedy twoja karta dźwiękowa powinna sobie dać radę z wysterowaniem takich słuchawek. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik