Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KaF1R

Pytanie o 500+ na dziecko

Polecane posty

Witam, mam takie pytanie. Otóż mieszkam z mamą i tatą i mam czworo rodzeństwa. Wszyscy są już pełnoletni oprócz mnie. Więc mam takie pytanie czy rodzice dostaną 500+ na dziecko jezeli moje rodzenstwo jest juz pelnoletnie a ja wciaż nie?

Jesli wasz dochod nie przekracza odpowiedniej kwoty na 1 czlonka rodziny (800zl) czyli musicie w trójkę zarabiać max 2400zl. W innym wypadku nie dostaniecie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Glock
      Po prostu dyskusje o polityce. Niedługo wybory, a pamiętam, że kilka lat temu te rozmowy były tutaj bardzo żywe.
      Idźcie na wybory, wszyscy.
    • Przez Wilkokłak
      Witajcie!
      Przeglądając otchłanie facebook'a natknąłem się na tę oto stronkę: https://www.facebook.com/PrzeciwkoGrom
      Czytałem kilka postów i dalej nie mogę w 100% stwierdzić czy to jeden wielki trolling czy rzeczywiście prawda. Jakby to była prawda, to ci wszyscy opiekunowie, rodzice, dziadkowie, by nie pamiętali tylu szczegółów z tych gier więc podejrzewam, że to jest trolling jakiejś osoby, która zna się na grach

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

P.S oczywiście mam nadzieję, że nie uznacie tego za reklamę tej strony na FB, bo raczej wątpię żeby ktoś ją lajkował z forumowiczów, chyba, że po to żeby widzieć te zabawne posty na stronie głównej
    • Przez dodo070
      Mam bardzo słabą karte graficzną mianowicie Radeon 3600. Czy gry będą działały szybciej jak wymienie procesor intel core 2 duo z 2.4 ghz na 3.0 ghz ?? Czy będzie widoczna różnica  w płynności gier? W przyszłości mam zamiar kupic troche lepszą kartę graficzną ale narazie ta musi wystarczyc xd
    • Przez IkarosPL
      Hej! Gra zawarta w temacie? Nie słyszeliście o niej? Oj to nie dobrze, bo zapowiada się świetna produkcja 2013 roku!
      Wiosna, rozkwitają pąki kwiatów, termometr wskazuje coraz więcej stopni na słonecznym podwórzu, kto w tak piękną pogodę chciałby siedzieć w domu? A jednak! Fani serii TotalWar: Rome szykują się na dawkę świetnej strategii, która być może nie przyciąga popularnością, ale zapowiada się grą, doskonale zaprojektowaną zarówno pod względem graficznym jak i historii pokazanej tak realistycznie, że będziemy się czuć jak generał, który dowodzi swoją armią w czasie starożytnego Rzymu. Prawdziwe frakcje, zróżnicowane mniejsze niż dotychczas pola walki i niezliczona ilość jednostek powodują, że Będzie to przygoda zabierająca nas w podróż, od której nie będziemy mogli się oderwać . A więc grę jak najbardziej trzeba dołączyć do swojej listy na 2013 rok. Gra ukarze się wiosną i miejmy nadzieje, że będzie taka jak jej tu na słodziłem.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam IkarosPL

Edit: Może troszeczkę źle dobrałem temat, jeśli tak to proszę o jego przeniesienie .

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik