Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie #2 – Angel with a Shotgun

Polecane posty

Zasada "nie może być mikrofonu" jest niezbywalna?

A co jeśli np. ktoś w moim squadzie mówi do mnie (left alt) ?

I jak się ma ta zasada do kolegów z tsa?

Ewentualnie jeśli mógłby ktoś polecić program do nagrywania dzwieku z gry i tylko z gry... ;)

Jakim programem nagrywasz ?

Ja polecam Action (wersja próbna jeżeli w filmach może być znak wodny producenta) to w Action masz możliwość nagrywania dźwięku z gry. Jeżeli chcesz mieć tylko dźwięk z gry to wyłączasz opcje dźwięk wielokanałowy i nagrywaj mikrofon. ;)

W moim przypadku najpierw musiałem odblokować trochę tych zabawek i znaleźć tą która dobrze leży w dłoni... no i mam faworyta, materiały z kilku map i znowu dylemat co wybrać... 

Do osób wysyłających na PW – jeśli chcecie tam wysyłać to następne zadanie wyślijcie w tej samej wiadomości. Miejsce na skrzynce jest ograniczone, a nie chce mi się usuwać. :)

Jeśli interesuje Cię opinia amatora niemającego pojęcia o obróbce grafiki, to powiem, że mi się podoba. W związku z tym pierwszy, nie potrafię powiedzieć nic więcej:p

A jak wam się moja miniaturka podoba? :kappa:

Co do następnych zadań, to wiem że będzie trzeba kogoś zabić małym palcem lewej ręki :kappa:

Co do miniaturki to przyczepiłbym się troszeczkę do kolorystyki - tło gryzie się z pierwszym planem, ale pomysł z kaskiem i to jeszcze w kwiatki - pierwsza klasa!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.