Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie #2 – Angel with a Shotgun

Polecane posty

Przed Wami drugie zadanie! Tym razem Waszym zadaniem będzie zabawa ze strzelbami. Możecie pokazać jakie siejecie zagrożenie trzymając którąś z tych broni niczym anioł pędzący z shotgunem. :)  Mały haczyk: pod ocenę nie biorę filmów nagranych w trybach Squad Deathmatch i Team Deathmatch. Termin wykonania zadania: 10.03.2016r. Filmy podsyłamy w temacie lub na PW.  Nie ma limitu czasowego, ale te 3-4 minuty to optimum.

Do gry dochodzi nam dwóch uczestników. Poza tym osoby, które nie wykonały poprzedniego zadania dostaną jeszcze ode mnie ostatnią szansę i teraz dostaną karę jedynie jednego punktu.

• Śliwa (-1)
  • oceanusadam (+2)
  • Albert221 (-1)
  • Mattie (-1)
  • glebapl (-1)
  • szakal_m (+3)
  • Xylar7 (+1)
  • 24ddebski (-1)
  • BOZZOn (+1)
  • SoldierPL (0)
  • Wackowskii (0)

Przypominam, że zapisy nadal trwają. Jeśli zapiszecie się teraz to udział możecie brać jednak dopiero od następnego zadania. Powodzenia!

Edytowano przez Glock

Zasada "nie może być mikrofonu" jest niezbywalna?

A co jeśli np. ktoś w moim squadzie mówi do mnie (left alt) ?

I jak się ma ta zasada do kolegów z tsa?

Ewentualnie jeśli mógłby ktoś polecić program do nagrywania dzwieku z gry i tylko z gry... ;)

Moim skromnym zdaniem dopuszczając osoby trzecie pomagające w osiągnięciu zadania (np. spotujących nam wrogów) nie jest fer w stosunku do graczy którzy wykonują zadania w pojedynkę a klimat zadania "Angel with a Shotgun" przestaje mieć kompletnie sens.

Nie kwestionuję sensu gry co-operative w BF bo wszyscy wiemy jak się powinno grać, ale myślałem że istota TOP GAME zmusza do zintensyfikowania działań i wykonania ich w myśl "One Man Army"

Moim skromnym zdaniem dopuszczając osoby trzecie pomagające w osiągnięciu zadania (np. spotujących nam wrogów) nie jest fer w stosunku do graczy którzy wykonują zadania w pojedynkę a klimat zadania "Angel with a Shotgun" przestaje mieć kompletnie sens.

Nikt tu nie mówi o jakiejś pomocy "pod zadanie", rzecz polega na tym że zwykle gram ze znajomymi i nawet głupio by mi było to ucinać "bo muszę nagrać zadanie". Poza tym, skoro podałeś przykład spotowania... W mojej opinii gracz który nie używa przycisku Q nie do końca zna mechanikę gry i popełnia błąd nie korzystając z tak wielkiego udogodnienia jakim jest (mini-)mapa. Nawet jeśli mowa o takim "masz tam gościa z lewej" - nie wiem jak Ty, ale nawet gdy gram sam (bez znajomych), staram się komunikować ze składem, nawet jeśli widzę człowieka pierwszy raz. Komunikacja z drużyną to wcale niemało ważny skill.

Edytowano przez Xylar7

Źle mnie zrozumiałeś, nie mam tu namyśli spotowania przyciskiem Q a pomoc w postaci dodatkowych par oczu i uszu typu: "...z lewej ... masz trzech gości na schodach ... zaraz Ci wejdą na plecy" i tak dalej... i tak dalej... Na pewno się zgodzisz, że każda z tego typu informacji na polu walki jest na wagę złota i tak działają FPSy. Gracze pozbawieni tej że komunikacji nie mają szans... w zestawieniu z kimś kto ma takie wsparcie, to tak jakby wystawić klan siedzący na TSie przeciwko randomowym graczom którzy moją do dyspozycji tylko przycisk Q (pomijam VoIP z którego i tak nikt w BF nie korzysta).

Edytowano przez BOZZOn

Widzę, że robisz wiele w kierunku zniechęcenia mnie do wykonania zadań :D Dobrze wiesz, że poza TDM praktycznie nie gram na innych trybach. No ale nic, trzeba będzie się przeprosić z podbojem czy rushem...

Bez sensu, ograniczasz kreatywność. Ale spoko :P 

PS. Czemu nazwy zadań są po angielsku? Mamy przecież nasz piękny język, a na siłę staramy się go zastępować obcymi tworami. 

Źle mnie zrozumiałeś, nie mam tu namyśli spotowania przyciskiem Q a pomoc w postaci dodatkowych par oczu i uszu typu: "...z lewej ... masz trzech gości na schodach ... zaraz Ci wejdą na plecy" i tak dalej... i tak dalej... Na pewno się zgodzisz, że każda z tego typu informacji na polu walki jest na wagę złota i tak działają FPSy. Gracze pozbawieni tej że komunikacji nie mają szans... w zestawieniu z kimś kto ma takie wsparcie, to tak jakby wystawić klan siedzący na TSie przeciwko randomowym graczom którzy moją do dyspozycji tylko przycisk Q (pomijam VoIP z którego i tak nikt w BF nie korzysta).

No i właśnie o tym też wspomniałem. Zawsze korzystam z voipa i często to działa w obie strony. Stwórz skład, powiedz ludziom żeby dołączyli jak chcą trochę teamplaya i nie mów takich rzeczy więcej ;)

@Śliwa, na siłę to tu czuję "łapanie za słówka" :P Znajdz polskie określenie dla supermana, spidermana, ironmana, wreszcie rocketmana ;) To co po polsku dla nas brzmi nienaturalnie to po angielsku może być bardzo spoko. Tak i 'Angel with a Shotgun' brzmi imho lepiej niż 'Anioł ze strzelbą'. ;)

A kto każe wymyślać Glockowi takie nazwy? :D Czy to w polskim języku brakuje nam wyszukanych i jednocześnie zabawnych, śmiesznych, intrygujących słów? No nie sądzę.

Mało ważne. Z mojej strony koniec OT :) 

Śliwa, Ty lepiej zadania rób, a nie mi zwracasz uwagę na tytuły. :P To są nawiązania kulturowe, do utworów, pewnie też coś do filmów będzie czy gier. Może też coś będzie po polsku, kto wie. 

Edytowano przez Glock

Śliwa, Ty lepiej zadania rób, a nie mi zwracasz uwagę na tytuły. :P To są nawiązania kulturowe, do utworów, pewnie też coś do filmów będzie czy gier. Może też coś będzie po polsku, kto wie. 

Dzień świra i zabijamy palnikiem x)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.