Skocz do zawartości
Glock

Wyniki - Grupa BF3/4 zadanie 1 I'm a Rocketman! [Głosowanie użytkowników!]

Top Game – wybór zwycięzcy pierwszego zadania BF3/4  

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kogo film jest najlepszy?

Polecane posty

No i jesteśmy po pierwszej serii zadań. Niestety, frekwencja nie jest zadowalająca i na dziewięciu uczestników dostałem filmy tylko od czterech. Smuci mnie to, tym bardziej, że przecież zadanie było bardzo proste, a osoby, które go nie wykonały nawet nie raczyły napisać do mnie z powodami. Szkoda, że wśród nich jest nawet moderator, którego nie podejrzewałem o takie olanie sprawy. No cóż, dzięki dla tych, którzy wykonali filmy i pamiętajcie by zapraszać znajomych!

szakal_m – bardzo fajny filmik. Zagranie z jeep'em pułapką – rewelacja. Później podszedłeś do czołgu, co wprawdzie nie wymagało nie wiadomo jakiego skilla, no ale jak to się mówi: szczęście sprzyja lepszym. Na koniec kolejny czołg, przy którym bardzo zaskoczyła mnie akcja z zeskoczeniem z mostu by Cię nie zauważył. Dobry pomysł. Następnym razem popracuj troszkę nad stroną techniczną filmu jeśli możesz, bo powiedzmy sobie szczerze – jest brzydki.

oceanusadam – to było dłuuuugie. Bardzo długie. Tak jak stwierdziłem - 3 minuty to taki dobry wynik, a Ty dałeś 8. Obejrzałem całe, bo było dosyć ciekawe, no ale jednak zamiast wybitnych akcji miałeś po prostu dobrą jazdę.. Jako jedyny zdecydowałeś się na czołg, co w ciekawy sposób urozmaica zadanie. Podoba mi się sposób w jaki rozwalasz inne pojazdy. Kilka sekund i wroga nie ma. Troszkę szkoda, że nie wchodziły Ci jednak te strzały w helikoptery, bo wtedy byłby to mocny kandydat do zwycięstwa. Tylko tak oglądam, oglądam, patrzę, a tam przyciski z konsoli. To jest jednak takie pokazanie, że da się dobrze grać na padzie. :D

Xylar7 – nikt Ci nie pisał na czacie, że jesteś nubem czy coś? Nie żebym miał coś przeciwko – sam lubię tak robić, a tutaj na pewno powkurzałeś innych. :D Rzucałeś C4, którymi nabiłeś dosyć dużo zabójstw. Mapa jednak była dosyć ciasna, więc choć akcja była bardzo fajna, to jednak inne bardziej mnie zaciekawiły. Na innej mapie byłby to mocny kandydat do zwycięstwa, ale na tak ciasnej to już takiego wrażenia nie robi.

BOZZOn – niepotrzebnie intro wrzuciłeś, jest słabe. Teoretycznie jednak nie podchodzi pod obróbkę, więc niech będzie. :) Tutaj mamy przykład przyczajonego tygrysa, który tylko czeka na okazję by zaatakować ofiarę. Potrafiłeś poczekać i z zaskoczenia zaatakować pojazd, których w sumie rozwaliłeś całkiem sporo. To było fajne, ciekawie się to oglądało. Potem była trochę nudniejsza akcja, z kampieniem na znacznik

Szkoda, że nikt z Was nie zainteresował się wyrzutniami rakiet, no ale mówi się trudno, może kiedy indziej nadarzy się okazja by to zrobić. No więc zagranie wygrywa szakal_m (+3 punkty). Drugie miejsce to Oceanusadam (+2 punkty), a trzecie to BOZZOn (+1 punkt). Dodatkowy punkt dostanie zwycięzca głosowania na najlepszą akcję, które potrwa tydzień, do 5.03. Tylko nie głosujcie na siebie. :D

Edytowano przez Glock

W swojej grze pieszym technikiem z wyrzutni kładłem nacisk na Sraw-a, pózniej jak go znerfili przestałem w zasadzie grać w tej roli. Na nagranie jakiejś akcji (nigdy dotąd nie nagrywałem, granie na lapku=) ) miałem dwa wolne wieczory więc nie mogłem liczyć na szczęście tylko przemyślaną akcję. Wybrałem C4 i Lockera, bo o ile potrafię biegać wokół drogi na tyłach wroga i niszczyć tam pojazdy o tyle przy braku szczęścia wyjdzie z tego tylko bieganie z przerwami na boom, co mi osobiście nie podchodzi, dlatego też poleciał Locker gdzie akcja praktycznie nie ustaje:)

Zagłosuję na Bozzona bo na tej samej zasadzie nagrałem parę akcji które jednak poszły do "archiwum".

W oczekiwaniu na kolejne zadanie.. (W zasadzie to myślałem że dasz je razem z ogłoszeniem wyników:( )

Oglądając filmik szakala z BF3 od razu rzuca się w oczy znacznie krótszy czas ponownego załadowania C4 w stosunku co do BF4, co miało nie mały wpływ na dynamikę akcji w moim filmiku. Xylar7 - "pokrętne umysły myślą podobnie" - ja z kolei mam materiały z Lockera z C4, ale jak widać finalnie zdecydowałem się na inny filmik, co nie zmienia faktu że masz mój głos :) 

Mimo wszystko gratuluję zwycięzcy i wszystkim pozostałym którzy dotrwali do końca pierwszego etapu.  

Chciałbym wierzyć, że nowi użytkownicy przybywają do Top Game, ale jednak rejestracja kilka godzin temu, 0 postów,oddanie głosu na Ciebie i zniknięcie po minucie od rejestracji to zbyt wiele na przypadek. Głosy użytkowników m_823, grabarz_m i hervandal odrzucone. Nie ładnie. Widzimy, kto na kogo głosuje i nie będziemy tolerować takich zagrywek.

Edytowano przez Glock

Nie. Mają głosować użytkownicy forum na najlepszą pracę, a nie koledzy na prace swoich kolegów. Niech zostaną użytkownikami forum, poudzielają się albo niech zapiszą się do Top Game - wtedy mogą głosować.

Edytowano przez Glock

W regulaminie jest napisane że `Nagroda publiczności, czyli nagroda, którą wybiorą osoby niezwiązane z Top Game.` Niezwiązane z Top Game a tu okazuje się że trzeba zapisać się do Top Game aby oddać głos tak ?

Okej użytkownicy forum nie mają związku z Top Game (ale skoro moi koledzy się zarejstrowali to są chyba już użytkownikami forum prawda ? Rozumiem że to jest trochę nie fair (w tym przypadku) ale tak jest w większości tego rodzaju konkursach-wygrywa ten kto ma większą ilość punktów, łapek itp.) A i tak próbowałem moich kolegów nakłonić na wzięcie udziału w TG ale jak widać nie skutecznie.

Edytowano przez szakal_m

Teoretycznie są, ale dla mnie użytkownikiem jest ktoś, kto się udziela. Takie wbijanie, oddawanie głosu i zapominanie o forum jest chamskie. To nie walka o miejsca w Sejmie, tylko głosowanie na najlepszą pracę. Twoi koledzy na pewno byliby bardzo obiektywni i głosowali zawsze na najlepszą, a nie na Twoją?

Ktoś kto się udziela na forum - definicja osoby, która może głosować.

Edytowano przez Glock

Widzę że zaczyna nam się tu robić kółko wzajemnej adoracji. Jest nas tylko garstka i zamiast skupić się na zabawie i fajnej zdrowej rywalizacji to mamy tu ciągle jakieś ekscesy. Wiem że w ferworze walki czasami lecą wióry ale to nie punkty są tu najważniejsze tylko "wspólna pasja" do BATTLEFIELDa.

Oddałem swój głos na Xylar7, żeby chłopaczyna nie miał zera na koncie chociaż i tak szakal_m jest  moim faworytem jest w tym zadaniu, co pokazuje głosowanie.

PS.Dzięki za oddany głos :D

Edytowano przez oceanusadam

@up 3 głosy na szakala zostały anulowane, jako iż były od użytkowników, którzy tylko raz zawitali na to forum.

Wygrywa Xylar7. Teraz tylko pytanie – czy to ja nie mam dobrego gustu, czy głosowaliście by miał "punkt pocieszenia"? W każdym bądź razie gratulacje, dostajesz punkcik. :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.