Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vex

Mikrofon przy słuchawkach proszę o pomoc

Polecane posty

Vex    2

Mam problem z mikrofonem przy słuchawkach z dnia na dzień przestał działać myślałem że po prostu zepsuł się i chciałem iść na reklamacje ale przed wyjściem sprawdziłem czy przy laptopie też nie działa i ku mojemu zaskoczeniu mikrofon działał....Myślałem że to wina wejścia przy moim komputerze ale nie działa ani z przodu ani z tyłu a wątpię że 2 wejścia się zepsuły jednocześnie..Dodam jeszcze że jak robię test np na skype to słyszę tylko buczenie i co najdziwniejsze dźwięki z słuchawek (przykładowo film z yt). Proszę o pomoc

Mam problem z mikrofonem przy słuchawkach z dnia na dzień przestał działać myślałem że po prostu zepsuł się i chciałem iść na reklamacje ale przed wyjściem sprawdziłem czy przy laptopie też nie działa i ku mojemu zaskoczeniu mikrofon działał....Myślałem że to wina wejścia przy moim komputerze ale nie działa ani z przodu ani z tyłu a wątpię że 2 wejścia się zepsuły jednocześnie..Dodam jeszcze że jak robię test np na skype to słyszę tylko buczenie i co najdziwniejsze dźwięki z słuchawek (przykładowo film z yt). Proszę o pomoc

Jaki system operacyjny? 

Próbowałem zaktualizować sterowniki do karty dźwiękowej ? 

(W menadżerze zadań pozamykaj też wszystkie niepotrzebne programy, które działają w tle.) 

I na koniec zresetuj komputer :) 

Vex    2

Jaki system operacyjny? 

Próbowałem zaktualizować sterowniki do karty dźwiękowej ? 

(W menadżerze zadań pozamykaj też wszystkie niepotrzebne programy, które działają w tle.) 

I na koniec zresetuj komputer :)

Win 8 tak aktualizowałem nic to nie dało nie mam pojęcia w czym jest problem bo mikrofon nie działa tylko w moim komputerze

@edit po wielu działaniach mikrofon zaczął częściowo czyli co 3-ecie słowo przycina....

Edytowano przez Vex

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik