Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Laskowy5411

Który telefon wybrać?

Polecane posty

Kwota przeznaczona na zakup: 400zl
Wymagany system operacyjny:(konkretny/dowolny) Dowolny
Dodatkowe wymogi:(np. Wielkość wyświetlacza, konkretne modele do porównania, firma, Ram, procesor itd) Mam na oku SONY XPERIA SP lub T.

Jeśli telefon ma być do normalnego korzystania (bez jakiś wymagających gier) to ja bym jeszcze zaproponował LG Spirit, ale mimo wszystko SONY XPERIA SP jest mocniejsza

Edytowano przez Androjuspl

Chodzi mi o to, aby nie bylo problemu z wifi, zeby dobrze, plynnie mozna bylo korzystac+aplikacje i muzyka.

Ewentualnie jakies inne propozycje?

Edytowano przez Laskowy5411

Honor Holly działa idealnie przez ponad rok. Polecam czarnego.

Minusem honora jest nakładka, bo jest brzydka ale wystarczy pobrać np Google now launcher i klawiaturę Google.

No i warto poszukać przyszłościowo coś z 2gb RAM bo jednak wszystko żre coraz więcej pamięci.

Edytowano przez Cortep

Za takie pieniadze wszystko bedzie plynnie chodzilo przez pierwszy tydzien. Potem bedziesz zalowal wydanych pieniedzy prawdopodobnie.

Na pewno jest jakis w miare dobry telefon za ta cene. Masz na mysli, aby troche dorzucic? Mimo to polec jakiegos do 400zl :D

@Cortep

Za taka kwote ciezko bedzie znalezc z 2gb ram, bo chcialbym tylko nówke.

Zobacz sobie TUTAJ

Nie znalazlem nic ciekawego, pozatym malo ktory telefon na obecna chwile miesci sie w granicy 400zl ;/

Moze ktos posiadal/posiada telefon do 400zl i chwali go?

A jak z tymi SP/T?

Tak jak mowie do 400 zl szukalbym uzywek. Mam uzywanego samsung galaxy s advance na sprzedaz za 200 zl jesli jestes zainteresowany ;d.

Wiadomo, ze sprzedajacy bedzie pozytywnie nastawiony do uzywek :D , ale wiadomo jak to jest z uzywkami, nie wiadomo jaki dany telefon jest. A jakis nowy mimo to polecilbys? :D samsung, sony, lg?

W takiej cenie celowalbym chyba w cos chinskiego ze strony np banggood.com czy jakos tak. Co prawda idzie 2 tygodnie ale za przesylke nie placisz. Nie chce ci na sile wciasnac uzywki ale nowke za te pieniadze bedzie ciezko

Musisz po prostu szukac do kwoty, ktora mozesz zaplacic a potem obejrzec na kazdy telefon kilka dobrych recenzji. Tak to bedzie ciezko, ja bym celowal w uzywki moze nawet na gwarancji jeszcze jakas znajdziesz, albo chinskie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować