Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkGraphic

Ip board wersja jarock

Polecane posty

Witam!

Czy forum jarockowe jest oparte o wersje 3.4.6? :) 

Pytanie raczej do Adminów lub moderatorów którzy mają dostęp do tego typu informacji :)

Edytowano przez DarkGraphic.pl

Stopka stopką a prawdziwa wersja może być ukryta :)

W takim razie dlaczego forum nie jest aktualizowane?  aktualizacje 3.4.8 & 3.4.9 zawierają ważne łatki w lukach bezpieczeństwa, w obecnej sytuacji gdzie duzo youtuberów jak i stron internetowych jest atakowych przez grupy typu ourmine ostatnio forum Dayz rowniez oparte o ip board i równiez wersja nie byla aktualizowana, oprogramowanie powinno się aktualizować dla bezpieczeństwa danych użytkowników jak i samego forum.

Jesteś za krótko tu i nie wiesz o pewnym fakcie: forum i portal JaRock to dwie zupełnie różne rzeczy. Na forum jest jedynie garstka ludzi (biorąc pod uwagę tylko wszystkich zarejestrowanych), którzy się jakoś udzielają, a osoby mające dostęp do samych plików czy też całego panelu wchodzą maksymalnie raz do roku. Rock tu nie był chyba jakoś od wakacji 2013/początku 2014... Nie da rady. Pisaliśmy gdzie trzeba, mówiliśmy otwarcie. Nic. Cisza, silentium.

Jesteś za krótko tu i nie wiesz o pewnym fakcie: forum i portal JaRock to dwie zupełnie różne rzeczy. Na forum jest jedynie garstka ludzi (biorąc pod uwagę tylko wszystkich zarejestrowanych), którzy się jakoś udzielają, a osoby mające dostęp do samych plików czy też całego panelu wchodzą maksymalnie raz do roku. Rock tu nie był chyba jakoś od wakacji 2013/początku 2014... Nie da rady. Pisaliśmy gdzie trzeba, mówiliśmy otwarcie. Nic. Cisza, silentium.

Spokojnie nie jestem tu od dnia rejestracji :) całą działalność strony i forum śledzę od początku jednak ostatnio gdy sam się zainteresowałem tematem tego oprogramowanie forum zauważyłem ze macie starą wersje :) nie chciałem nic nikomu zarzucać :) jednak trzeba by przycisnąć osoby za to odpowiedzialne żeby ruszyły w końcu tyłek bo zagrożenie jest małe ale aczkolwiek jeśli jakaś grupa będzie się chciała pobawić na pewno to wykorzysta :) wynikiem może być strona nieaktywna przez kilka godzin bo hasła są dobrze chronione, ale lepiej się zabezpieczyć na tego typu sytuacje :) nie wiem dokładnie jak ourmine się włamali na forum Dayz są rożne wersje, ale wynikiem tego forum Dayz na dzień dzisiejszy jest zaktualizowane do wersji x4 :)

Jeśli już ktoś się zabierze za to wszystko to polecam wykupić Protokół SSL żeby rejestracje i logowania były szyfrowane :) koszt to jakieś 100-200zł rocznie czyli nie duzo :)

Pozdrawiam :)

[...] jednak trzeba by przycisnąć osoby za to odpowiedzialne żeby ruszyły w końcu tyłek bo zagrożenie jest małe ale aczkolwiek jeśli jakaś grupa będzie się chciała pobawić na pewno to wykorzysta :) wynikiem może być strona nieaktywna przez kilka godzin bo hasła są dobrze chronione, ale lepiej się zabezpieczyć na tego typu sytuacje [...]

Zawsze śmieszy mnie jak "nowe" osoby przychodzą na forum i piszą takie coś :D

Co do nieaktywnej strony przez kilka h, to miesiąc temu dzień w dzień w nocy forum po prostu nie działało, aż potem przez ~tydzień o godzinie 3-4:00 wbijałem na forum i pisałem coś w stylu "spoko, forum żyje". Oczywiście to nie jedyne przypadki niedziałania forum, ale po prostu serwer to gówno i nie wytrzymuje fali migrantów na serwis.

Zawsze śmieszy mnie jak "nowe" osoby przychodzą na forum i piszą takie coś :D

To niech cie nie śmieszy bo tu nie ma nic zabawnego :P

Edytowano przez DarkGraphic.pl

Fuzzikowi chodzi o to, że praktycznie odkąd te forum istnieje, próbujemy przycisnąć "górę" - z marnym skutkiem. Kilka osób chyba rok walczyło o to, żeby w ogóle łaskawie wprowadzili shoutboxa...

Szkoda naprawdę ze tak jest, aktualizacje aktualizacjami ale jest mnóstwo aplikacji i modyfikacji do ip board które sprawiają ze forum staje się ciekawsze i lepsze, przejrzałem większość i gdyby tak kupić kilka z nich tutaj na forum to naprawdę dużo by zmieniło :) między innymi donacje, aplikacja która dodaje widget dzięki któremu użytkownicy mogą wpłacać donacje poprzez PayPal na rozwój forum, za takie pieniądze można by organizować konkursy na gry dla wszystkich oraz kupować inne modyfikacje by forum dla wszystkich było bardziej przyjazne :) forum jarocka to duży potencjał tyko go zaniedbują ci z góry właśnie :) smutne.

Tematów była masa. Proszę uściślić swoje rozmowy i pisać na temat modyfikacji forum, a nie na temat tego, jaką mamy Administrację. Jeżeli chcecie dyskutować, stwórzcie do tego nowy wątek w dziale: propozycje. :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik