Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BeQGamePlay

Jaka karta graficzna?

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad kupnem karty graficznej. Na internecie wypatrzyłem już 3 modele ale nie moge sie zdecydować jaki : gtx650 ti 2gb, hd6970, hd6950. Karta głownie ma służyć do gier

Budżet okolo 300-400 zł. Reszta sprzetu 4 gb ram, core 2 duo e7500 ale zmieniam na core 2 quad q6600 lub 9300, zasilacz seasonic ss-401ht active pfc f3 400W

Mógłbyś jeszcze podać model płyty głównej? Może się zdarzyć tak, że będzie się dało wykonać moda, którego sam posiadam. Chodzi o to, że pod LGA 775 można wsadzić znacznie tańszego Xeona dedykowanego na LGA 771. Często jest to nawet 200 zł różnicy w procesorach. To jedne z niewielu Xeonów, które posiadają potencjał OC. Nawet jednego klocka do góry można wejść, a przy właśnie Xeonie tego typu nawet 100 MHz więcej jest odczuwalne w ogólnej pracy zestawu. Ale to jak chcesz. Co do grafy, to muszę sobie poszukać na necie jak aktualnie stoją karty, które mi przychodzą do głowy. Potem coś napiszę.

Czemu nie weźmiesz jakiegoś radeona z serii 7000? Taki HD7870 jak ma Solider byłby całkiem spoko. Będziesz miał wsparcie dla DX12, a do tego za fajną cenę można niezłe używki wyrwać. No i twój procek na niewiele więcej stać i będzie blokował ci GPU. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik