Skocz do zawartości
Kubox

Jaką macie myszkę?

Polecane posty

Witam,

interesuje mnie jaką używacie mysz. Chciałem poznać jakie firmy są dobre i co polecacie.

Jeżeli możecie wstawicie zdjęcie. Napiszcie czy się Wam podoba i jakie ma funkcje.

Moja to: KUDOS RS Gaming Mouse

sl-6398-rd_rgb_001.jpg

Jestem z niej bardzo zadowolony. Ma funkcję dostosowywania sobie czułości jak i inne bajery przydatne w grach. Możemy zmieniać kolor podświetlenia, ciężar i inne bajery. Na razie nie zamieniłbym jej na nic innego.

Jakiej Wy używacie?

microsoft-e3_back.jpg

intellimouse explorer 3.0

Nie potrzebuje jakiejś myszki, która ma 132512312321451231231231231231251323 przycisków, z których i tak przyda mi się lpm, ppm, kółko i 2 dodatkowe. Resztę mam na klawiaturze.

jakaś biała optyczna biurowa NTTsystem. Wyszedłem z założenia że grac po prostu trzeba umieć/ wypracować sobie to, żadna myszka skilla nam nie doda, byle się wygodnie użytkowało :)

Ja ogólnie korzystam z takiej, po jakimś roku użytkowania zepsuł się przewód od strony myszki po kilku operacjach wraca do życia i korzystam już 2 rok, ogólnie to przywiązałem się do niej ;)

914399_BB_00_FB.EPS_1000.jpg

jakaś biała optyczna biurowa NTTsystem. Wyszedłem z założenia że grac po prostu trzeba umieć/ wypracować sobie to, żadna myszka skilla nam nie doda, byle się wygodnie użytkowało :)

Daj jakiemuś kozakowi np. w BF3, myszkę gamingową wyciśnie wynik 20-5, a z taką z Media Markt góra 12-7. Mysz jest ważna, dobre ślizgacze, pewność w trzymaniu itd.

Daj jakiemuś kozakowi np. w BF3, myszkę gamingową wyciśnie wynik 20-5, a z taką z Media Markt góra 12-7. Mysz jest ważna, dobre ślizgacze, pewność w trzymaniu itd.

Padłem. 

W takim razie powinni robić myszki i na pudełku pisać jakie będą nasze osiągnięcia w grze. Im droższa, tym większy wynik k/d. 

Osobiście mam myszkę A4Tech'a X7 i mam lepsze wyniki niż z typowo "gammingową" za 300zł.

Brednia... jak ktoś jest przyzwyczajony do luksusu to dobrze gra na luksusowym sprzęcie...
A jeżeli nie ma co się lubi to się lubi co się ma i musi to w 100% wystarczać, po za tym weź pod uwagę wiele innych czynników jak np: Skill, ustawienia graficzne, dźwiękowe, podkładka pod mysz, klawiatura, czynniki zewnętrzne czy samopoczucie. Zapamiętaj, że myszka sama za Ciebie nie zagra ;p

A ja mam Media-tech Viper, stosunkowo tania, fajny wygląd, i jeden dodatkowy przycisk, ale jakże ważny, gdyż do zmiany w czasie rzeczywistym rozdzielczości pracy myszy (800/1200/1600 CPI)

MT1101_jpg_640x480_q85.jpeg

Dobrze sprawdza się w BF

Steelseries Xai + Steelseries QcK . Mysz jest na zdjęciu wyżej. Imo najlepsza mysz do 500 zł, powyżej wiadomo że są już potwory. Mam ten zestaw już ponad rok, z myszką nic nie dzieje, ślizgacza prawie jak nowe. Podkładkę raz na miesiąc umyć mydłem i miód .

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik