Skocz do zawartości
Remiqo

Prezentacja Waszych live streamow

Polecane posty

\Hej ! Mam na imię Natalka, mieszkam w Polsce i mam 18 lat.Gram głównie w CS:GO, ale przewiduję również inne gry.Jeśli mój kanał przypadł Ci do gustu nie zapomnij zostawić follow'a ^^ 

Na moim kanale znajdziecie rózne wydarzenia typu gierki z widzami badz giveaway :D zaparaszam serdecznie wszsytkich 

streamuje codziennie okolo 21 , mam nadzieje ze wraz z rozwojem twitcha beda pojawialy sie inne rozne gry :D

twitch.tv/noonymoon

Witam człowieki!

Jestem sobie takim początkującym streamerem imieniem Marek.

19 wiosen na karku.

Co do gier w jakie gram : hearthstone, The Binging of Isaac jakieś, GTA SA. Zależy od humoru.

Jaki jestem (bo to jest w końcu najważniejsze na streamach!):

Gadatliwy, interesuję się tatuażami, piercingiem, koszykówką, anime (i całą subkulturą z tym związaną), grami (o dziwo bardziej subkulturą niż samymi produktami), filmami ... no mógłbym rozmawiać godzinami sam ze sobą na te tematy!

Streamuję wieczorami średnio od niedzieli/poniedziałku do czwartku.

Wszystko jest w fazie próbowania, ulepszania, dopracowywania i właśnie dlatego potrzebuję was!

Mam nadzieję, że ktoś chętnie poudziela się na chatcie!

Miłego wieczoru życzę! (mam nadzieje że z moim streamem na ekranie) :3

http://www.hitbox.tv/marczanowski

Cześć wszystkim

Mam na imię Adrian (25l.) i od niedawna zacząłem streamować na Twitch i Hitbox. Najczęściej gram razem z moim przyjacielem w Counter-strike ( słabo idzie, ale to tylko zabawa, nie ? :D). Gramy też NFS Most Wanted, więc jeśli lubicie szybkie bryki, bądź ratować świat przed terrorystami, wpadajcie na jeden z moich kanałów. Streamuje ostatnio w godzinach wieczornych, a dokładniejsze informacje znajdziecie na moim Fanpage'u (http://www.facebook.com/rejdyss).

Znajdziesz mnie:

www.twitch.tv/rejdys

lub

www.hitbox.tv/rejdys

Edytowano przez rejdys

Witajcie  :D od niedawna zajmuję się twitchem  :D znaczy się streamuje z gier takich jak BF4 lol czy tak że CS Go co prawda od niedawna znaczy od około półtorej miesiąca udało mi się w tym czasie nabić 637 wyświetleń i 35 osób lubiących ten kanał nie używałem żadnych dodatkowych kont ani nie prosiłem rodziców  :D ale samemu udało mi się tego dokonać chociaż zazwyczaj wygląda to tak że nikogo nie ma na tym kanale ale staram się działać cały czas  :D tyle ile mogę tyle z siebie daję nawet dla tej jednej osoby  :D mam zamiar do tych gier dołożyć parę horrorów a także z czasem jakieś premiery do tego będzie też kanał na yt gdy dam radę wszystko pogodzić i gdy uzyskam potrzebną mi wiedzę i doświadczenie do tworzenia bawiących i zajmujących nudę materiałów  :D mam nadzieję że ktoś mnie zauważy i poda mi pomocną dłoń bo grunt to łączyć ludzi i być pozytywnie epickim  :D mam nadzieję że moje marzenia spełnią się  :) proszę o pomoc i dziękuję  :) z góry :)zapraszamhttp://www.twitch.tv/xbukajx 

Witam was, Ja jestem QasisS i serdecznie was zapraszam na mój kanał

Streamuje już od kilku miesięcy głownie starsze produkcje, lecz nowsze zawsze się załapia.

Można porozmawiać ze mną poprzez chat na różne tematy, czy to zainteresowania, sport itp. itd. podczas grania.

Staram się regularnie prowadzić stream 2-3 razy w tygodniu lub nawet i więcej razy w zależności od sytuacji, często gram razem z widzami.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam http://www.hitbox.tv/QasisS.

Edytowano przez QasisS

Również skorzystam z tej opcji :) 
A więc witam wszystkich bardzo serdecznie :) Od nie dawna rozpocząłem swoją przygodę zarówno z twitchem jak i z Youtubem :) NA moim kanale głównie grywam w Counter-a. Nie jestem "PRO" playerem, gram raczej 4fun:) Głównie chodzi o dobrą zabawę :)Stremuję głównie całe dnie ;) od rana dow ieczora :) Lecz od 1 Kwietnia będę mógł stremować tylko wieczorami (praca) Więc jeżeli chcesz się pośmiać, pożartować czy po prostu pogadać to zapraszam :) 

www.twitch.tv/instynkt1810

Edytowano przez instynkt1810

Siemka, jestem początkującym streamerem, a do tego całkiem młodym, bo mam jedynie 16 lat. Mimo to mam nadzieję, że nikogo to nie zniechęci i że wpadniecie choć na chwilę na live'a. Ogrywam takie tytuły jak H1Z1, LoL czy Europa Universalis IV, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście nie jestem mistrzem w żadną z tych gier, ale może swoją osobą jakoś zatrzymam was na streamie. :)

http://www.hitbox.tv/Karlikovsky

Siemanko,

motyw przewodni na moim kanale to zagrywka w ekipie w różne tytuły zapewniające moc wrażeń z samej gry jak i tło do różnych luźnych pogawędek.

Ponadto zajmuję się SimRacingiem - komentuję wyścigi dla simrace.pl oraz dla ligi VRL. Sam trenuję jazdę w symulatorach samochodów wyścigowych.

Wszystkie wyścigi komentowane przeze mnie są streamowane na żywo - dwa wyścigi w tygodniu.

Znanny jestem z tego, że kompletnie nie umiem grać i jestem "Najgorszym graczem na ziemi".

Wcześniej stremowałem na Twich'u jak i na Hitbox'ie ale zdecydowałem się na dzień dzisiejszy używać do tego celu mojego kanału YouTube gdzie prowadzę w/w stream'y oraz luźne zagrywki z ziomeczkami z ekipy.

Zapraszam do zapoznania się z moim kanałem: https://www.youtube.com/channel/UCVAuSZvUyggfHLWU_njfWxA

Hejka!

Coś o sobie: Jestem Michał, znany jako Micek. Mam 21 lat i mieszkam w Poznaniu. Przygodę ze streamem zacząłem w tym tygodniu, po zakupie nowego kompa. Streamuję dla przyjemności, bo lubię to robić. Gram w różne gry, od strzelanek po wyścigi. W ostatnim czasie głównie zobaczycie u mnie CS: GO, PAYDAY 2 oraz Tom Clancy's The Division. W przyszłości pewnie nowe tytuły, ale pewnie coś ze starszych gierek też się znajdzie :)

Kiedy streamuje? Codziennie, głównie w godzinach popołudniowych/wieczornych. Zależy na którą idę do pracy (pracuję na 3 zmiany). 

Link do twitcha(live): https://www.twitch.tv/mice_q/

Siemka wszystkim!

Coś o sobie: Jestem Igor, mam 14 lat i przygodę z Twitchem zacząłem w tym tygodniu. Mam nadzieję,że mój wiek was nie zniechęci i wpadniecie obejrzeć moją grę. Na moim streamie prezentuje rozgrywkę tylko z PC. Gram w różne gatunki gier od RPGów do FPSów. Jeżeli stream ci się podoba nie zapomnij dać followa.  ;) 

Kiedy streamuje? Zazwyczaj codziennie, w godzinach wieczornych. 

Link do twitcha(live): https://www.twitch.tv/aigorbiceps

Coś o sobie: Maniak gier to chyba podstawa:) Głowny tytuł którego katuje to CS. 

Na streamie pojawiają sią również ciekawe nowości z fpsów i total wary które uwielbiam . Jaki jestem? Czasem nerwus :) . Prawie jak PRO a czasem jak BOT.  Zapraszam do mnie na kanał  bo jaki jestem to najlepiej jak każdy z was sprawdzi !

Adres: www.twitch.tv/mateus_tv

Gogdzin: 19-24 i czasem ile sił starczy 

Nazwa kanału Twitch : Makowiecki

Tematyka kanału kanału: Strimy zazwyczaj z kolegami, od Hearthstone, poprzez H1Z1, CS-a i inne różne różniste ;)

O kanale: Cześć, jestem Maciek, mam 27 lat, żonę i 2 koty. W wolnym czasie strimuje sobie na twitchu :) Od poniedziałku do piątku od 19:30 do +/- 23:00. Czasem również w weekendy, o czym informuje na facebooku :)

Na streamie zawsze chętnie rozmawiam z czatem. Wpadnij na najbliższy live, posłuchaj dobrej muzyki, spędź miło czas razem z nami :) pozdrawiam :)

Link do kanału: www.twitch.tv/makowiecki

Cześć!

Kim jestem? Mam na imię Bartosz, a w internecie ukrywam się pod nickiem Pinecha! :D Chciałbym serdecznie zaprosić was na mój kanał na twitchu - https://www.twitch.tv/pinecha08

W co pykam? Na ten czas mam dość słaby internet przez co muszę streamować gry, które nie obciążą mi go aż tak bardzo.  Aktualnie gram w Hearthstone, ale szukam nowych tytułów! 

Czemu mam Cię odwiedzić? Chce odnaleźć się w nowej sytuacji i spróbować czegoś nowego. Będę dążył do rozwinięcia mojego kanału i łatwo się nie poddam. 

Kiedy stream? Zachęcam do obserwowania aby nie ominąć żadnego streama! Odpalam się w różnych porach dnia i nocy :)

Więc co? Do zobaczenie na twitchu! :D

Napisano (edytowany)

Witam

Mam na imię Krzysztof (22l.) i od niedawna zacząłem streamować na Twitch. Gram w League of Legends na Topie i staram się wbic challa na Wescie ( na eascie już był )  Streamuje w godzinach wieczornych, a dokładniejsze informacje znajdziecie na moim Fanpage'u (https://www.facebook.com/Odek.LoL).

Tutaj Streamkuje :

https://www.twitch.tv/odeku

Edytowano przez OdekU2312HM

Napisano (edytowany)

Witajcie,

Postanowiłem zacząć swoją "przygodę" ze streamowaniem. Głównie zajmuję się graniem w h1z1 i cs:go gdzie do wakacji próbuję wbić globala  :lol: Streamy mogą się pojawiać w różnych dniach i porach dlatego zachęcam do zostawienia follow'a. Dzisiaj od 22:00 skupimy się na graniu w h1z1 KoTK, zainteresowanych ciepło zapraszam  ;)

http://www.twitch.tv/myncim

Edytowano przez Myncim

Cześć!

Tak to ja Robert! Tak nikt mnie nie zna! Ale za niedługo wszyscy mnie już znać będą! A dlaczego?
Dlatego,że streamuje od niedawna i nie wszyscy jeszcze mnie odwiedzili i zobaczyli jaka atmosfera u mnie panuje.

Myślisz,że zmyślam? To zapraszam Codziennie około godziny 20:00 i zobaczysz,ze miałem rację ;)

https://www.twitch.tv/ro8ieu

Hej!

Jestem Szymon, nick który używam to Hoffiash, lecz wołają na mnie Hoff/Hoffi. Właśnie zaczynam zabawę z streamowaniem, zawsze chciałem to robić, lecz internet mi na to nie pozwalał, teraz gdy posiadam już dobry internet i sporo wolnego czasu ruszam z tematem. Planuje głównie streamować dla zabawy jako hobby, będę streamował League of Legends (rankedy, aramy, normale z widzami) oraz World of Warcraft (głównie raidy mojej gildii). Przy większej ilości widzów planuje przynajmniej raz w miesiącu robić giveawaye: dla graczy w LoLa gifty w postaci skinów, a dla graczy WoWa czas gry, mounty, companiony. Streamy będą od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych 17/18~, a w weekendy na ile czas pozwoli :) Zapraszam wszystkich serdecznie i mam nadzieje, że ze mną zostaniecie!

https://www.twitch.tv/hoffiash

Jesteśmy trójką znajomych (efriends fo' life) którzy grają razem od paru dobrych lat. Na streamie wieje głównie czarnym humorem i sarkazmami, co oczywiście nas wyróżnia wśród innych, szarych i smutnych streamerów. Ze względu na wakacje stream jest odpalany raczej codziennie i trwa przez całe dnie. Takiej dawki śmiechu nigdzie indziej nie doświadczycie, a zarazem poduczycie się gry w LoLa (i nie tylko). Diamentowe chłopaki podbijają świat i zbierają fanbase - gry z widzami również przewidywane. Oczywiście dopiero zaczynamy naszą 'podróż' ze streamowaniem, więc wszelkie hinty i tipy z radością zostaną przyjęte. Gramy dosłownie we wszystko co podejdzie, także rutyna nie wchodzi w gre. Drogi widzu, jeżeli dotarłeś aż tutaj, albo po prostu stwierdziłeś, że ten tekst to zwykła reklama, a chcesz obejrzeć dobrego streama - zapraszam pod niżej wymieniony link - WIDZIMY SIĘ NA STREAMIE! 5!

Wszelkie informacje na temat naszych przystojnych streamerów dostępne już na streamie!

... z poważaniem Huljo, Bins i Krzysiek!

https://www.twitch.tv/elhuljo

Edytowano przez elhuljo

Cze.
Po 1wsze nie gram tylko w lol'a dobra ? (nie było opcji: we wszystko :D)
Jestem Łukasz aka człowiek który zaliczy "deda" w najbardziej niespodziewanym miejscu.
Mam 17,5 i sporo wiem o technikaliach i tym podobnych.
Zazwyczaj jestem spokojny do czasu :D
Jak wspomniałem wcześniej, gram we wszystko po "Mario Bros." (Te z pegasusów), DarkSoulsy czy Ligi Raków.
Lubię być samotnym wilkiem, lecz czasami znajdę jakąś watahę.
Myk ofensywny link do "hitboxaja": http://www.hitbox.tv/Avangor
A i szukam ludzi do watahy, jeśli jesteś "sztrimerem" który takowej szuka to zapraszam na Curse (w opisie strumyka), jakoś się dogadamy (Jakimś cyrografikiem ;D).

Witam serdecznie!

Coś o sobie: Mam na imię Michał i mam 27 lat. Streamuję od ponad roku z  przerwami. Na moim streamie zazwyczaj gram z ekipą oraz z widzami. Na streamie staram się utrzymać luźną atmosferę, ale czasem zdarza się, że nerwy puszczają i staję się strasznie toxic graczem :)

W jakie gry gram? League of Legends (wróciłem po ponad rocznej przerwie, więc staram się pojąć tę grę od nowa), CS:GO, Fifa 16, H1Z1: King of the kill. Oprócz tego zdarza się zgarać w coś "niestandardowego".

Kiedy streamuje? Obecnie pon-pt 19:30-23:00. Planuję rozszerzyć ilość godzin i dni :)

Link do twitcha(live): https://www.twitch.tv/kajzerowy

Zachęcam do follołowania i widzimy się na streamie. Pozdrawiam

Dzień dobry, cześć  :)

Coś o sobie: Tak więc  nazywam się Forysiak Kamil, mam 26 lat/ w internetach spotkacie mnie pod nickiem Forys/Forysiao. Mieszkam w Łodzi, gdzie wbrew pozorom nie jest tak źle :) prócz streamowania profesjonalnie zajmuję się sztukami walki, więc aspektów sportowych nam nie zabraknie. Co do samego strumyka, będziecie mogli na nim zobaczyć głównie CS-a ponieważ gram w niego od wersji 1.5, oczywiście będą  zapychacze albo raczej gry  w których będę ośmieszał swoje umiejętności (albo ich zupełny brak) typu Liga legend. 

Na streamach będę starał się pokazać jak grać na dość dobrym poziomie ze snajperki z tego tytułu że obecnie czynnie gram w drużynie cs-a, więc  na streamach zobaczycie czy to trening indywidualny czy też drużynowy (jak powinno to mniej więcej wyglądać).

Obecna ranga: Global Elite

Godzin w grze: 2933h

Tak więc jeżeli  jesteś młodym/starym graczem który chce stworzyć swoją drużynę, chce podciągnąć swój poziom gry, bądź też po prostu zagrać i dobrze się bawić  zapraszam B)

Kiedy streamujesz?: Od poniedziałku do czwartku od godziny 19 do nocy, weekendy na razie różnie choć w raz z rozwojem kanału będę to stabilizował.

Link do mojego twicha: https://www.twitch.tv/forysiao

** Z uwagi na to że dopiero zaczynam streamować, chętnie przyjmę każde uwagi/poprawki czy to z natury technicznej czy jakościowej, więc jeżeli tylko coś zauważysz pisz a na pewno twój wkład w kanał zostanie zauważony i doceniony.

Siemka

Coś o sobie: Jestem Tomek "Otwa" mam 17 lat mieszkam w paniówkach koło gliwic woj. śląskie i na codzień trenuje sztuki walki

Coś o streamie: na streamie będe grac przeważnie soloq w League Of Legends oraz z kumplami w Counter Strike GO

Kiedy streamujesz?: stremauje póki co codzień bo są wakacje zaczynam około 10

Link do Twitcha: https://www.twitch.tv/otwus

Edytowano przez Otwa

Staram się być osobą kreatywną, ale zarówno zostać sobą.. :) Prowadzę od kilku dni strumyk pod nazwą Trzcinkowy, a wywodzi się to od mojego nazwiska Trzciński! Dokładniej Mateusz Trzciński.

Od dziecka jestem perkusistą, ale nie tylko nią żyje! Trenuje sporty sylwetkowe, jestem uzależniony od sportu od najmniejszego grałem w piłkę nożną, troszeczkę później pojawiła się muzyka na którym punkcie oszalałem i do dziś szaleje i przechodząc do sedna. GRY! pięknie zabijanie czasu.. ale...ale... do pewnego czasu z moim przyjacielem co raz bardziej wdrążaliśmy się w temat counter-strike! Oglądanie stremerów, pro-gamerów itp. Każdego marzenie jest zostać jednym z nich, siedzieć przed komputerem, rozmawianie ze znajomymi i widzowie, którzy w Tobie coś widzą i podziwiają. I z tego że kocham wyzwania, kocham rywalizacje zacząłem walczyć... No i pojawił się problem słaby internet, komputer, ale łatwo się nie poddałem z pomocą rodziców i własnych chęci po upływie czasu mam, mam komputer który pozwala mi na stremowanie na poziomie, została kwestia internetu i teraz odbiegając od tematu. Mieszkam w okolicach Łodzi w totalnej dziurze. Szukałem wszędzie, dosłownie wszędzie i niestety. Po upływie 2-3 lat dostałem, dostałem internet! I CO TERAZ? Poradniki, zacząłem czytać poradniki "ustawienia obs", "jak zrobić baner?" itd. dalej się uczę, jestem totalnym żółto-dziobem, no ale mniejsza. Pojawia się najtrudniejszy problem, a więc gdzie są widzowie?!! I tu aktualnie chciałem się zareklamować, bo! jeżeli z tyloma problemami sobie poradziłem to i teraz też sobie poradzę, wierze że jestem warty uwagi, więc z całego serca chciałbym was zaprosić na mojego strumyka tam dowiecie się więcej o mnie i miło spędzimy czas, więc do dzieła: 

:D WWW.TWITCH.TV/TRZICNKOWY1  :D 

:D WWW.FACEBOOK.COM/TRZCINKOWYSTREAM :D 

:wub: JAK KAŻDY PISZE TO JA TEŻ!  :wub: 

MOJE PODZESPOŁY:

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)
Procesor Intel CORE i5-4460, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54460)
Karta graficzna MSI GeForce GTX 960 GAMING 2GB GDDR5 (128 bit) HDMI, DVI-I, 3x DP (GTX 960 GAMING 2G)

Dysk SSD Transcend SSD370 128GB SATA3 (TS128GSSD370S)
Obudowa Aerocool VS-3 Advance (AEROPGSVS-3ADV)
Pamięć GoodRam Play 4GB 1600MHz DDR3 CL9 (GY1600D364L9S/4G)

No to słuchajcie na youtube siedzę troszkę (aż 24 suby) i przeżuciłem się na streamy. Zależy mi głównie na kontakcie z chatem, pogadać, pośmiać się. Co prawda jestem tylko gimbusem ale myślę że kogoś przyciągnę.

Streamy raczej będą nieregularne, zapowiadane na FB. Dzisiaj (poniedziałek) stream o 18-19 więc zapraszam.

Tutaj macie linki:

Twitch: twitch.tv/dalaszek

FB: facebook.com/dalaszekstream

Do zobaczenia na live!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik