Skocz do zawartości
Remiqo

Prezentacja Waszych live streamow

Polecane posty

Uszanowanko!

Jestem Marcin, przeżyłem 25 wiosen i nabijam miliardy godziny w każdy możliwy multiplayerowy FPS, który chodź trochę  przypomina mi czasy takich gier jak ET, Quake, czy stare mody ala Team Fortress czy Urban Terror. Jeżeli taka gra się znajdzie to na pewno ujrzy ona miejsce na moim dysku twardym. Oprócz tego jak każdy zawieszę oko na dłużej na innych grach, omijam z daleka gry single player bo nie umiem już w nie grać :<

wow takie gierki (aktualnie) :

- Dirty Bomb

- Heroes of The Storm

- Daj boże w niedalekiej przyszłości Overwatch

- Reflex

- Toxic 

online bardzo, wow :

Poniedziałek - Czwartek od 18 do późnych godzin nocnych

Soboty, Niedziele w zależności od czasu

taki kanał wow :

http://www.twitch.tv/notcl3ver

doge is love, doge is life

Witaaaaaaam!

O mnie: 

Mam na imię Dawid i strimuję od niedawna. Na co dzień tańczę bboying, studiuję Badanie i projektowanie gier w Bydgoszczy, oglądam zapalczywie anime i jestem redaktorem na portalu fantastycznym Valkiria.net. Zawsze byłem zapalonym graczem i stwierdziłem, że czemu nie wyjść z tym do ludzi kiedy sam mam mnóstwo śmiechu z moimi znajomymi! Jestem wielkim fanem gier survivalowych, w które to zawsze gram ze swoją klimatyczna, lubującą grać RP i dobrze się bawiącą ekipą! Zawsze rozmawiam z widzami i komentuje w grze. Trudno się u mnie zanudzić. Oprócz tego gram półprofesjonalnie w CS:GO w polskiej drużynie. Mam zamiar też strimować różne klasyki gier, najnowsze produkcje, MMO, moby i inne gry. Po prostu uwielbiam za dużo gier... 

Co streamuje: 

Obecnie najczęściej strumykuję H1Z1, aczkolwiek mam masę gier w które gram:

CS:GO(czasem),

The Forest,

DayZ,

Arma 3,

Chivalry,

Ark: Survival Evolved,

HOTS

Nosgoth

i kilka innych! 

Kiedy streamuje: 

W wakacje strimuję codziennie od około 12:00, chyba, że miałem ciężki poprzedni wieczór :D Wtedy strimuję tylko wieczorem. Czasem nie mogę strimować w godzinach wieczornych, gdyż gram jakieś turnieje albo mam trening z drużyną, dlatego różnie to wygląda ale o wszystkim informuje na bieżąco! W roku akademickim mam zamiar strumykować, w dni w które będę miał wolne(info coming soon...!)

LINKI:

Edytowano przez LunaticDave

Siemka :)

Nazywam się Patryk mam 18lat i mieszkam w Gdyni. Od niedawna zacząłem swoją przygodę ze streamami, cały czas próbuję coś w nich zmieniać/ulepszać.

Niestety, nie mam zbyt dużej biblioteki gier, ponieważ swój pierwszy dobry komputer kupiłem kilka dni temu. (całe życie na laptopie)

W jakie gry aktualnie gram na streamie :

-Dirty Bomb

- league of legends

- cs:go

-Rust

- Na dniach prawdopodobnie będą streamy z bety tom clancy’s rainbow six siege

Oczywiście to nie wszystko, z czasem moja biblioteka będzie się powiększać. Mam plany streamować z moimi znajomymi survivale które uwielbiam (dayZ, h1z1 i inne !) 

Znajda się również gry Singiel Player. Ostatnio na streamie skończyłem grać w Wolfensteina The New Order więc możliwe że znajdzie się również Wolfenstein the old blood.

Kiedy streamuje ?

Przez resztkę tych wakacji staram się robić to jak najczęściej, a w roku szkolnym jeszcze nie wiadomo jak to będzie ponieważ nie znam planu.

Zapraszam do śledzenia kanału, mam nadzieję że wspólnie będziemy się świetnie bawić. 

Link : http://www.twitch.tv/lelciotv

O mnie!

Cześć. Jestem Paweł. Mam 18 lat i mieszkam w Poznaniu i na ogół ćwiczę kolarstwo w klubie.. Niedawno zacząłem swoją przygodę z streamowaniem! Głównie zajmuję się streamem Counter Strika lecz inne gry też się zdarzają typu. League of Legends lub DOTA 2. Solidny komputer złożyłem dopiero kilka tygodniu temu który mi pozwala na płynne streamowanie.

Kiedy streamuje?

Staram się robić to najczęściej kiedy tylko mogę. Wykorzystuję na to swój wolny czas. Przeważnie popołudniami.

LINK: http://www.twitch.tv/votiusgamer

Edytowano przez Votius

Dlaczego by nie skorzystać jak jest możliwość ;)

Witam mam na Imię Daniel i wraz z moim kolegą Tomkiem prowadzimy mały kameralny kanał na hitboxie. Na ogół gramy w cs'a ale często pojawiają się tez inne nie wymagające od komputera zbyt dużo gierki. Streamy są zazwyczaj koło godziny 18:30 - 19:00 do bliżej nieokreślonej godziny. Jeśli ktos jest zainteresowany to zapraszam, napewno będziesz świetnie się u nas bawić! ;)

Hitbox.tv/xRoyalGaming

Facebook.com/RoyalxGaming

Pozdrawiam Nikson. ;)

Edytowano przez Nikson

Cześć wszystkim :)

Nazywam się Przemek mam 18 lat i streaming zacząłem od niedawna.  :D  Lubię rozmawiać z ludźmi i nawiązywać kontakty, nie ukrywam, że jestem osobą porywczą. Obecnie jeszcze się uczę w technikum elektronicznym na profilu teleinformatycznym. :P Przechodząc do rzeczy... na streamie będzie można u mnie zobaczyć: cs'a z ekipą/solo, Diablo, Hots'a, pewnie w POE też pogramy, nowe produkcje, jeżeli będę w stanie uciągnąć je na zadowalającym poziomie zarówno pojawią się na moim kanale :) Stremuję w wolnych chwilach... zazwyczaj w weekendy, ze względu na treningi i szkołę, nie mam za dużo czasu ale zawsze jest szansa, że jednak coś się pojawi nawet i w tygodniu. :) 

WBIJAJCIE DO MNIE OD 20 ! 

Link do kanału: http://www.twitch.tv/nosttx

RQu    1

Witajcie! 

Ja jestem JayDee mam lat 21 i zapraszam was na mój kanał Twitch na którym pogramy w gry nowsze i starsze jednym słowem różnorakie. Gram w gry multiplayer jak na razie ale z czasem mam zamiar też pograć w coś solo. Lubie rozmawiać z ludźmi dlatego w moim odczuciu na streamie najważniejszy jest kontakt z widzem dlatego też zawsze będę starał się rozmawiać z oglądającymi mnie widzami. Do wszystkiego co robię podchodzę z zapałem i staram się robić to najlepiej jak tylko umiem. Z wielką chęcią porozmawiam na każdy temat jaki zostanie narzucony na czacie. Zapraszam do sprawdzenia samodzielnie mojego kanału oraz samego streama aby się przekonać ^^

Streamy odbywają się w:

Weekendy w godzinach popołudniowych od 16-17 do wyczerpania baterii

W tygodniu również ale nie ma bliżej określonych dni.. przynajmniej na razie.. godziny oczywiście te same które obowiązują w weekendy. 

Mam nadzieję że zobaczymy się na Twitch'u! ^^

Link do kanału: http://www.twitch.tv/ryuuqu

Link do FB: W tej chwili nie potrzebuje FB gdyż mój kanał na Twitch jest bardzo bardzo malutki.. choć mam nadzieję że się to zmieni! ^^ 

Pozdrawiam forumowiczów jak i całą ekipę JaRock.

Hej jestem Damian i nie pije od dwóch lat :mellow: .. A teraz tak na serio - mam lat 19 i wybieram się własnie na studia !.. ale to nie o tym jest ta opowieść! Zacząłem niedawno zabawę w streama. Spędzam przed komputerem ogromne ilości czasu i lubie robić to co robie. Pomyślałem, że może fajnie by się było tym z kimś podzielić, więc oto jestem! Serdecznie zapraszam na streamy pełne humoru zwykłego jak i może czasem tej czarniejszej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aktualnie ogrywamy tam klasyczne tytuły takie jak Hearthstone / Hots / Diablo /   CS czy Rocket League , ale z czasem nie zabraknie na pewno odskoczni od tego w postaci chocby WoW'a z wyjsciem najnowszego dod atku czy starszych gier jak  Warcraft III  czy H3 dla miłosników klasy  ki. Może nie jestem jeszcze tak czarujący jak być powinienem, ale dopiero się ucze i jeśli dacie mi trochę czasu to będzie już tylko lepiej! Streamy najczęściej w godzinach póź nych / nocnych. Kappa 7 / odmeldowywuje się i zapraszam do wspólnej zabawy bracia i siostry ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://www.twitch.tv/evencik . Wierze, że razem osiągniemy coś wielkiego !

Edytowano przez eventowy

Witam jestem Neku. Mam 18 lat i streamuje zazwyczaj CS:GO, gry z PS4. Czasami coś innego. Działam już na yt od 9 lat. Od 5 lat tworząc materiały związane z grami.
Streamuje już od 2 lat. Jednak dopiero 2 miesiące temu zacząłem to robić prawie codziennie.

Zazwyczaj streamuje w godzinach 17:00-22:00.

Zapraszam serdecznie:
http://www.hitbox.tv/GarNeku/

Zbieram na 100 Follow'ów, żeby mieć wybór jakości dla widzów.

Za ciekawostkę mogę podać, że byłem w "Pozostałych rekomendacjach", w którymś z pierwszych PLAY NEXT ale teraz jak patrzałem nie można już sprawdzić tego. :D

Witajcie :D od niedawna zajmuję się twitchem :D znaczy się streamuje z gier takich jak BF4 lol czy tak że CS Go co prawda od niedawna znaczy od około półtorej miesiąca udało mi się w tym czasie nabić 637 wyświetleń i 35 osób lubiących ten kanał nie używałem żadnych dodatkowych kont ani nie prosiłem rodziców :D ale samemu udało mi się tego dokonać chociaż zazwyczaj wygląda to tak że nikogo nie ma na tym kanale ale staram się działać cały czas :D tyle ile mogę tyle z siebie daję nawet dla tej jednej osoby :D mam zamiar do tych gier dołożyć parę horrorów a także z czasem jakieś premiery do tego będzie też kanał na yt gdy dam radę wszystko pogodzić i gdy uzyskam potrzebną mi wiedzę i doświadczenie do tworzenia bawiących i zajmujących nudę materiałów :D mam nadzieję że ktoś mnie zauważy i poda mi pomocną dłoń bo grunt to łączyć ludzi i być pozytywnie epickim :D mam nadzieję że moje marzenia spełnią się :) proszę o pomoc i dziękuję :) z góry :)zapraszam http://www.twitch.tv/xbukajx

11846612_119257341759119_137045784633357

Wszystko czego szukasz i jeszcze WIĘCEJ znajdziesz na twitch.tv/waciks oraz facebook.com/WACIKStream

Zapraszam na GIVEAWAY. Super rzeczy do zgarnięcia.

Michał WACIKS 

Dzień dobry wieczór!

Mam na imię Piotrek, w internecie mówią na mnie Bebok (Często przekręcane na "Bobek" :D). Mam 18 lat i od jakiegoś czasu zajmuje się streamowaniem swoich rozgrywek na platformie twitch. Pomysł wziął się z oglądania SouShibo oraz Rock'a. W swoich filmach omawiali różnego rodzaju programy oraz sprzęt potrzebny do zaczęcia przygody. Lubię informatykę i różnego rodzaju technologie więc postanowiłem spróbować. Jak mi idzie? Tego możesz dowiedzieć się na moim live!

➽ Kiedy stream ?

Stremuje w piątki i soboty, najczęściej w godz. wieczornych do późnej nocy.

➽Gdzie można mnie oglądać ?

www.twitch.tv/bebokus1

c572f7f150e64a67med.png

Cześć! Jestem Damian i jestem informatykiem. Na co dzień pracuję na stanowisku Web Developera (z naciskiem na Front-End), a w weekendy studiuję. Od niedawna zacząłem swoją przygodę na Twitchu. Streamuję prawie codziennie w godzinach wieczornych (start około 20). Przeważnie zaczynam od Diablo 3 z narzeczoną (Shakata) oraz czasami z widzami, a później gram w coś innego. W weekendy streamy są różnie. Zależy głównie od świąt i czy mam zajęcia na uczelni.

Małe podsumowanie

Co streamuję: przeważnie Diablo 3 ale również inne gry (CS:GO, LoL, H1Z1, etc).

Kiedy: prawie codziennie w godzinach wieczornych.

Z kim: z Shakatą oraz widzami.

Gdzie: Twitch

Witam. Chciałbym zaproponować wam mojego streamka. Jestem studentem Politechniki Warszawskiej i zaczynam zabawę streamowaniem. Głównie streamuję z kumplami z uczelni ale czasem zdarza mi się pograć samemu. Póki co mam mało widzów ale każdy widz i follow do przodu daje mi niesamowitego kopniaka motywacyjnego więc z góry dziękuję za wpadnięcie i zerknięcie na stream. Gram w sumie we wszystko na co mam ochotę (diablo 3, wow, l4d 2, i dużooo więcej ) ale głównie w cska gdzie mam LE.

Kiedy streamuje? Codziennie wieczorami

CO? Wszystko

Z kim? Ze wszystkimi

Już 20 listopada odbędzie się niesamowita niesamowitość w postaci GEJming Night+drunk play czyli ja i 4 moich kumpli gramy przez całą noc pijąc hektolitry vodki i whiskey. Wszystko będziecie mogli oglądać na streamie z kamerką na całą naszą piątkę. Pewnie o 24 będzie pijany opening i give away. Zrobimy jakiś follow goal po przekroczeniu którego odwalimy coś głupiego ale nad tym musimy jeszcze pomyśleć.

Link do strema: http://www.twitch.tv/kondomowy

Bądź na bieżąco i polub Fb : https://www.facebook.com/Kondomowy/

Siemanko

Jestem Michał. Mam 21 lat. Oglądając stream-y Rock-a, Tivolt-a i innych postanowiłem także spróbować swoich sił w stream-owaniu. Oprócz komputera dysponuje także konsolami PS1 / PS2 / PS3 / PSP / XBOX360. Lubie grać w GTA ONLINE / Team Fortress 2 / Battlefield 3 / Gran Turismo 6 / Forze Horizon 1 i 2 / Portal 2 / Diablo 3. Lubie gdy w moich stream-ach biorą udział widzowie i wspólnie się dobrze przy tym bawimy. Jestem osobą kontaktową lubię odpowiadać na zadawane mi pytania w trakcie stream-a czy to na czacie czy to na skype. Jestem też otwarty na propozycje w co zagrać na streamie i z kim zagrać. Więc jeśli chcecie wziąć udział w stream-ie a nie macie sami możliwości zrobić stream-a to zapraszam do wspólnej zabawy. Chętnie pogram w gry wymienione wyżej. Stream-y robię przeważnie od Poniedziałku do Piątku od godz. 20-tej (ale też nie raz zdarza się że zrobię wcześniej info zawsze na Fan Page-u ) Mam także nadzieje ,że będziecie do mnie zaglądać na hitbox-a ( każdy widz to większa motywacja ) oraz zalajkujecie mój Fan Page aby być na bieżąco Kiedy będzie stream. Oraz ,ze mnie ciepło przyjmiecie :)

Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało na Fan Page-u oraz Skype.

TU MNIE ZNAJDZIECIE

Hitbox: http://hitbox.tv/bulbaczgames

Fan Pagehttps://www.facebook.com/BulbaczGames-1579386685618236/?ref=bookmarks

Edytowano przez bulbacz

Siemaneczko! Chciałbym się przywitać z forum Ja, Rock! Wcześniej znałem już to forum, lecz jakoś nie czułem potrzeby dołączania do niego. Jako iż, jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym co nie co powiedzieć o sobie, by może wzbudzić waszą sympatię ;)
Otóż, nazywa się Kuba i mieszkam w Kielcach. Mam wiele pasji oraz zainteresowań. Najbardziej lubię grać w piłkę nożną, lecz inne sporty takie jak koszykówka, siatka itp. też bardzo lubię! 

Mam 15 lat, ale myślę, że jestem dojrzały jak na swój wiek, staram się prowadzić aktywny tryb życia, lecz nie zawsze mi to wychodzi xD
Pewnego dnia, przyszedł mi na myśl pomysł, który w sumie realizuję do dziś ;) W pewnym momencie, poczułem chęć spróbowania czegoś nowego, prowadzenia jakiejś działalności. Po prostu przez parę tygodni nie wiedziałem co ze sobą zrobić ( oczywiście nie piszę tu o podłożu psychicznym ) chciałem zacząć robić coś na większą skalę, co będę mógł zaprezentować większej publiczności. Po paru tygodniach, z lekkim przymrużeniem oka pomyślałem sobie, a co by było gdybym zaczął streamować i pokazywał swoją osobę i mój gameplay na żywo? Bardzo chciałem poczuć ten smaczek "robienia czegoś publicznie" No i jakoś tak to sobie prowadzę. Streamuję grę CS:GO, a moja ranga to: LEM (Orzeł w laurach) na swoich strumieniach, staram się pokazać siebie z jak najbardziej naturalnej strony. Moja myśl przewodnia to, to by uczyć słabszych graczy i dawać im porady! Bardzo mi zależy, żeby widzowie z mniejszym stopniem zaawansowania umiejętności, mogli się czegoś nauczyć, jakiś ciekawych zagrać, taktyk. Daję rady, co można zrobić w danej sytuacji, jak rozegrać. Ogólnie jestem bardzo aktywny, i co rundę czytam czat / odpowiadam na pytania. Pewnego mojego streama, wpadłem na genialny pomysł. Idea cała opiera się na intreakcji z widzami. Jakiej? Jest to seria 1v1 z widzami o skiny. Ta seria już w pierwszy dzień bardzo dobrze się przyjęła. Może pokrótce opiszę zasady tej mini-gry. Widz wysyła na mój tradelink skin'y o wartości minimalnej 10centów do maxymalnej 20centów. Potem zapraszam go do gry. Gramy 1v1 na mapie do tego przeznaczonej. Jeśli ja wygram, po prostu biorę jego skiny. Natomiast jeśli wygra widz, oddaję mu jego skiny oraz dorzucam od siebie drugie tyle. Moi widzowie bardzo to polubili i chętnie w tym uczestniczą! Nie jest to swego rodzaju reklama, lecz zapytanie co sądzicie o takiej serii i czy jest sens opierania większej części mojego live stream'a właśnie na tym pomyśle. Piszę w sumie to też po to, by zainteresowani dowiedzieli się o mnie, że coś takiego robię. Mój link do mojego kanału na twitchu: http://www.twitch.tv/playsongaming . Jeśli ktoś były zainteresowany, mogę podać to w komentarzu. Streamuję codziennie o 18:00 i trwa to około 3-4h więc każdy może się na tą godzinkę załapać, zależnie o której ma czas. Pozdrawiam bardzo serdecznie, i proszę o jakieś rady.

Edytowano przez playson

Witam mam na imię Mateusz mam 19 lat i zawsze lubiłem oglądać jak inni ludzie grają w gry i to pokazują więc sam postanowiłem spróbować i w związku z tym chciałbym was zaprosić na stream codziennie raczej w godzinach wieczornych gry w które będę grać to przede wszystkim CS:GO ale pogram też w lol'a hots'a grida rocket'a itp zapraszam serdecznie każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie zostanie pominięty będzie mi bardzo miło jak zawitacie na mojego strumyka. Pozdrawiam Aikon

Stream:http://twitch.tv/aikonos

Facebook:http://www.facebook.com/aikonos

Witam Was !

Witałem się z wami już na tym forum, reklamowałem swój kanał na Youtubie i prosiłem was o ocenę jak i rady dotyczące prowadzenia owego kanału.
Tym razem chciałem was zachęcić do oglądania mojego streama na Twitchu. 

Pewnie macie kilka pytań co znajdziecie na streamie a więc odpowiadam :

Kiedy streamuje ? 

- w sumie jestem dostępny jakieś 8h dziennie na Twitchu o różnych godzinach, najczęściej między 16-24 ale bywam tez przed południem :)

Co streamuje ?

- najczęściej streamuje takie gry jak : CS:GO/Heroes Of The Storm/LOL'a/Rainbow Six : Siege/Devilian ale też inne gry

Z kim ? 

- zależy od gry :),czasami sam ale przeważnie ze znajomymi, chętnie zagram też z Wami w różne tytuły, wystarczy napisać ! 

No i na koniec najważniejsze gdzie mnie zobaczycie ?

Twitch

Na koniec jeszcze raz przypomnę gdzie znajdziecie mój kanał YouTube

YouTube

Edytowano przez .RoB

Witam, zapraszam na stream, głownie CSGO, dlaczego akurat csgo? ponieważ gram w ta gre od jakis 7+lat, jeszcze za czasów 1.6 zanim ta gra była tak modna do nagrywania:) 

oczywiscie na moim kanale pojawiaja sie gry takie jak Rocket League, H1Z1 rozne rozniste ale raczej skupiam ie na csgo :)

linki ktore beda wam przydatne ?

twitch.tv/ketrab1337 > stream

www.facebook.com/ketrab1337 > fanpage

http://steamcommunity.com/groups/ketrab1337 > grupa steam 

Z Góry dzieki i pozdro ;)!

do zobaczenia na stream;ie mam nadzieje :D

Cześć, nazywam się Grzegorz Woźniak streamuję CS:GO na poziomie "The Global Elite", na moich transmisjach głównie gramy z widzami, aczkolwiek znajdziecie również tam gry drużynowe oraz rankedy na wysokim poziomie. Zwracam dużą uwagę na czat, także zachęcam do aktywności na nim i do zobaczenia na streamie! 

W dniach roboczych streamuję popołudniami, lub wieczorami

W dniach wolnych w streamuję w godzinach porannych, lub wieczornych

http://twitch.tv/gregWO

Informacje kiedy streamuję znajdziecie na grupie steam: http://steamcommunity.com/groups/gregwo

Edytowano przez gregWO

Z Tej strony "KarooleeK". 
Chciałbym Cie zaprosić na swojego stream na którym znajdziesz między innymi:

* League of Legends - Wiele wspaniałych gier z ekipą jak i solo, wiele śmiesznych momentów podczas gry co zdarza się dosyć często jak i będziesz mógł zagrać ze mną, jeżeli tylko będziesz chciał ! 

* Dying Light - Walka z ZOMBIE? Tak jest! U mnie na STREAM wieczorami zmieniamy się w łowców ZOMBIE i explorujemy wraz z ziomeczkami wiele terenów w poszukiwaniu najohydniejszych besti, jakich ta gra wytworzyła robiąc przy tym fabułę gry !

* GTA 5 - Akcje, misje, napady !

To są jedynie 3 główne gry, które można u mnie spotkać!

Streamy są praktycznie codziennie od 18+ do 22, w wolne dni staram się być do waszej dyspozycji jak najdłużej, nawet po 12h ! 

Co tu dużo pisać, wejdź i sam sprawdź!
www.hitbox.tv/karooleek

63029398414029947209.png

Edytowano przez KarooleeK

Cześć, siemanko!

Link do kanału: KLIK

Tematyka streamów: Gramy w csa, grida i inne fajowe gierki!

Opis: Chciałbym zaprosić Was na naszego streama, którego prowadzimy we dwójkę. Gramy w różne gry, głównie CS i Grid. Gramy z widzami, śmiejemy się, rozmawiamy i dobrze się bawimy!

Wraz z rozwojem kanału będą pojawiały się inne gierki, givewaye, konkursy i inne ciekawe rzeczy!

Streamy są codziennie od 16-18 do późnego wieczora. Czasami jesteśmy też rano! Zostaw followa i bądź na bieżąco!

ZAPRASZAMY !

chłopaki_z_twitcha :)

1239712_952551228165672_3351601833411320

Cześć, jestem Sunday Gambler mam 25 lat w gry gram od bardzo dawna, lecz streamu dopiero się uczę. Jako dorosły facet (również ojciec) nie mogę pozwolić sobie na codzienne streamy, więc będą odbywały się nieregularnie (z czasem jak syn podrośnie może tak). Mój main to oczywiście CS:GO, ale nie pogardzę innymi produkcjami np. od Blizzarda SC2 czy Diablo III. Niedługo nowy sezon więc spodziewajcie się streamu z tej właśnie gry. W cs'a gram już ponad 8 lat, ale zawsze 4fun i bez spiny. Gierki z ekipą zawsze na wysokim poziomie śmiechu i zabawy. Nazwa kanału jest adekwatna do częstotliwości streama (mniej więcej) założenie jest takie, aby grać w weekendy i wieczorami jak syn i narzeczona pozwolą ;) Prócz Twitcha, wrzucam na FB różne newsy ze świata esportu i nie tylko. Jeśli zostawisz lajka to napewno nie pożałujesz. Łapcie linki:

# Twitch - twitch.tv/sundaygambler

# FB - facebook.com/sundaygamblerpp

Jeśli chcecie wesprzeć starego wiarusa w ciężkich początkach, dajcie follow na Twitch'u i lajka na Facebook'u. Postaram się nie zawieść powierzonego mi zaufania ;P

Najbliższy pewny stream odbędzie się w piątek tj. 15.01.2016 r będzie to Diablo III z ekipą sezon 5. Wcześniej na pewno coś się pojawi, ale nie wiem co i kiedy. Czekajcie na info z Facebook'a.

Siema! Mam jestem divmond i ostatnio zacząłem streamować. Rocznikowo mam 16 lat i pochodzę z Jastrzębia-Zdroju. Na streamie pojawiają się różne gierki solo jak i z ekipą więc zapraszam do oglądania i porozmawiania :) Oczywiście jak stream się rozwinie to założę Facebooka. Codziennie od godziny 16 do godziny nie określonej streamuje. Więcej informacji u mnie na streamie :) Zapraszam! 

http://www.twitch.tv/divmond1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik