Skocz do zawartości
Kubox

CS:GO Zadanie #1

Polecane posty

eeHW8st.jpg

Cześć, nadeszła chwila, by zapoznać was z pierwszym zadaniem. Będzie bardzo proste, ale jego wykonanie zadecyduje o pierwszych zdobytych punktach. 

ZADANIE: Ace 

CZAS NA WYKONANIE: 25.02.2016

DODATKOWE: Nie ważne jaka mapa, nie ważne jaka broń. Wykażcie się :)

To dopiero początek. Zadanie może wydawać się banalne, ale jednak to wy decydujecie o tym, czy będzie warto głosować, czy nie. Nie musicie się obawiać, następne nie będzie już tak proste. Możecie się nastawić na kreatywność. 

Powodzenia!

Wie ktoś jak mogę pobrać demko? Nie mam opcji do pobrania, jedynie link do udostępnienia: "steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-fGNMd-BWbcC-RDN3b-UFMXy-5qk2H"  

Ja chciałem pobrać se demo sprzed dwóch tygodni i też mam ino ten link do udostępniania :D Jak się weń wejdzie to wywala, że nie można pobrać dema, bo już nie istnieje. 

Ja chciałem pobrać se demo sprzed dwóch tygodni i też mam ino ten link do udostępniania :D Jak się weń wejdzie to wywala, że nie można pobrać dema, bo już nie istnieje. 

Ja tak samo, a akurat taki fajny ace :(.

Przypominam, że jutro wieczorem pierwsze zadanie dobiega końca. Jeśli ktoś nie da rady dostarczyć dema do jutra, nie będzie brany pod uwagę w przyznawaniu punktów za to zadanie. Nie wyklucza go to jednak z dalszych rozgrywek. 

Już nie mogę się doczekać :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.