Skocz do zawartości
Glock

[BF3/4] Zadanie #1 – I'm a RocketMan!

Polecane posty

Nadeszła ta chwila. Oto nastał moment, w którym rozpoczynamy pierwszą edycję Top Game. Bez zbędnego owijania w bawełnę od razu przejdę do rzeczy.

Uczestnicy:

• Śliwa
  • oceanusadam
  • Albert221
  • Mattie
  • glebapl
  • szakal_m
  • Xylar7
  • 24ddebski
  • BOZZOn

Ze względu na pewne problemy z rywalizacji został wykluczony Soldier.

Waszym zadaniem jest zabawa wybuchami. Chcę zobaczyć jak sobie radzicie z ładunkami wybuchowymi, nie ważne czy będzie to C4, wyrzutnia rakiet czy czołg. Chcę widzieć wsparcie dla drużyny, może trochę szczęścia. Oczekuję filmu, po którym Michael Bay będzie narzekać na budżet w swoich produkcjach. Zadanie macie wykonać do 25.02.2016r. Nie ma limitu czasowego, ale im krótszy tym lepszy. Takie 3 minuty byłyby dobre (krócej też można, nie ma minimum, więc kilkusekundowe wstawki byłyby też dobre), ale jeśli akurat trafiła się Wam na tyle dobra akcja, że dacie radę więcej to ok, byle mnie to nie zanudziło.

Nie toleruję filmów, w których rozwalacie wyrzutnią piechotę. Również zadanie wyklucza pojazdy powietrzne. ;)

Powodzenia!

I parę ogłoszeń:

- Ilość miejsc w finale podam kiedy zobaczę ilu z Was bierze udział.

- Zadanie do grupy CS pojawi się wkrótce. 

- Nadal można dołączać, jednak wtedy wziąć udział można dopiero od następnej rundy.

Edytowano przez Glock

Miało być bez edycji. Naucz się powstrzymywać. Jakkolwiek film wydaje się być fajnym i normalnie napisałbym coś pozytywnego o nim, tak zalecenia regulaminu są proste. Chcę zobaczyć klip bez obróbki, a w tym Twoim nawet pod koniec jest chociażby przyspieszone tempo. Do jutra do godziny 19 chcę "czysty" fragment. Może być coś z tego klipu, nie ma sprawy, ale czyste.

Edytowano przez Glock

4/9, czekam na resztę. :) W przeciwieństwie do grupy Kuboxa tutaj będzie kara za brak zadania bo jest prościutkie. Namówcie znajomych przed startem następnego, im nas więcej tym lepiej. :)

Edytowano przez Glock

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.