Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hardkor

Samostartujacy komp

Polecane posty

Ale ona nie padla. To jest jedyna rzecz, ktoea irytuje. Z naciskiem irytuje, bo nie jestem taki bogaty czy zdesperowany by wlasnie kupowac nowa albo bawic sie tak mocno. Plyte typek sprzedawal jako nowa. Wszystko w PC kupowane przeze mnie nowe (allegro/oficjalne sklepy). Jedynie plyta na 99% byla kupowana jako nowa oraz cpu tez jesli mi sie wydaje na 99%.

No jeśli padła to i tak innego wyjścia nie masz. Najwyżej kupisz sobie coś na zapas i potem albo oddasz nowo kupioną płytę na zwrot (14 dni masz na zgłoszenie przez neta, przez kolejny tydzień czy tam dwa możesz jeszcze trzymać zanim odeślesz) albo sprzedasz tą obecną po naprawie.

Co prawda to prawda - takie Polskie prawo

Choć w innych krajach mają lepiej ;)

Ręce opadają :lol:

Bo? Co ma za inne wyjście jeśli przy padniętej płycie będzie musiał oddać ją na gwarancję, a będzie chciał korzystać z komputera? Mi jak płyta padła to kupiłem drugą, bo musiałem mieć komputer, a tą padniętą oddałem na gwarancję i jak wróciła to ją zwyczajnie sprzedałem. Z tym kupowaniem i oddaniem to trochę cebula, no ale skoro można... :D

@Hardkor

Przygotuj się, że jak już coś z tą płytą się dzieje to może być to tylko stadium przejściowe. Moja zaczęła się tak zachowywać chyba dopiero z tydzień po strzale pioruna. Działała tak ze dwa tygodnie aż w końcu dupnęło gniazdo PCI-E ładnym strzałem podczas użytkowania komputera ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik