Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DareckiTV
      Witam wszystkich
      Nazywam się Darek mam 22 lata,  w wieku 19 lat podjąłem decyzję o rzuceniu pracy oraz dotychczasowego życia i wyruszeniu w ciemno na Gran Canarie aby spełniać swoje marzenia. Od niedawna otworzyłem swój kanał w którym prezentuje wyspę oraz cały pomysł, póki co są to dwa filmy, początkowo będę wrzucał od 2 do 3 filmów na miesiąc z powodu natłoku zajęć. + organizuje transmisje na twitch.tv live z gier oraz relacji live z zwiedzania wyspy.

Jesli interesuje cie moja przygoda zapraszam serdecznie na kanał oraz pozostawienie jakieś opinii oraz porad odnośnie prowadzenia kanału gdyż jest to mój początek, jednak myślę że filmy trzymają fajny poziom. Będziemy poznawać różne kultury, przełamywać swoje słabości, zwiedzać niesamowite miejsca, oraz odwiedzać miejsca w których kręcone były sceny do wielu filmów, testować sprzęt, brać udział w różnych imprezach okolicznościowych od słynnego na całą planetę karnawału przez wydarzenia z świata technologi oraz gier, po mistrzostwa w takich sportach jak np Surfing czy Windsurfing. Wszystko w swoim czasie! 
      Link do ostaniego filmu: 

Link do Kanału Twitch: https://www.twitch.tv/dareckigaming
      Zapraszam serdecznie do zostawianai komentarzy oraz subskrybcji, jestem osobą która uwielbia współpracę więc jeśli masz jakiś pomysł napisz do mnie!
      Dziekuję wszystki za doczytanie do tego momentu oraz za sprawdzenie moich materiałów. Pozdrawiam serdecznie!

• Przez Kameleon2K
      MAKING VLOG to produkt vlogowy na polskim YouTube. Prowadzić go będzie szałowy, przebojowy jakiego jeszcze nie było vloger NO NAME.
      YT - Making VLOG
      FB - Making VLOG
    • Przez Danoniero
      Witam, założyłem ostatnio grupę steam i chciałbym zwerbować kilku członków na sam początek. Kocham gry i moim celem jest jedynie wymienianie się ulubionymi tytułami, wspólne granie czy też zwykłe pogadanki.
      Zainteresowanych zapraszam tutaj:
      http://steamcommunity.com/groups/Bestofgamespc 

• Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez Rock
      Seria znajduje się tutaj: 

Odcinki będą publikowane w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.Jak chłopaki wrócą z wakacji to liczę na to, że seria zwiększy częstotliwość. W tej chwili nie jesteśmy w stanie się zebrać.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik