Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dail

Intel Polska, komputery 2w1 i jaRock

Polecane posty

Witajcie. Założyłem ten temat z myślą, że dotrze on na samą górę i zainteresują się tym ludzie za to odpowiedzialni. Rock współpracuję z Intel Polska, wiadoma sprawa, ale wydaję mi się, że jaRock.pl jako organizacja powinna wytyczyć jakieś standardy tej współpracy. Nie dopuszczalne jest, aby reklama dwóch poważnych i poważanych w swoich dziedzinach mark robiła taką chałturę:

http://i.imgur.com/ogdB8CQ.jpg

Przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie można, Wiem, że to wina "działu graficznego, marketingu" Intela, ale jaRock.pl jak najbardziej ma na takie rzeczy wpływ. Chcą stawiać tego typu posty? Fotograf, sesja zdjęciowa, ewentualnie poprosić o jakieś profesjonalnie wykonane zdjęcie i do roboty, Niech się tym zajmie ktoś kto nawet koło gimpa śpi, ale nie wypuszczać czegoś takiego. Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.

Pozdrawiam, 
Dail

Niestety ale tym zajmuje się agencja między nami a Intelem i o ile dawali to do akceptu to nie miałem pojęcia, że dadzą w takiej jakości. Mi też się nie podoba ;)

Niestety ale tym zajmuje się agencja między nami a Intelem i o ile dawali to do akceptu to nie miałem pojęcia, że dadzą w takiej jakości. Mi też się nie podoba ;)

Rozumiem. No cóż, miejmy nadzieję że na przyszłość będzie lepiej :)

Rock dostał przelew za reklamę? Pewnie dostał. Resztę ma pewnie w .... :D Żyjąc na tym forum dowiesz się ze cała ta akcja ja rock nie jest tak wspaniala jak ja malują :P

Rockowi pewnie tak dużo zapłacili, że im na fotografa i grafików nie starczyło :kappa:

Nie wiem co Was boli, ale ja zwróciłem uwagę tylko na jakość reklamy, którą należałoby poprawić. Dla wszystkich czytających - nie podpisuję się pod tymi dwoma postami i nie zaglądam ludziom do portfeli. Tak, żeby uściślić. 

Pozdrawiam,

Dail

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować